2017 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    331
Benım anlamadığım bu kımyasal gebelıkse Dr a gıdım acıle degılse zaten beklım haftaya randevu alıcam kadın drundan

Nasıl anlayabılırım kımyasal olup olmadığını ılk testım buydu

Ve herkes hamılesın dedı carsamba doktorumda randevum vardı ama bu sabah kan geldı ve adete gırdım sızce ne ya bılen yokmu

besirsu canım hamile olsaydın günün de geçmişse çift çizgi tam görünürdü stresten falan da gecikmiş olabilir hemen kötü düşünme bence için rahat etsin en yakın zamanda bir kadın doğumcuya git.

Ve herkes hamılesın dedı carsamba doktorumda randevum vardı ama bu sabah kan geldı ve adete gırdım sızce ne ya bılen yokmu
Kıyamam ya. Diğer yaptığın testler negatif çıkmasa kanaman var derdim ama bu kimyasal olmuş bence. Ya çok üzüldüm. Varken yok olmuş sanırım. Bence acile git sen bor şekilde baksınlar için rahatlar bence

Attıgım foto adetımı bı gun gecmiştı

Benım anlamadığım bu kımyasal gebelıkse Dr a gıdım acıle degılse zaten beklım haftaya randevu alıcam kadın drundan

Kimyasal gebelikte doktor bişey yapmıyor canım adetle beraber kendiliğinden düşüyor ve ertesi ay hamile kalmanın daha kolay olduğunu söylüyor doktorlar inşallah sende bi daha ki aya hamile kalırsın zaten korunman gerekmiyor

Nasıl anlayabılırım kımyasal olup olmadığını ılk testım buydu

Test önce pozitif çıkıyor sonra düşmeye başlıyor değerler kimyasal öyle anlaşılıyor daha önce 4kimyasal yaşadım maalesef

Kimyasal gebelık Nasıl anlaşiliyo kı Bıde kımyasalsa Dr gıtmeme gerek varmı yoksa adet gıbı gecıyormu baş donmemde cok var
Canim ben kimyasal gebelik yasadim.malesef..normalde adetlerim.cok.sancili degildir ama o zamn cok agrim olmustu karin kasik..bir de pihti sekilde.kanama.olmustu ve baya.yogun kanamaydi..sana da cok gecmis.olsun cnm hayirlsi olsun hakkinda..

Merhaba kızlar tüp bebek ile hamileyim bugun trasnsferimin 20. Günü
5+2 günlük hamileyim ama 3 gündür kanamam ve sancım var kanamanın olduğu gün Dr gittim herşey normal haftaya gel keseye bakcaz dedi benim bugun sancım arttı adet agrısı gibi agrım var kanamamda adet kadar olmasada sürekli var ... nolacak bilmiyorum hamile olduğuma sevinemiyorum bile

Canim kanama icin igne veya ilac vermedi mi doktor..baska bir doktora mi gitsen acaba ya

Canim kanama icin igne veya ilac vermedi mi doktor..baska bir doktora mi gitsen acaba ya
Verdi cnm iğne vurundum zaten bisürü ilaçta kullanıyorum ama her geçen gün artıyor umudum kalmadı ama beklemekten başkada yapcak bşyim yok Çarşamba kese için gel demişti dr bu sancım artarsa yarın dr giderim sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…