2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
bende hic bulanti olmuyo canim.korkuyorum niye midem bulamiyo diye.6+1 benimki

Herkeste olmaz sıkıntı yapma bence bende de yok gibi çok çok nadir oluyor kısa süreli olup geçiyor hiç istifa yapmadım strese girme bence

Hoşgeldin aramiza

Askla baslamis hikayen askla devam eder Insallah :)

kızlar herkeze merhaba benim göğüslerimde dolgunluk yok bulantı yok daha hiç doktora gitmedim.1 kasıma randevu aldım.kalp atşlarınıda duyabılmek için geç aldım randevuyu.daha once dış gebelik ve düşük geçirdiğim için korkuyorum.göğüs hassasıyeti olmayan varmı aranızda.

Benim ilk belirtiydi göğüs hassasiyeti. Bir de sırt ağrısı...

5.1p gece gidiyorum arkadaşım doktora ama kalbim duracak şimdiden gercekten. Çok panik ve heyecan yaptım. Nasıl yatacağım o masaya hiç bilmiyorum. Zamanı biran önce ileriye alabilsem keşke

Seninle ilgili hep olumlu şeyler geçiyor içimden herşey Güzel olacak inan buna çok mutlu Döneceksin doktordan inşallah

Kızlar bugün de adet olmadım. Yarın sabah test yapacağım inşallah. Bir tarçın bu kadar geciktirmez herhalde adeti
Hiçbir belirti falan da yok,eğer hamileysem daha 4+2 yim. Belirtiler başlar mı ki bu dönemde?

Mrb kızlar geçen hafta kese gorunmustu bugun kalp atışını duymaknicin gitmiştik fakat bebek görünüyor kalp atışı hanuz yok büyük ultrasyonla bakilsin dedi onla da baktık duyamadik hatta büyük ultrasyonla bakan radyolog kürtaj yapalım şimdiye kadar kalp atması lazımdı dedi tekrar doktoruma çıktım Hayır ben bebeği gördüm kürtaj söz konusu değil 5 gün sonra yine gel kalp atışını duymazsak kurtaji düşünebiliriz dedi çok canım sıkıldı kalp atışını geç duyan varmı aramızda

Bende başlarda yoktu sonrdan oluştu şimdi yine yok.

Kaç günlük oldun şuan da?

Seninle ilgili hep olumlu şeyler geçiyor içimden herşey Güzel olacak inan buna çok mutlu Döneceksin doktordan inşallah
Cok teşekkür ederim arkadaşım ❤ bunu söylemen bile yetti inan. Şimdi dusunmemeye calişiyorum yebiden. Oturup kitap okuyayım azıcık uyurum sonra ilay uyanır kalkar yemek yeriz çıkarız herhalde yola. Bugünü de bir atlatayım söz verdim bebek için strese girmeyeceğim artık.

Kan değerimi gordum rahatladim biraz kuzum :) 6541 olmus cok guzel yukselmis haftasiyla da uyumlu onumuzdeki haftasonu gideyim bebegi de goreyim diyorum. Cok tesekkur ederim destegin icin canim arkadasim :)

benim ilk gebeliğimde de şimdide hiç göğüs hassasiyetim olmadı/olmuyor. benim ilk gebeliğimde bel ağrısıydı hamilelik belirtim şimdi de karnımdaki şişkinlik ve gaz problemi

Daha once bebegini kaybetmis biri olarak cok iyi anlıyorum seni. Umarim sorun neyse bir an once bulunur ve saglikli bir gebelik gecirirsun canim cok gecmis olsun

Ay benim caniminici arkadasim iyiyim bugun gittim de doktora ozelde randevu bulamadigim icin devlete gittim 6541 beta hcg yle keseyi goremedi :) haftaya ozele devam edecegim sen nasilsin cinsiyetini bekliyorum merakla :)

Ay benim caniminici arkadasim iyiyim bugun gittim de doktora ozelde randevu bulamadigim icin devlete gittim 6541 beta hcg yle keseyi goremedi :) haftaya ozele devam edecegim sen nasilsin cinsiyetini bekliyorum merakla :)
A-aa bence de özele git, devletteki ultrasonlar iyi degil demek ki :)
Haftaya ikili test icin gidecegim iste, orda belki cok kucuk bi ihtimal cinsiyeti de görürüz demisti ama cok umutlanmak da istemiyorum :) Bu haftalarda görülen cinsiyet yanıltıcı da olabiliyormus cunku, kesin olsun öyle mi ogrensem diyorum ama meraktan da ölüyorum bi yandan

Kac haftaliksin canim sen ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…