2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ya benimkki sanırım daha kucuk ondan. Kese bile henüz gözükmüyor daha kendini belli edemiyor yavrucak

Insallah canim benimkilerin gelisimleri de farkli canim zaten biri diğerinden buyuk oluyormus.normalmis yani

Bizim birkac dusuncemiz var ama sizce sizin aklinizda varmi biseyler
Arın çınar leyla .....ama ortak karar yok eşim çınar istiyor ben seviyorum çınar ismini ama ağaç yani manası yok arın istiyorum onada eşim pek sıcak bakmıyor leylayı bi ben istiyorum kimse istemiyor

Masallah canim.tek kese de mi senin minikler

Selam arkadaşlar 5+1 günlük hamileyim.. 1 ekimde tüp bebek 2 embriyo transferim oldu.. 13 ekimde betahch 244,15 ekimde 451 çıktı.. dün de kese üstten gözüktü ama bebek veya bebekler henüz görünmedi bu normal mi?.. p.tesi alttan ultrasonla bakılacak biraz endişeliyim geçen yıl kalbi atmayan bi bebeğim kürtajla alınmıştı aynı şeyleri yaşamaktan çok tedirginim.. Bi de bende hiç mide bulantısı falan yok sizlerin ne zaman başladı?

Arın çınar leyla .....ama ortak karar yok eşim çınar istiyor ben seviyorum çınar ismini ama ağaç yani manası yok arın istiyorum onada eşim pek sıcak bakmıyor leylayı bi ben istiyorum kimse istemiyor
Daha coook degisir fikirlerimiz ama asil onemli olan da bu ya ona koyucak bi isim bile bulalmamk insan hic birseyi yakistoramiyo hep tek olsun istiyoruz sanki dimi. En guzeli sizlerin olsunnnn

Canım benim 7.haftam valla belirtilerim biraz azaldı onu takıyorum kafama doktor randevum da 4 kasımda o yüzden biraz daha beklemek zorundayım hayırlısı olsun hakkımızda
Canim oyle düşünme lutfen her ay her gun farkli olabilcegimizi unutma lutfen minnosunu dusun bi gun uyur bigun dagitr icini boyle dusun yuregimizi hep ferah tutucaz uzulmek yok

Daha coook degisir fikirlerimiz ama asil onemli olan da bu ya ona koyucak bi isim bile bulalmamk insan hic birseyi yakistoramiyo hep tek olsun istiyoruz sanki dimi. En guzeli sizlerin olsunnnn
Oyle valla çok zor muş onu anladık beş 10 tane yapsak her ismi koyabiliriz bide eş dost akraba hep doğurdu isimleri koydular ben sona kalmışım bi isim beğeniyorum yok bilmem kimin çocuğunun adı yok bişi off

Canım benim 7.haftam valla belirtilerim biraz azaldı onu takıyorum kafama doktor randevum da 4 kasımda o yüzden biraz daha beklemek zorundayım hayırlısı olsun hakkımızda
Amin canım Allah sağ salim kavuştursun inşallah heepimize evlatlarını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…