2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Yarin git canim.istersen..insallah bebisin seninledir canim hakkinda hayirlsi olsun.son hcg degerin kacti
Yarin tekrar ister doktorun belki.

Yarin git canim.istersen..insallah bebisin seninledir canim hakkinda hayirlsi olsun.son hcg degerin kacti
Yarin tekrar ister doktorun belki.
Cuma günü 740 dı cnm zaten normaldede çok yüksek başlamadı ilk öğrendiğimden beri içim rahat deil değerlerimde düşük ama son yaptıgım testlerde 2.5 kat yükseldi ... kanamadan çok sancı canımı sıkıyor
Rabbim hayırlısını versin beklemek zor

Canim.kanama olmasa sanci normal ilk baş larda olabiliyo insalalh kanaman da kesilir hayirlisi ile bebisini.gorursun..ayaklarinin altina yastik.koy o sekilde yat canim.Allah yardimcin olsun..

Bence doktorunu ara ve durumdan haberdar et kahverengi leke geliyor bende de Progestan kullanıyorum ve istirahat verdi bu bile risk taşıyor kırmızı ise kanaman düşükte daha riskli bence hemen git

Bence şuan da acile git. Kanama riske atilmayacak bir durum. Nitekimde burada bir arkadaşımız kanama sonucunda gidemedigi için bebeğini kaybbetti. Sen de bebeğini kaybedersin demiyorum ama dikkat etmekte fayda var arkadaşım. Bence hiç oyalanmadan doktora gitmende fayda var

Yalnız ben 2014 ekim annelerinde de vardım en fazla 2 arkadaşımızda kanama oldu. 2017 haziran annelerinde ne çok kanama oldu yahu. Bir tahlissizliktir gidiyor valla umarım kurtaririz paçayı

Hayatimin en zor pazar alışverişini yaptim. Kokular öldürdü resmen beni. Mahvoldum ya.,

Valla ilkinde ne rahatmışım.ne kanama ne leke ne mide bulantısı ne kendini kötü hissetme halsizlik hiç birşeyim yoktu. Bu hafta için de rapor alacağım istirahat edeceğim inşallah biter şu lekelenme şu riskli dönemi atlatırız . Sadece benim değil tüm riskli gebeler için aynı temennim

Yarın sabah doktora gitcem kızlar baya rahatsızım şuan acile gitsem doğru dürüst hastahane Yok zaten sabahı beklesem daha iyi
Ben düşük yaptım gözü ile bakıyorum ve bidaha tüp bebek yapmayada yüreğim Yok bu 3. Tüp bebeğim çok şükür 2. Tüp bebeğimden bi kızım var ve ona çok istemiştim kardeş yapmayı

Benim kızımda kahve lekelenmem oldu ama böyle ne kanama nede sancım olmuştu

Bendeki en belirgin degisim bulantilar.. Hasta gibi butun gun kusup yatiyorum. senin kacinci haftan,ne durumdasin? Hamileligimin tadini cikaramiyorum maalesef

Benim suan kasiklarimda ağrılar var adet sancıları gibi birde lekelenme yaşıyorum Dr çok normal dedi bulantım suan yok 10 ğin sonra randevum var kalp atışlarıni duycaz allah izin verirse canım beta hgc kaç çıktı En son yaptığında keseye dün yeni gördük biZ

Kanaman acik kırmızı ve cok yogun mu canim insallah hayirlisi olur hakkinda cogumuzun kanamasi sancisi oldu benim yeni yeni geciyor sancilarim sabaha kadar belki azalir agrin ve kanaman

Kanaman acik kırmızı ve cok yogun mu canim insallah hayirlisi olur hakkinda cogumuzun kanamasi sancisi oldu benim yeni yeni geciyor sancilarim sabaha kadar belki azalir agrin ve kanaman
Koyu kırmızı malesef ve minik koyu kan parçalarıda var sanki sabahı bile edemem gibi her saat dahada agrıyor
Elimden geleni yaptım rabbim inş sağlıklı şekilde doğurmayı nasip eder ama umudum çok azaldı

CAnim sen iyi ol da rabbim gucunu de sabrini da verir gene de acile gitsen iyi olur gibi

inşallah tutunur miniğin hiç kendini yoracak iş yapma...
dinlen bu süreçte
Rabbim inşallah nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…