2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Çok kötu ya merkezi sistem hiç sevmedim gec yakıyolar erken kapatıyolar. Şmdiye kadar rahatsız etmemişti ama bebeyle iyi olmuyo:)
Aynen canım ya ufo mu alsak bilemedim oda sadece önünü ısıtıyor hicde sevmiyorum ama mecburuz

Erkek bebiş anneleri havalar soguyor malum bebekleri tek kat mı giydiriyosunuz altını. Kız olsa giydir kilotlu çorap da erkek bebeye ne gydircez
Ben e bebekten almıştım 1 tane kalmıştı gec3n denedim dışarı çıkarken ama bacakları çok dardı beğenmedim sanırım daha kullanamam ama lcw ya bakıcam daha farklı model varsa onu alırım bacaklar oyle cok da tontiş değil oysa. Ama evde tek kat pijamasını giydiriyorum bide çorap ev sıcak zaten bizimde merkezi sistem ama pwteklerde termostatik var yani odadaki sıcaklık derecesinr göre yanıyo yaktığın kadar odüyorsun.

Ben inşallah başlıcam öyle niyetlendim eşime de anlattım oda olumlu çok şükür bakalım neler olacak ama benim doktor yoğurttan başla dedi. Blw de de sanki 2 grup var süt ürünlerini en sona yada en başa gibi en son dünya sağlık örgütü yoğurdun erken verilmesi gerek gibi bi karar almış sanırım yorumlarda okumuştum grupta o yüzden bende yoğurttan başlamaya doktoru dinlemeye karar verdim ama sonra sebze inşallah meyve yi sona bırakayım diyorum o tatlı olduğu için sebzeyi yemeyebilir.

Benim bebe gece uyanmıyor. En geç 22de uyuyor sabah 6 buçukta kalkıyor. Gece beslemesi yapmıyoruz artık

Bizim doktor bugün aynısını söyledi bana .gece besleme ile ilgili.ben gene açılır diye besliyorum ama yapma iyi yapmiyosun ilerde çok zahmet cekiceksin dedi

Kızlar coraptalon diye birşey var.ben ilk kizimda kullandım pijama ile çorap birleşik o çok rahat birsey.corap çıktı derdi yok
Lcw de falan vardı bı bakın isterseniz

Ben 6.ayinda öyle eline sebze falan veremem .ama püre ye bende karşıyım
Büyük kizimda 7.ayda tanecikli beslenmeye basladik.kucuk parçalar yapıp önüne koyuyordum o yiyordu köfte,makarna falan.8-9 aylıkken ısırarak yiyordu meyveleri.bastan püre vermezsek yutmaya kolay alisiyorlar.

Biz ek gıdaya başladık elma suyu ile.simdilik hoşuna gitti
4 tatlı kaşığı.yarin ek olarak havuç patates ve irmikli sebze çorbası suyuna da başlayacağız ve meyveyi armut olarak degistirecegiz.bizde 7.aya kadar herşey tadımlık max.4 tatlı kaşığı

Aynen canım ya ufo mu alsak bilemedim oda sadece önünü ısıtıyor hicde sevmiyorum ama mecburuz
Bnde cok soguk olursa ufo kullanıyorm canm mecbur napalm

Bizim merkezi sstem de oyle ama apartmanda yakmaya başlamadılar ana sistem kapalı yani daha canm ı yuzden evde acamıyoruz

Bizim doktor bugün aynısını söyledi bana .gece besleme ile ilgili.ben gene açılır diye besliyorum ama yapma iyi yapmiyosun ilerde çok zahmet cekiceksin dedi
Bizim doktorumuz gece uykusu için yetişkin uykusuna geçmiş dedi. Beslemek için uyandırmıyorum artık. O ne zaman ne kadar isterse

Benimde yapmam lazım ondan saat başı uyanıyor çok emmiyor emzik niyetine sanırsam.. Nasıl yapıyorsun
Acıkcası cok da yaptıgım bişey yok.benim bebegim sallayarak uyumaya alıştıgı için saat üçte uysndıgında bıkmadan usanmadan dörde kadar salladım.ne zaman parmak emmeyi bırakırsa o zaman uykuya daldı demek.beste tekrar uyandı bu sefer 15dakika sallamayla uyudu.bir hafta bu sekilde denemeyi düşünüyorum.
İnterntte okudugum kadarıyla zaten altı aylık bebege gece beslemesi yapmayın diyo

Başlangıc için 4 tatlı kaşık fazla değil mi ?

Zaten alıp oyle yemiyo yalıyo gibi öğürme refleksleri bizden fazla süt bogazına kactıgında farketmişinizdir ama nasıl rahat edicekseniz tabi

Canım o dil dışarı hareketi cok cok normal.onlar o sekilde yiyiyolar

Demek
Erkek cocugum yok ama aynı soruyu bende düşünmüştüm
istediğim bezinsıkıyo yumurta ve pipisine bez yapısır cok kucakta tuttugumda da oluyor sonucta cinsel organ diye dedim kısaca ben tayt giydrmicem cok sogukta kalın esortmanları var onu giyer şimdi inceleri giyıyor

Cgkfte cim ,
Epey denedim gece beslenmelerini en azından sayıca azaltmayı ; Çünkü ki en fazla 2 şer saat sürüyor gece uykuları.Uyandığında meme vermeden uyutmayı başardığımda ise Luluuu94 gibi yarım saate tekrar uyanıyor,azcık emiyor ve uykumun içine etmiş olmamın verdiği huzurla mışıl mışıl uyuyor
Mantıklı geliyor blw ama çok da kasmam , karışık gider heralde

İlk altı ay tabiki önemli.benim kız besinci ayında o yuzden yawas yawas bitiriyorym gece beslemesini.ilk kızımdada o sekilde yapmıştım.suan altı yasında olmasına ragmen uyumadan iki saat önce yemeyi kesiyorz
Kesinlikle ilk 6 ay

Cgkfte iyiyim canım çok saol...çok fırsat olmuyor malesef.
heksi hoşbuldum sağolasın canım
mavimli
evet bayağı bir kayboldum haklısın
Luluuu94 artık varım:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…