2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Kizlar merhaba..
Benim adetim 3-4 gun once bitti ancak bugun kirmizi kan gelmis gunluk pede aranizda boyle olan var mi bu ne kani simdi sasirdim da

Canim yazini okuyunca yazmak istedim bende aynen 3.5 ay sonunda cozdum kizimi.. yemek yedikten max 1 saat sonra uyumali aksi taktirde hep agliyodu mamayi memeyi almiyodu.. bizde Allah allah niye bu cocuk boyle gazi mi var acaba diyoduk.. megersem minigim uykuya gecmeye calisiyomus ama nasil gececegini bilmiyomus.. simdi durumumuz yedirdiktrn max 1 saat sonra ayagimda sallayip uykuya geciriyorum ve bu sekilde duzen olusturdum bugun 4. Günüm

Bugün 4. Ay aşımızı olduk simdiye kadar ateş çıkmadi insallah da cıkmaz. Bu uyku meselesine deginmek istiyorum benin kiz günduz uyumalarini arttirdi geceyi azalttı.son zamanlarda o kadar rahatsiz uyuyorki sürekli saga sola dönderiyor kafasini geceleri yapıyor bunu.bir huzursuzlugu var ama ne.üzerini kalin mi örtuyorum acaba koltuk alti boynu hep kırmizi.

Bizde 4.ay aşısı olduk hemde dr kontrolü vardı iyi gecti sükür dr bize yavaş yavaş meyve sularından basla günde 2 3 cay kasigı kadar dedi bende erken degilmi dedim yok biz kilolu cocuklara erken baslatıyoruz dedi sizcede erken degilmi kızlar

Kızlar benim kızima bi haller oldu gündüzleri uyumuyor hep ağlıyor gazı bitmedi ama bu kadar şiddetli geçmezdi ne oldu anlayamıyorum Artik cok yoruldum ben

Kızlar benim kızima bi haller oldu gündüzleri uyumuyor hep ağlıyor gazı bitmedi ama bu kadar şiddetli geçmezdi ne oldu anlayamıyorum Artik cok yoruldum ben
Kızlar daha cok agliyor galiba ya benim kızımda cok aglıyor uyumak istemiyor hiç zorla uyutuyorum uyusa bile hemen uyanir ama oglum masallah oda kız gibi olsaymış vay halime yanımda biri olmadan bakamiyorum tek kaldıgım zaman delircek gibi oluyorum

Bize de doktorumuz başlayalım dedi. Elma suyuyla başlıcaz sonra armut denicez. 4.ay dün doldu

Bize de doktorumuz başlayalım dedi. Elma suyuyla başlıcaz sonra armut denicez. 4.ay dün doldu
Sormayı unuttum birde meyve sulari gaz yapmaz demi armut gaz yapar diye biliyoruz zaten gazlı bebekler benimkiler daha kotü olmasınlar

Yok canım ,bezin üstünden giydirilirse niye sıksınki diyorum:))
Tabi ya bencede :)

Aynı benim oğlan :) öyle ki bazen sallayarak uyutmaya çalışırım uyumaz memeyi çıkarıp veririm iki kere çekmeye bile tenezzül etmeden uyur kalır :)))

Canım inan sürekli uyutuyorum zor uyuyo söylene söylene uyuyo sonra 20 dk ya uyanıyor Bn ne yapcam böyle bilmiyorum uyanınca biraz oyalanirdi onu da yapmıyor uyanır uyanmaz ağlıyor emmek de istemiyor diş mi çıkarıyor diye düşünmeye başladım (((

Kızlar bi çoğunuz da bizdeki problem var. Bebeğin aşılardan sonra huysuzlaşmış olması. Peki bu durum geçici mi kalıcı mı bilen tebrübeli bir anne var mı?? Bizim 4. Gün, çok fena oldu
Ya aşılar dan mı oldu neyden oldu bilmiyorum ama kızım kendini de beni de tüketti sesi kısıldı bağırıp ağlamaktan çok üzülüyorum umarım geçer bu aşılar dan nefret ettim iyice

Canım kalsiyum takviyesi alıyor musun eczanelerde satılan takviyeler varmış sanırım ihmal etme

Kızlar bi çoğunuz da bizdeki problem var. Bebeğin aşılardan sonra huysuzlaşmış olması. Peki bu durum geçici mi kalıcı mı bilen tebrübeli bir anne var mı?? Bizim 4. Gün, çok fena oldu
Bizim huysuzluğumuz yoktu doktor fitil ver ateşi falan beklemeyin dedi. Şişlik falan da olmadı

Gecmisolsun.4.ay asimizi olduk.o gun fazla ateslenmedi ama azcik agrikesici verdim gecesinde. Sabah huzursuzdu.sebebi asi da olabilirdi.yine agrikesici verdim.cay kadiginin ucunda veriyorum herzaman.huzursuzlugu,degisikligi bir hafta surdu.asidan mi,atak mi,dis mi,usuttum mu,v.b. bilemedim.ama nerdeyse tum duzeni bozulmustu.hatta cok sevdigi emzigi bile agzina almadi o bir hafta.sukur.atlattik.eski duzenimize girdik.
Ama simdi de yerinde durmuyor. Ana kucagindan atacak kendini nerdeyse.artik yer minderi yaptim.onun uzerinde dönüyor,oynuyor.
Oyun halisinda bile durmuyor.emekleme haricinde hersey var.belini kaldiriyor,sag sol yanlarina tam donuyor,yuzukoyun,sirtustu donuyor.basini kaldiriyor,ayaklatiyla oynuyor.onceden emzigi kucakta tutamiyordu.simdi agzindan dusurmuyor.
Yani ay ina uyumlu gelisiyor.ama kilomuz dusuk tabi.
Sizin de cok yakinda o huzursuzliklari gecer ins.

Diş cikarmada bu kadar kötümü yaa amann yandık desene buz 4.ay asîmizi olduk bugün iyice aglamaktan yırttı kendini eve gelince suan bile ayagimda sallıyorum öyle uyuyor bırakınca uyanıyor disi düsünemiyorum bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…