2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
lilipit canim dentinox vermislerdi saglik ocagindan patlamadan once 2 kere surmustum.eh iste bira rahatlatmisti.
Suan 2 tane disimiz patladi cok sukur.piranham diye seviyorum geven ciglik attirdi bana cok isiriyor testere gibi ucu:)
ben aldigim bir urun var onu tavsiye edeyim seffaf parmak ucu,bir tarafi kabartili diger yani dis fircasi gibi.koruma kabi da var.Geciriyorum elime 10 dk bayiliyor onunla kasinmasina,baya faydasini goruyorum

Kizlar bugun 5.ay kontrolumuze gittik,cok sukur her sey yolunda.Doktor disine olabilir dedi irsiymis.Rotarix'in 2. ve son dozunu yaptik insallah cok huzursuzlanmaz.Kilo alimi iyi oldugu icin ek gidaya yavastan gecelim dedi.Pzt den sonra 1 hafta suresince;3 gun elma suyu sonraki gunler puresi.diger hafta ilaveten yogurt denemesi.bu ay sadece bunlar.su vermene gerek yok dedi.Kan ilacina simdi basliyoruz.Devit'e devam.
Aşi'nin etkisi ile karismasin diye pzt baslayalim dedi.Ha birde Eren kaya'nin uyku egitimi kitabini tavsiye etti.
Ek gida icin de harika bir kitap oneriyorum dedi.Resmini yukluyorum size,ben bir arastirip siparis verecegim insallah

Kızlar diş jelı kullanan var mı?
Canm ben evde dogal yaptım ablam tavsiye etmişti. Bi avuc karanfili dovdum toz hale getirdim üzerine zeytin yağı doktum. 3gun buzdolabında beklettikten snra günde bir kez fln yagından elime batırıp suruyorum rahatlatıyo:)

gözün aydın canım. Bebisler iyi olunca insanin morali yerine geliyor. Ek gıda için bende hevesleniyirum. Daha benim biraz var. 15 gün sonra 5 ay kontrolüne gidicez. Bakalım doktor bize ne diyecek.

Kuzlar ınstada guzel blw ve bebek ek gıda sayfaları var mı takıp ettıgınız

Resmi yukleyemedim.Ek gida icin onerdigi kitap: Sibel gungor-Dr.Gulnihal sarman/Bebegimin beslenme kitabi 5-24 ay.
uyku egitimi icin:Eren Kaya/uyku kitabi
internetten yorumlara baktım. Güzel yorumlar var. Ben sipariş vermeyi düşünüyorum. Yorumlara gore pratik tarifler var içerisinde. Ek gıdayla uzun bir yolumuz var nasıl olsa illa ki işe yarar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…