2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Maşallah bayağı net çizgiler benim son adet tarihim 12 eylül ama dun silik bi çizgi çıktı kanda da beta hcg 64 çıktı ...amin inşallah sağ salim kucağımıza alırız

Aynı benim belirtilerim gibi canım senin de sabah bulantıları ve göğüslerde dokununca ağrı. İnşallah herşey gönlüne göre olsun,bir an önce görürsün bebeğini
İnşAllah cnm aynı şekilde senin de hersey gönlüne göre olsun. Ne kadarlık cnm senin bebeğin ? Gördün mü bebişini ?

Ewt en iyisi öylesi. Hesabım tutarsa 6000 lerde olması gerek .inŞ yine hüsran olmaz yine kimyasal olarak son bulmaz

Kese görüldükten sonra kimyasal olmuyor korkma ayrıca kalp atışı başladıktan sonra beta hcg düşmeye başlıyormus ben baktırdım kese göründük ten bir hafta sonra düşük geldi hcg 10000küsür olması gerekirken 1326 çıktı doktora gittim kalp atışını gördük doktor söyledi kalp atışından sonra betanın önemi yok dedi istersen direk gidip ultrason muayenesi ol canım boşuna strese girme

Masallah canım :) darisi bize olsun insallah.. ben de haftasonu gittigimde 6+2 olmuş olacağım insallah kalp atisini duyariz :))

herkeze merhaba 3 yıldır çocuk yapmaya uğraşıyorum bundan 2 sene önce dış gebelik geçirdim .3 ay önce hamileydim, gebeliğim düşükle sonuçlandı.Şu an tekrar gebeyim ve ben gebe olduğumu söylemeye korkuyorum .Umarım bu gebeliğimi sağlıklı bir şekilde atlatırım.

Mrb canim hayirli olsun bebisinnn insallah saglikla.kucagina alirsin bu defa..bende senin gibi oldugum.icin cok iyi anliyorum seni..ben de 3 yildir tedavilerler uğraşıyorum 1 dusuk 1 kurtajim var..simdi.tekrar nasip oldu tedavi ile hamdolsun..rabbim saglikli.evlatlar nasip etsin hepimize

Merhaba hoşgeldin aramiza sende. Kaçıncı hafta da düştü bebeğin? Nasıl oldu? Umarım bu sefer sağlıkla kucaklarsin yavrunu

Merhaba hoşgeldin aramiza sende. Kaçıncı hafta da düştü bebeğin? Nasıl oldu? Umarım bu sefer sağlıkla kucaklarsin yavrunu

inşallah sağlıkla sıhatle alalım bebeklerimizi.her düşük bir hüsran oluyor çünkü.Allah hepimizin yardımcısı olsun

bence bu grupla alakalı değil
ben mayıs annelerini de takip ediyorum orada daha büyük sıkıntılar yaşayan arkadaşlar var...
Rabbim herkesin sınavını kolay eylesin
Anne olmak zorluklara karşı başlı başına güçlü olmayı gerektiriyor sanırım
bazen de takdiri ilahinin ötesine ne yaparsak yapalım geçemeyiz

Dedigim gibi ben 2014 ekim annelerindeydim ve böyle sıkıntılar hiç görmedim. Görmediğim içinde saskinim tabı. Kendimde de var kese dışında hala bitmemiş bir kanama ve birlikte hormonların etkisiyle bir tek ben değil hepimiz takıyoruz herseyi. umarım bitecek herşey güzelce.

canım pozitif düşün...
ben de düşük rüyaları görüyorum
etkileniyoruz arkadaşlarımızın yaşadığı olumsuzluklardan
hamilelik takviminde bile yazıyordu bu dönem depresif olabilirsiniz diye
elbette olumsuzluklar var ama bardağın dolu tarafından bakmazsak 9 ay nasıl geçerki....

umarım hepimiz sağlıkla alalım 10 . haftaydı ve hiç kalp atışı duymamıştım.
Cok üzgünüm. Zor süreçlerden geçmişsin. Ama bu sefer güzel olacak herşey. Umarım tabi. Tekrardan hoşgeldin aramıza. Sağlıkla kucakla yavrunu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…