2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ben Mevlüt'ü yeni yapıcam cok sıcaktı antalya yapamadık..güzel bişiler almak istiyorum indirimli kıyafet hangi siteden bakıyorsunuz?

25 derece sicaklikta uzun kollu body sadece giydirip uzerine battaniye hafif yunlu yatiriyorum ama dun gece rahat uyuyamadi hep miz miz sizlere sormak istedim

Kizlar yaa sizde de oluyo mu? Evim 25-26 derece ama gece arada bakiyorum kizimin kafasi buz gibi burnuna dokunuyorum soguk esimde fark etti... sizce yatarken bere mi takayim????

Ben doktora sordum usudugu burnundan yüzünden anlasilmazmis göğsüne elini sok soğuksa usumuzdur dedi.ben bere takmaya cesaret edemem kıpırdanirken yüzü ortunur nefes falan alamaz Allah korusun.korkarim böyle şeylerden.

Şaka gibi

Canim merhaba..
Bende sepet besik kullaniyorum annemde bana pamuk yatak yaptirmisti ama dedigin gibi bebek icine gomuluyo.. sonra esim sunger yatak yaptirdi 50 tl ye

Ben de ayni şeyi düşünüyorum canim sağolasin..Orta sertlikte çok da kalın olmayan bir sünger yatak yeterli herhalde demi? Yani o hazır olanlarınki sanki çok ince diye bir sünger dedim daha mi kötü pamuk iyidir dedim ama minnoş içine gömülmeseydi iyiydi

Canim merhaba..
Bende sepet besik kullaniyorum annemde bana pamuk yatak yaptirmisti ama dedigin gibi bebek icine gomuluyo.. sonra esim sunger yatak yaptirdi 50 tl ye

Ben de ayni şeyi düşünüyorum canim sağolasin..Orta sertlikte çok da kalın olmayan bir sünger yatak yeterli herhalde demi? Yani o hazır olanlarınki sanki çok ince diye bir sünger dedim daha mi kötü pamuk iyidir dedim ama minnoş içine gömülmeseydi iyiydi

Kızlar umarım bebekleriniz de siz de iyisinizdir uzun zamadır giremiyorum.Biz de ayın 9 unda 4.ayı bitirdik ve doktorumuzun önerisiyle ek gıdalara başladık.Biz mama ağırlıklı beslendiğimiz için geçebileceğimizi söyledi doktor.Kızım çok mutlu oluyo farklı bişey yerken.Günde sadece 1 ara öğün şeklinde sebze püresi, meyve , yoğurt ve pirinç unundan sulu muhallebi verebiliyorum. Kızım 68 cm ve 8.560 olmuş bu arada.

Fala inanılır mi kız. Takma kafama öyle şeyleri

Canım kilosu falan gayet iyi ama neden ek gıdaya başlattı ki. Benim ki full mama ile besleniyo ama doktor 6 aydan önce olmaz dedi kilosu da iyi

Evet canim kendi sungerleri cok ince kullanilmaz yani..

Canım kilosu falan gayet iyi ama neden ek gıdaya başlattı ki. Benim ki full mama ile besleniyo ama doktor 6 aydan önce olmaz dedi kilosu da iyi

Doktordan doktora fark ediyo dmekki bilmiyorumki.Ama geçmeden önce kaka düzenine kadar herşeyi sordu.Zaten öğün şeklinde değil tattırma şeklinde başladık.

Kızlar nasılsınız giremiyorum ben ya. Evimde değilim KV de kalıyorum bazen annemde. İyisinizdir inşallah bebisler nasıl
İyiyiz çok şükür. Çocukla tek kalınca mi rahatsın yoksa bı büyüğün evinde mi

İyiyiz çok şükür. Çocukla tek kalınca mi rahatsın yoksa bı büyüğün evinde mi
Evde tek kalmadim hiç canım ama ikisinde de rahat olurum çünkü mazlum bi bebek benim ki. Pek ağlamaz falan. Ama insan kendi evini özlüyor haliyle. Sen tek mi kalıyorsun

Kızlar merhaba.. nasılsınız,nasıl gidiyor bebekle hayatlar?
Benim İçin Gün geçtikçe zevkli ama bir okadar da yorucu Hale geliyor.sürekli kucak istiyor hanımefendi doğru düzgün iş yapamıyorum, çalışmaya başlayacaktım yarı zamanlı iki üç gün gittim ama annemlere yabancılık yaptı. Nasıl başlayacağım hiç bilmiyorum

Tam olarak ne veriyorsunuz bebeğe masallah ıyi bakmışsınız ben de devam sütü veriyorum akşama kadar kendi sütüm çok azaldi değişik biseyler versem mi diyordum çok sulu muhallebi anca yer heralde onu nasıl yaptığınızı yazabilir misiniz

Kızlar delircem az kaldı kv ikinci kez aynı şeyi yaptı ya sağıp bıraktığım süte iki ölçek mama koyup bebeğe vermiş ya sürekli yapıyor mu acaba ya çıldırdım dedim olmaz suda zor eriyen tozu neden koyuyorsun süte
..
Neymiş güzel güzel içmiş...
Ne anlar ki bebek ne içtiğini...

Valla söylendim söylendim o da evine gitti :) ya bebek büyütmek çalışmak zorundaysan hakketen zor ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…