2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Cok cok gecmis olsun, Allah kolaylik versin. Annemde var iltihapli eklem romatizmasi cok zor bi durum

Sağol canım. İllet valla yakamdan düşmüyo. Bazı hastalarda hamilelikte duruluyomuş falan diye duymuştum ama sanırım benim için geçerli değil.

mrb arkadaşlar. benim dün kalp atışı tamamen durdu gebeliğimi sonlandırmak zorunda kaldık. bu sefer herşey çok güzel gidiyordu kalp atışını duymuştuk, mide bulantılarım çok yoğundu hatta her yediğimi çıkarıyordum. sonra bir anda mide bulantım kesildi ilk o an çok korktum, hissettim sanki eşime söyledim o da korkmamamı söyledi yarım saat sonra da kanama geldi. bir anda anlam veremediğimiz bir şekilde kaybettik bebeğimi. çok zor günler geçiriyorum. bu 3 oldu. artık araştırmaya gidilecek pıhtılaşma sorunu vs. bakılacak. Tek duam çözümü olabilecek bir sorunun olması. elimden başka birşey gelmiyor. bir daha buraya girebileceğimi sanmıyorum. hepinize hayırlı sağlıklı hamilelikler diliyorum. kendinize dikkat edin. küçük şeyleri dert etmeyin kendinize, yok temizlik yok mide bulantısı yok cinsiyet... bunlar o kadar önemsiz şeyler ki, ancak yaşayan bilir. Allah yaşatmasın bu acıyı kimseye. hoşçakalın.

bende hic bulanti olmuyo canim.korkuyorum niye midem bulamiyo diye.6+1 benimki
Aman bulanmasın canım çok kötü birşey. Ben mahvoluyorum kusmaktan ve mide bulantısından. İşe gitmek hergun zor geliyor ama evde kalsam daha kötü. 1. Hamileligimde de yaşamıştım aynı şeyleri. Gerçekten çok zor

Çok geçmiş olsun, Allah tez zamanda şifa versin inşaallah. Sevgi ve sağlıcakla kal

Çok üzüldüm canım.Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah.

Allah'ın bir bildiği vardır arkadaşım, Allah sabır versin sana ve hakkınızda en hayırlısını versin inşallah. Dua edeceğim sizin için...

Benim de korkum sabah bulantılarının başlaması. Bir de benim yolum çok uzun 1,5 saat sürüyor
Bulanmiyo dedim ertesi gun basladi ya. Benimde sabah 30-35 aksamda 50-60 dk suruyo. Aksam cok sorun olmuyoda sabah resmen kabus. Sekilden sekile giriyorum serviste. Is yerine zor attim kendimi,goren yuzun sapsari olmus dedi. iki lokma bisey yiyip uzaninca 2 saatte anca kendime geldim tansiyonum yerlerdeydi. Insallah baslamaz bulantin ya da baslasa da cabuk gecerler

Mayıs annesi olarak bi selam vereyim dedim, sevgili haziran anneleri :) Insallah saglıkla kucagımıza alırız bebeklerimizi

Y YESIMBOZ nasılsın canım? Bulantıların başlamış okudugum kadarıyla :) Hamilelik takvimi de gelmis süper olmus :)
Kuzugiller canım sen de buradasın degil mi? :) Sen ne yaptın, gittin mi doktora?

Basiniz sagolsun Allah sabir versin

Acaba bu boğa çocukları nasıl oluyor? Yalnız hepiniz birbiriyle çok iyi anlasacaksiniz. En uyumlu burlarsiniz

Boğalar genel olarak iyi burçlar ben çok iyi anlaşıyorum, sen bugün kaçta gideceksin doktora?

Yaaa sen tatlisin yaa haziranda mi dogursan acaba dedim ama 1 ayda cok uzun bi sure Saglikla hayirli zamanda al bebegini kucagina insallah. Basladi yaa bu hafta sabahlari perisan ediyo resmen.
Insallah hic gitmez o takvim Simdilik cok sukur hersey yolunda. 12. ya da 13. haftada gidicem doktora.
Sen nasilsin? Nasil gidiyor ufaklikla :) ?

kizlar bende hic bulanti olmuyor.sadece koku hassasiyeti var.sizce bu normalmi
Al benden de o kadar. Neredeyse bitti bulantılarımin %80 ı. Kendimi bazen hamile olarak bile hissetmiyorum. Hiç bir şey yok artık. Aklıma kötü kötü şeyler geliyor kovalıyorum hemen. Neyse ki eşim yetişecekmış muayeneye. 5.10 geceymis dua edin bana olur mu? Kötü kötü şeylerle gelmeyeyim bende buraya

Ya ben neredeyse mayıs annelerinden bile cıkacagım, minnak hep önden gidiyor :) 9 Mayıs'tı beklenen, 9. haftada doktor boyuna göre SAT'ı degistirdi, 4 Mayıs oldu :) Bu gidisle ben nisan sonu bekliyorum bu tosbagayı :) Saglıkla gelsin de nisan-mayıs fark etmez :)
Bulantılar o haftalarda oluyor canım, sabret gececek elbet :)
Biz dün 1. trimesterı bitirdik. Haftaya da ikili test icin kontrole gidecegim. Bakalım heyecan dorukta :)

Boğalar genel olarak iyi burçlar ben çok iyi anlaşıyorum, sen bugün kaçta gideceksin doktora?
5.1p gece gidiyorum arkadaşım doktora ama kalbim duracak şimdiden gercekten. Çok panik ve heyecan yaptım. Nasıl yatacağım o masaya hiç bilmiyorum. Zamanı biran önce ileriye alabilsem keşke

Merhaba Yeşimcim,
Sen 8.haftandasın sanırım, keske hiç başlamasaydı, inşallah kolay atlatırsın. ben henüz doktota gitmedim ama kendi kendime yaptığım hesap göre 5.haftayım bulantı için erken sanırım ama yine de bol bol dua ediyorum olmaması için.

Hayırlı olsun çok sevindim :) saglikla kucağına al bebeğini inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…