2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kızlar bi kaç arkadaşımın bebeği 6. Aydan sonra gece kalkmalarını azaltmış. Ben saatte bir kalkıyo diye üzülüyorum diyince söylediler. Böyle bir şey var mı acaba yani atıyorrum bebeklerin yüzde 80inde azalma görülür diyebilir miyiz yoksabebeğe göre değişir mi? Ek gıdanın katkısı da olabilir mi.. Bizimki sadece anne sütü alıyor hala

Bebeklere verdigimiz calpol da etken maddesi parasetamol.
İctigimiz agrikesicilerin etken maddesi de cogunluk parasetamol.(parol,aferin,vb)
Gunde 3 degil de iki yada 1 sefer alinir.birde yarilanma suresini oku.emzirme olayini ona gore ayarla.vucuttan atilma suresinde emzir.yada icince hemen emzir.ilk 15 dk. da bana etki eder.

Bebege gecmez insallah.ama kulucka suresi falan olayi.iyilessek te arinmamiz zaman aliyor iste.

Evet csnım ondan verdi :)

Bence o cocukla alakalı
Oglum cok sık uyanırdı hala oyle
Kucugude sık uyanmaya başladı

Mandalina sut bozar

Mandalina sut bozar
Atom çay ıc

geçmiş olsun. İlerlemeden bi doktora görün. Sabah ve aksam ağrıların artar halsizlesirsin

Gecen bı konuda yazmıslar maydanoz sut yapıyor dıye mılletı yanlış yonlendırıyorlar
Maydanoz bobrek tasında bıle kür olarak verır
Odem söker ıdrar atar
Sutude azaltır
Herseyi arastiriyodum bunu niye arastırmadım acaba kendime kızıyorum o kadar da yedim yani maydanoz nane hamileyken yiyememistim acisını çıkarırım dedim götürdüm hep

Herseyi arastiriyodum bunu niye arastırmadım acaba kendime kızıyorum o kadar da yedim yani maydanoz nane hamileyken yiyememistim acisını çıkarırım dedim götürdüm hep
Dereotu yersın kuZum yesıl sogan bundan sonra:)

Yardım...
Kızlar ara ara kızıma havuc rendeleyip verdim ,salatalık verdim,kabak,biber ,patates verdim.sebzelere alıssın diye .ama eşim yemekte bizim yedigimiz yemekten arasıra bebegiminde agzına azcık koyuyodu.ne kadar yapma dediysemde “bişey olmaz alışsın “cwbını alıyodum
Bugun de havucu ve kabagı cok az suda hasladım catalla ezdim bir iki damla zeytinyagı damlattım.ama iki çay kasıgı ancak yedi.zaten yemesi gereken miktar belki o kadar ama zorla agzını acti,ögürerek yedi resmen
Büyük kızım bir yasına kadar hep bu sekilde beslendi yani tuz seker baharat olmadan.yaptıgım her corbayı yerdi.
Çok moralim bozuldu gercekten.bi akıl verin bana nolur...

Su disler ciksada rahatlasak yaa.. 2 gundur eli agzinda ii iii iii iiiii kendi kendine ninni soyler gibi.. cok yoruluyorum dogru durust ginduz uykusu kalmadi... esim aksamdan gelmese siyiririm herhalde Allah butun annelere guc versin bebekleri uslu uslu olsun

Geçmiş olsun canım geçen hafta bende oluyordum ucuz atlattım. Ballı zencefil iyi geldi bana
Bide nette dolaşan su elma sirkesi bal tarçın tarifi var ben tarçın yerine zencefil koydum baya etkili oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…