2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Abdominal daha saglikli canim. Esin hakli bence. Bu konuda gorus cok ama bende vajinal karsitiyim iliskiye bile girmiyoruz bir sey olur diye artık siz kocaman oldunuz vajinal bakmasini gerektiren bir sey de yok aslinda
Sagol arkadaşım benim eşim çok kiskanctir da erkek doktora bile zar zor izin alabilmistim :) yine kiskancliklarindan biri mi acaba dedim ama bence de haklı. Yani önce karindan bak yok net göremiyorsan kalp atışı falan öyle vajinadan bak dimi? Ne diye sokuyorsun onu. Ben hiç sevmiyorum valla bende o tür bakilmasini.

Bana yeniden yeni doktor arayışı göründü sanırım. Çünkü doktor daha uzun bir müddet bu şekilde bakmaya devam edecekmiş. Ne gereksiz bir durum. Ve ne kadar da rahatsız edici

Günaydın herkese
Kabızlık 3 gündüd fena cekiyorum bide rahiim ters benim bebege zarar verecek diye korkuyorum. Çalışmasam keşke evde çaresini bulurdum. Yogunum bugun bile 6 saat öğrencim var :'(
Bide afedersiniz cinsel ilişki yasak mı aklıma takıldı eşime durumu anlatamıyorum

Yani girebilirsiniz diyorlar nerede okusam ama biz birlikte olduktan sonra benim kese çevresinde kanama oldu. Alakası yoktur belki ama korktum İşte sonra. Şimdi en azından 10. Haftanin dolmasını bekliyorum. Kesenin çevresinde çok az da olsa hala kanamam var çünkü. Eğer seninde akıntın yada kanaman olduysa bence riske atma derim. Esinde bu durumda çocuğunu düşünmeli. Bizde kardeş gibi olduk ama geçecek bugünler de :)

Bu arada ilk hamileliğimde benim de çok kötü kabizliklarim olmuştu bu hamileliğimde hiç yaşamadım henüz. Bol bol sıvı aldığım için olabilir. Sende suyunu ihmal etme. Çorba falan ye öğlenleri de. İcebiliyorsan kefir iç iyi gelecektir kefir sana.

Ben de birgün o şekilde bunalıma girdim. Eşim ne dese yaranamadı, sonra benim stresten midem bulanmaya başladı ve ağlama krizine girdim, çok ağladım yatağın ucunda, ama ağlamak iyi geldi rahatladım mide bulantım da geçti, sonra da mışıl mışıl uyudum. Yani bence tüm duyguları Allah veriyor ve yaşayacağız bunlardan korkma ve ağlamak istiyorsan ağla kahkaha atmak istiyorsan at kendini sıkma herseyi oluruna bırak neden böyleyim deme, bir mucize yaşıyoruz ve hepsi Yaradan'dan

Gebelik öksürüğü diye birşey varmış o mu acaba, aşağıdaki linkte bu durumu yaşayan bir batan yorumlarını yazmış belki faydası olur

http://annecimbengeliyorum.blogspot.com.tr/2013/02/bu-sabah-uyandgmda-bogazmda-olan.html

Ya nasıl geçer o kadar zaMan ki :) çok özler insan valla :) umarım arkadaşım umarım. Sen Şimdi gittiğinde cinsiteyi de öğrenirsin
inşallah banada öyle geliyor doktor araya 1-1buçuk ay koyuyor bende. 25gün önce gittim böyle gördüm bebeğimi. şimdi 20gün sonra gideceğim kocaman olmuştur canm bebeğim. inşşalh sağlıklı sıhatlı doğumlar yaparz bebeklerımızı kucagımıza alırız. belki görür doktor cinsiyeti .çok heycanlıyım . ve mutluuuuuuuu <3 :) <3

Canim daha cok kucuk benim bugun degerim 6541 cikti keseyi goremedi doktor. Yarın baska bir doktora gidecegim ama dis gebelik aklima bile gelmedi rahat ol gorunmemesi normal
Geçen seferde böyle olmuştu görünmemişti ama o düşükle sonlandı farklı sebeplerle doktor dedi ama bendr dış gebelik oldugunu düşünmüyorum ya bekliyeceğim biraz daha.. Şöyle birşey var aklıma takılan hiç midem bulanmıyor bulanması hamilelik ilerliyor anlamına gelir iyi birşey demişti doktorum

Maaşallah çok sevindim

tamamen ultrason.

Tesekkürler yabana dogru canım ♡
Bende kendimden geçmiş haldeyim baktım saç baş uçmuş paspallaşmışım iyice kendimden utandım çünkü hamilelik psikolojisi herşeye aglıyorum kaynanama dedim bir kızdı ne var ağlanacak diye öyle deyince gözyaşlarımı zor tuttum
Geçecek bu günlerimiz inşallah

Canımsın sen inan (yürekten söyluyorum) evet riske atmamak gerekir oyüzden cok kontrollü. Ana yinede korkuyorum birde ben agır enfeksiyon geçirmiştim sanırım eşten bulaştı. Tekrar yaşayacagıö diye ödüm kopuyor. Oyüzden uzatabildigim kadar süreyi uzatıyorum.

Öksürügü olan bir canımız varr hemen receteyi vereyim
Canım pekmezin içine karabiber koy biraz ısıt hemen alıyor. Sakın üzülme bak koruyan Rabbim öyle koruyor ki
Ben hamile oldugumu öğrenmeden önce kabızlık cektim ıkındıkca ıkındım re ardından 9 kilo bavul sırtıma aldım hava alannında kosturdum. Ucak yolculugu yaptım. Marketten 10 kilo alısverisi tasıdım Rabbim korumus işte mercimeyi

Ama cnm vajinal ultrasyon 12. Haftaya kadar en fazla niye uzun sure daha bakicakmis allah allah cok ilginc

canm neye bakıyor vajınal ultrasonda. hem acıtır hem strese sokar seni. karından hem keseye hem kalp atısına baktı bende.normal ultrasonda. allah nasip ederse 14-15 haftasında sonra cınsıyetıne bakarız demıstı aynı sekılde ultrasonda..neden bakılırkı oradan.doktorundan emın degılsen ve ıcıne sınmedıyse kesınlıkle degıstır. benım doktorum super allahıma sukurler olsun harıka bır doktor.herşeye izin veriyor bebeğin videoya almaya fotoğraf cekmeye arayın sorun dıyor esprılı nazık.. strese gırmıyorum aksıne stres atıyorum doktora gıdınce :)

Bende bugun gittim banada aynilarini dediler senin kac haftalik canim
Kızlar merhaba herkese günaydın. Bir kaç sorum olacak. 1) bazen gögüs hassasiyetim çok fazla bazen de yok denecek kadar az normal mi ? 2) idrardaki koku devam ediyor o meshur keskin koku 3) gece uyuyamıyorum gibi bir şey her gece 3-4 gibi kalkıp sabaha kadar oturuyorum her gece rüyalar görüyorum. 4) kasık ağrılarım da ani hareketler yapınca oluyo. Nasipse bu çarsamba kesemizi görmeye gideceğiz. Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. Bu duyguları sizler de yasıyor musunuz ??

Canim mide bulantısı 7. Haftaya dogru kalp atisiyla baslar. Senin de bebegin cok kucuk benim de. Bizim aslinda hamile oldugumuzu bile yeni ogrenmemiz lazim literaturde ama iste aceleciyiz. Benim de ilk bebegimde kese gelismemisti bebek keseden dolayi gelisemedi kalbi olusmadi. Ama sende biliyosundur boyle durumlarda sinyal veriyo lekelenme oluyo kasik agrisi oluyo beta guzel katlamiyo vs gibi. Ben bugun icim rahat etsin diye bir doktora daha gidecegim sende gidecektin diye hatırlıyorum eminim guzel haberlerle de doneceksin

Gunaydin seker anneler
Bulantilar son gaz devam artik sabahlar olmasin istiyorum su an kocam ne yapsa yaranamiyo iyi kötü bisyler yedim kizim kendi havasinda takilir oldu bu yaşına kadar tv izlettirmedim on gundur cocuk tv bakiyo tabi gene cok degil on dk 20 dk oyalansin diye aciyorum tek basina cocuk buyutmek zaten zordu bir de hamilelik epey zorladi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…