2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Alintilayamadik
Diger arkadaslarim
Hepinizden Allah razi olsun
Yavrum perisan cok
Baygin yatiyor
Arada aglama krizine giriyor
Bebislerinizi kollayin kizlar
Hastalkk bayadir bulasici sekilde seyrediyor
Eve misafir de kabul etmeyin
Herkes hasta
Canım cok cok gecmiş olsun.rabbim tez vakitte şifa versin.benim ufaklıktada baya burun akıntısı var ara arada öksürük.benden bulastı ona sa

Off atesi cikmaz insallah
Buruntu akintisi/tikanikligi ates yapiyor
Size de gecmis olsun cnm
Tesekkür ederimilk hasta oldugunda ewet ateşi çıktı ama cok şükür artık çıkmıyı.bir haftadır burun akıntısı var

Ben de o amaçla d almıştım joieyi. Yatar pozisyona koyarim beni izler ek gıdaya da geçmese de. Tabi su an sandalyesi depoda van da. İki ay sonra van da kullanmaya baslarim kvdede. Su an İstanbul da annemdeyim. Sen de mi joie aldın?

Ben de o amaçla d almıştım joieyi. Yatar pozisyona koyarim beni izler ek gıdaya da geçmese de. Tabi su an sandalyesi depoda van da. İki ay sonra van da kullanmaya baslarim kvdede. Su an İstanbul da annemdeyim. Sen de mi joie aldın?

Bende chicco polly var cnm
Burada bir arkadas joiede ayni onun gibi demisti
Iki ay sonra oturarak kullanabilir
Ben fotosuna bakmistim
Guzeldi
Gule gule kullanin insallah

kizlar bebislerinize cok gecmis olsun,Allah acil sifalar versin insallah.Bende bu blw hadisesini uygulamak istiyorum ama bakici yaparmi ki layikiyla.yani demek istedigim ugrasmak lazim,evin batmasi temizlik vs ben goze alirim da ona yaptirabilir miyim bilemedim.
4.5 aylik olduk artik uyku egitimine gecen var mi ben yavastan denesem odasinda alistirmaya calissam mi diyorum,sallamadan uyumuyor

Bende ondan almayı düşünüyorum hem indirimdeydi kumaşı silinebilir yıkanır diyor du leke kalır cinsten mı ne diyorsun

heksi silinmeyen bişi mi aldıgın yerden başkasıyla değiştir içine sinmediyse
blw de günde 1 defa tadım yaptıracaksın vaktin müsaitse işten dönünce yaptırırsın

Artık bebişlerimiz büyüyor gün içinde nasıl oyunlar oynuyorsunuz. Geçen erken eğitim zeka kartları gördüm mantıklı mı alınabilir mi dersiniz?

Al bence daha once burda paylasmıstım baya inceliyor sarp bazen gülüyor
Tamam bakayım inşallah şimdi bide uyku arkadaşı ördürüyorum ama 1 ay sonra gelecek yoğunluk varmış inş geç kalmam uyku arkadaşı için zaman önemli mı biliyormusun

Selam kızlar

Joie mama sandalyesini kullanan bendim, üç sene oğlumda kullandım silinebiliyor endişe etmeyin:) kaldırırken de kılıf dahil komple yıkamıştım sıkıntı yok:)

Senden gaza geldim lilipit çıkarıyorum sandalyeyi haftasonuna

Bende chicco polly var cnm
Burada bir arkadas joiede ayni onun gibi demisti
Iki ay sonra oturarak kullanabilir
Ben fotosuna bakmistim
Guzeldi
Gule gule kullanin insallah

Bende ondan almayı düşünüyorum hem indirimdeydi kumaşı silinebilir yıkanır diyor du leke kalır cinsten mı ne diyorsun
Aklımda kaldığı kadarıyla en üstteki kısmı yikanabilir ama naylon kumaş gibiydi. Bi alttaki ise normal naylondu. IKEA sandalyesini banyoya götürüp çocukla yıkamak çok mantıklı geldi simdi bana. Bununla yapamazsın. Bu sandalyenin avantajı geriye biraz yatıyor olması . 5 aydan itibaren is yaparken kullanırım diyordum. Ürüne iki ay sonra ulasacagim için bakamiyorum kumasına.

Al bence daha once burda paylasmıstım baya inceliyor sarp bazen gülüyor
Kolayindaysa tekrar yüklermisin

Mimzy lx olan mi senin ki? Çünkü bibtanesi tamamen naylon kumaşlı tek kat. Benimki ise iki kat , kumaş gibi ve gri. Eğer onu diyorsan içime su serpmis olacaksın. Çünkü bu kumaşı nereye kadar silebilirim ki?

Bende ikea ile arasında kararsizim ama katlanır olması ve sırt kısmı ayarlı olması işime geldi açıkçası ama yinede bilemiyorum henüz almadık belki hafta sonu bakarız. Dediğin gibi naylonsa yıkanır yoksa silmeyle başa çıkılmaz. Yedek kılıf falan da almak lazım

Kızlar bugün kizima armut verdim meyve filesiyle öyle güzel yediki valla benim bile yiyesim geldi :)

Hic mama sandalyesi ile cocuk yikamadim
Bende o tip de var
Ben camasir sepetine koyuyordum cok pratik yikama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…