2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Canım tam eşimle konuşmamız bitti tlfnu elime alıp kk ya bakayım dedim senin bu msjını gördüm.17000 kredi borcumuz var ve eşim 19000 daha cekmeliyiz dedi.kredi kartları aldı basını gitti çünkü.eşim egm de,ben calışmıyorum.geçim zor ama can saglıgı herseyden önce geliyo.kafamıza takmıyoruz valla.gittigi yere kadar napalım.sende çok düşünme,bugunler bi daha gelmiycek iyisiylede kötüsüylede

Kizlar bu aralar bende pek giremedim, benim kizda gecen hafta cok huysuz ve hafif atesli idi ne olur ne olmaz diye doktora goturdum, bol bol emzir dedi, birde burnunu sik sik temizle dedi ama ben zatwn her gun temizlitorum ki burnuna burun aspiretoru sokmaktan burnu buyudu valla onun disinda korkulacaj birsey yokmus mevsim gecisleri normal gordu doktorumuz

Masallah bebise.biz de sadece mamayla besleniyoruz.5 aylik,ikigun sonra.dr.bizede aynisini dedi.ama ben cesaret edemiyorum.oğun baslamaya.erken diye.sadece tattiriyorum.iki hafta sonra baslamayi dusunuyorum.kizim bugun sonuc gostermeye gittigimde tarti da 6600 gr.64 cm. di.
Aslinda versem yiyecek gibi duruyor.ama sindirim sistemini zorlamak istemiyorum.

bende erken diyorum da dr bey öyle dedi ama ben baslamadım tabiiki bebek cok zormuş gercekten hamileyken nolcak canım bakarım diyordum simdi anladım
Tek başına mı bakıyorsun? Ben bir saat tek kalınca deliriyorum. Benimkilerin ikisi de erkek ve çok hareketliler, hep oyun, hep ilgi, hep kucak. Yanımda biri olmazsa mahvolurum

Kızlar çalışmaya başladım iki gece gece 00.00 sabah 8:00 şeklinde pazartesi salı gidiyorum sukur bebeğim gece hiç uyanmiyor hamd olsun. Ben biraz yipranacagim su uç ay ama bebeğim rahat edecek sanırım
Hayırlı olsun cnmAllah yardımcın olsun
Nr ıs yapıyorsun

Oha yaa
Annesı ne diyorsa onun harıcıne cıkan annelere uyuz oluyrm

Oy yabancılamada bılıyormus o yerım
Mecbur alışır bı kac gune
Calısmak sana da ıyı gelır

Site tavsiyesi için teşekkürler. Faydalanacağım kesin

Veriyorum cnm huysuzlanıyor zaten kendi de ...
Bence sen keçiboynuzu özütü var ya ondan alıp azcik azcik bebeğe başlayabilirsin ikiz bebek büyüttü bi tanıdık pekmezle bebekler 2 kilo bile degillerdi sulandirip sulandirip verdi ... bisecik olmaz ver ne bulduysan iştahlansin yesin şahsen mama dolu anne sütünü hapur hupur içen bebeğe herbise yedirilir diye düşünüyorum

1,5 çay bardağı suya 1 yemek kaşığı prinç unu kaynayana kadar karıştırıyorum ılıyınca da veriyorum kızıma. Kilo ve boy konusunda karşılarştırmayın babası ve ben de uzun boylu ve iriyiz. Oğlum var oda uzun ve iridir mesela.Allah sağlık versin.

Tek başına mı bakıyorsun? Ben bir saat tek kalınca deliriyorum. Benimkilerin ikisi de erkek ve çok hareketliler, hep oyun, hep ilgi, hep kucak. Yanımda biri olmazsa mahvolurum
kv geliyor ama bir gün gelse ertesi gün gelmek istemiyo gelmiyor hafta sıkılıyor artık bende birsey diyemiyorum alısmam lazım ama zor valla benin kızda cok mız mız uyymamak icin aglar sürekli kucak ister allahtan oglum onun kadar degil ikisi birden aglamadımi sorun yok bi hafta sonu rahat oluyorum esim evde oldugu icin hayirlısıyka bir büyütseydik bebisleri sen kiminle bakıyorsun canım bakıcı var

Canım senin bebiş kaç aylık pirinç unu tok tutuyor mu bende gece mi versem sürekli uyanmasalar

Canım senin bebiş kaç aylık pirinç unu tok tutuyor mu bende gece mi versem sürekli uyanmasalar

08/06 doğumlu benimki ama ben öğlen veriyorum sadece. Zaten günde bir kere ek gıda veriyorum.Bazen sebze püresi , bazen meyve püresi bazende prinç unu veriyorum. D vitamininide meyve püresine damlatıp hergün birkaç kaşık şeklinde veriyorum.Yoksa kusuyo vitaminin tadı çok iğrenç. Doktorunuza sorun bence ama gece prinç unu verilirmi bilmiyorum.

Tâmam canım sagol

Kizlarr bebegimde hirilti var sanki bogazinda balgam varmis gibi.. bugun basladi boyle bisi basina gelen var mi?
Birde adetim bitti bugun 20. Gunu falan arda damla damla kirmizi kan geliyo sizde oldu mu hic
Of benimkindede başladı genzi dolu gibi sesi kalınlastı doktor sıksık emzir dedi burnu tıkalı kalmasın dedi inş devamı gelmez
kimin borcu yokki herşeye zam pazara gidiyosun 2-3 parca bişey alıyosun 50 tl markete gir 2-3 al 100 tl nasıl olcak bilmiyorum gidişat kötü görebilene tek maaş zorartık

lilipit nasıl durumu bebeğin

Cnm ayni durumda atesi var
Dr geturmek istemiyrm takip edicem bi muddet
Sagol sordugun icin cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…