2016 nisan-mayıs tüp bebek yaptıracaklar gönül topiği

kaçıncı tüp bebek denemeniz

• 1

OY: 0 0,0%
  • 3

• 3'Den Fazla

• Ankete Katılan
    1

ccilemm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2013
59
32
merhaba arkadaslar anbe adayları :KK66:

31 yaşındayım ve 6 yıllık evliyim.ilk 2 yıl çocuk düşünmediğimizden evliliğimizin 2. senesinin sonunda beklenene iki çizginin görünmenesinin ardından süleymaniye kadın doğumda 2 negatif aşılama ve 1 negatif tüp bebek sonucunda yarın iyibari ile bahçeci tüp bebek merkeZinde erbil yağmurla 2. tüp bebek macerama başliyorum.amacım bizim gibi olan anne adaylarına elimden geldiği kadar tecrubelerimi ve bilgilerim aktararak sizinde bilgileriniz ile bu süreci daha rahat atlatmaktır

hiç bir şeyin nedensiz olmadığını bir kere daha anladığımda negatif 2 aşılama ve 1 tüp bebek denemesini arkamda bırakmıştım.raporumuzda koskoca NEDENSİZ İNFERTİLİTE yazmasının ardındaki peki neden hamile kalamıyorum o halde soruları ile boğuşurken ömrümün sonuna kadar şükranlık duyacağım o büyük insan ERBİL YAĞMUR ile kesişti yollarım.evet hee şeyin bir nedeni olduğu gibi bizim be dk sahibi olamayışımızında bir sebebi varmış ben HAŞİMATO hastasıymısım ve troit hormonlarım yüzünden tutunamıyormuş.belki bu denememlede anne olamayacağım RABBİM bilir ama artık nedenini biliyorum.ve aynı durumda olan arkadaşlarıma yardımcı olamak için tedavi sürecini anlatacağım umarım birilerine yardımcı olurum ve DUAMDIRKİ tüm isteyenler ANNE OLSUN RABBİM KİMSENİN KUCAĞINI BOŞ BIRAKMASIN

Arkadaşlar sizin deneyimlerinizden yararlanmak istiyorum. 3 kez üst üste araştırılmasına rağmen sebebi bulunamayan erken düşükler yaşadım. En son tüp bebek yapmakla yapmamak arasında kaldık. Kendinden hamile kalıyorum ama 7. haftayı geçemiyorum. Doktora tüp bebek istediğimi artık dayanamadığımı söylediğimde şunu söyledi ikiz bebek riskli oluyor . Şimdi arkadaşlar pgt yaptırınca ve sağlıklı 2 embriyo konunca ikisi de tutuyor mu? Sağlıklı ikiz gebelik yok mu? 25 adet gen bakılabiliyor muş transfer öncesi bunun faydası yokmu. Doktorum dna dünyası çok geniş. pgt çok azını açıklıyor diyor ve tekrar düşük ihtimalini göğüsleyebileceksen tekrar hamile kal diyor. Tüp bebek istiyoruz biz de eşimle. Lütfen bana fikir verin. Deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

X