2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Ne kan tahlili ne idrar hic bi seye bakmadi. Diger gebeligimde devlet hastanesine gittim her ay duzenli tahliller yapiliyordu. Universite hastanesinde farklı galiba.
Bi de normal muayeneye gittim ama begenmedim. Bundan sonra ozel muayene alicam. Biraz ilgi alaka istiyorum bu sefer galiba..

Ya bizim bebek calismalari zayen BAT a cok yakin bi tarih. Bebegi gormeme ihtimali aklimdaydi zaten

Attıgım foto adetımı bı gun gecmiştı
Super arkadasim ya.. gondericem bilgileri

ben d
Cok guzel ya darisi basimiza ben ilk hamileligimde maalesef hic duymadim kalp atisi simdi cok heyecanliyim bu kez duyacagima inanıyorum :)
ben de ilk hamileliğimde duyamayıp kürtaj olmak zorunda kalmıştım, o yüzden bunda da duyamamaktan çok korktum. şükürler olsun duydum cnm. inşallah sen de duyarsın.

Ben de Allah kısmet ederse haziranda anne olacağım:) ilk gebeliğim bu ve baya bekledik bebeğimizi.Allah isteyen herkese bu güzel duyguları yaşatsın.Şuan halsizim iştahsızım sabahları çıkarıyorum ama yine de çok şükür.Sağsalim doğsun da başka bişey istemiyorum:)

Bende normalde icmem hic kokusuna bile tahammul edemem simdi bir litre iciyorum ayip olur mu yazmam bilmiyorum ama ben içine muz ve cikolata koyup blender dan geciriyorum milkshake gibi guzel oluyo :)
Bulunmayacak şeyler değil ki yazdigin. Neden ayıp olsun? Çok güzel fikirmiş valla. Ben onu kefir le yapıyorum. Muzu donduruyorum içine birazda dondurulmuş meyve koyuyorum elma yada portakal ne biliyim işte başka bir şey de olabilir ikisini blenderdan geçiriyorum çok güzel oluyor. Ama bu aralar portakal ağzıma suremiuirum kokusu bile mahvediyor beni

Ne bileyim rahatsiz olan olur mu diye dusundum bizim icin alinabilecek seyler baskasi icin imkansiz olabilir cok mu ince düşünüyorum bilmiyorum :) portakal biraz daha kendine gelsin onu da koymayi düşünüyorum icine :) bulanti ya da iyi geliyo portakal diye biliyorum

Ben kan tahlilini sağlık ocağında yaptırdım. Aile hekimi bu tahlilleri doktorun ister zaten diye. İstersen sen de öyşe yapabilirsin

Kızlar mrb bende aranızdayım ınşallah. Bende ilk zamanlar kasık ağrısı cok oluyordu baya azaldı sabahları ac karnıma biraz midem bulanıyor birde göğüslerime dokundugumda acıyo başka da belirti yok inşallah herşey yolundadır 25 Ekim'de gideceğim inşallah bebeğimi görmeye Inşallah hepimiz sağlıkla sıhhatle alırız bebişlerimizi kucağımıza AminınAminın

Cok şukür cnm... ne guzel motive ettin valla

Kizlar merhaba :)
Ben de bu haftasonu gideceğim doktora insallah :).. 6 +2 olacak doktora gittigimde insallah kalp atisini duyabiliriz gittiğimde..

Ben de sadece karin şişliği var aksamlari o kadar fena oluyorum ki bi lokma yemek istemiyor canım ama.bulantilarim başlamadı henüz..

merhaba hanımlar..
Henüz test yapmadım ama sanırım bende aranıza katıldım..

Maşallah cnm ne kadar guzel hep hayalim ikiz annesi olmak ama buna şukur... Allah kucagina almayi nasip etsin tebrik ederim... keseyi gordugunuzdede bellimiydi ikiz olduklari yoksa bir kese gorup sonra iki kalp atişimi gordünuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…