2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Hafta arası bir kız geliyor yardıma. Bazen annem de geliyor. İki kişi bile yetmiyoruz bazen. Aynı anda acıkırlar, ağlarlar ya da uyumak isterler işte o zamanlar eyvah  ki ne eyvah

Arkadaslar kizmayin yuzeysel okuyrm ancak ek gida konusunda cok aceleci goruyrm
Esas olan anne sutu ya da mama
Bu kadar acele etmeyin bence

Dr. Bize baslayin dedi ama ben tattirmalara 5,5 da baslayacagim.2 hafta sonra.
6-6,5 de de oğun yaparim heralde.
Simdilik masum sebze meyveleri ciğ olarak yaliyor.daha cok diş kasiyici yapiyor gunde bir defa.
Ama cay kasigi ucuyla ev yapimi yogurt verdim.soguk diye begenmedi.sonra yalandi.
Kabizliktan korktugum icin sanirim once bagirsak florasinin guclenmesine onem verecegim.
Tahlil sonuclarimizi aldik.damlalarini kullanmadigim halde d vit,demir baglami,kan duzeyi,b12 cok iyidi.cok sukur. Dr. Hazir mamanin avantaji bu dedi.
Gercekten tam dikkat ederek oranlarina,hazirlaninca iyi oluyor.ama fazla sulu yada koyu olursa faydasindan cok yan etkileri oluyor hazir mamanin

Cvp için teşekkür ederim ...

Aynen canim bizimde paralar saglik icin gitti zaten 40 bin borc var.. dersen ki ev mi var araba mi var ikiside yok kiradayiz..
Ama saglik olsun... en buyuk zenginlik o gercekten

Hasta bebisler gecmis olsun Allah anneciklere guc kuvvet versin.. valla dun aksam esim eve geldi bi anda ter bosaldi bas agrisi falan git yat dinlen dedim 3 saat kesintisizz uyudu bi kalkti bomba gibi :)
Adam uykusuzluktan hasta olmus resmen.. bana da diyo sen nasil dayaniyosun..

O yuzden anaların hakkı ödenmez deseydin

Hafta arası bir kız geliyor yardıma. Bazen annem de geliyor. İki kişi bile yetmiyoruz bazen. Aynı anda acıkırlar, ağlarlar ya da uyumak isterler işte o zamanlar eyvah  ki ne eyvah
allah kolaylık versin bize bebklerimizede saglık böyle böyle büyürler herhalde

Nasılsın canım nasıl gidiyor bebekle günler. Dönüyor mu

Kızlar bebisleriniz dönüyor mu benim ki hala anca yan dönüyor. Tam yüzüstü olacakken kendini çeviriyor istemiyor mu ne

gaziliii aksam 6 gibi gece uykusu başlıyor. 9-10a kadar yatıyor. Sonra iki saat uyuyor. Sonra bir ..yani gece uykusuna çok erken geçmeye başladı. Gece 12den sonra saat başı kalkıyor. E bende 6da yatamiyorum.gece 10dan önce yatamam ki..geceye kaydırmak için birşeyler yapmalıyım
lilipit allah şifa versin. Azıcık sıcak gelse oğlum hemen telaşlaniyorum. Seni de takipteyim bilesin..
Orangutann bir solukla okudum. Ben mama sandalyesini aldım çoktan. Joienin su gri olanını. Off naptim ben. Onun kumaşı tam naylon değil..

Alintilayamadik
Diger arkadaslarim
Hepinizden Allah razi olsun
Yavrum perisan cok
Baygin yatiyor
Arada aglama krizine giriyor
Bebislerinizi kollayin kizlar
Hastalkk bayadir bulasici sekilde seyrediyor
Eve misafir de kabul etmeyin
Herkes hasta

Canım geçmiş olsun inşallah tez vakitte iyilesirler

lilipit canimmm çok geçmiş olsun ya inşallah atlatır hemen mustafacik

Çok geçmiş olsun Allah tüm hasta bebislere şifa versin

Mama sandalyesini dort ay dolumu ile kullanmaya basladik
Yatar pozisyona aldim, icine battaniye serdim
Orada yatip bizi seyrediyr, nasil merakla bakiyor yerken
Sofra kulturu olusuyor, mama sandlayesinde durmayi seviyor simdiden, susuyor orada, etrafi izlemek mutlu ediyor onu
Is yaparken tezgahin uzerini gorebiliyor
Sofra da da tum sofrayi ve hepimizin hareketlerini izliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…