2016 Nisan ayı için balayı önerisi...

patisserieyumyum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2015
3.235
4.628
Merhabalar. Kısmetse 16 nisan'da düğünümüz olacak. Balayı için araştırma yapıyorum ama o zamanlar hava çok sıcak olmayacak bu nedenle deniz olan bir yeremi gitsek nasıl yapsak bilmiyorum. Alaçatı'ya balayı için gidenler varmı? Nişanlım fethiyeyi istiyor özellikle ama ben kararsızım. Nisan,Mayıs aylarında evlenen arkadaşlar nereye gittiniz acaba nereleri önerirsiniz. Hepinize şimdiden teşekkürler.

Merhabalar, bizimde 23 nisan'da düğünümüz. Ben de balayı araştırması yapıyorum, merakla takip edicem. :KK45:

Benimde dugunum 16 nisanda biz antalya ve Kıbrıs arasinda kararsz kaldik.o tarihlerde en sicak yerler oralar hatta kibris biraz daha agir basiyo oyuzden.

balayında kızların suya girilmesi pek iyi olmaz deniliyor, enfeksiyon kapma açısından. ben o yüzden düşünmüyorum .
bizde deniz harici gezelim dedik sevgili koca adayımla :KK68: karadeniz turu, kapodakya , ağva vs araştırmalardayız :)

merhabalar, şimdiden mutluluklar diliyorum:) ben de balayı telaşına kapıldım bizim de düğünümüz eylülde gidecek bir otel bulamadım. Antalya'da yaşıyorum o yüzden minicik de olsa fikir vereyim, denize giremezsiniz o tarihte su soğuk olur o yüzden havuzu iyi olan bir oteli tercih etmelisiniz.

balayında kızların suya girilmesi pek iyi olmaz deniliyor, enfeksiyon kapma açısından. ben o yüzden düşünmüyorum .
bizde deniz harici gezelim dedik sevgili koca adayımla :KK68: karadeniz turu, kapodakya , ağva vs araştırmalardayız :)
Aslında bolu tarafı veya karadenizde olabilir ama arkadaşın dediği gibi kıbrıs daha sıcak olur oralarda düşünülebilinir.
Benimde dugunum 16 nisanda biz antalya ve Kıbrıs arasinda kararsz kaldik.o tarihlerde en sicak yerler oralar hatta kibris biraz daha agir basiyo oyuzden.

Ben de bu nedenden dolayı deniz istemiyorum :S turlara mı bakıyorsunuz :)

Ben otellerin çoğuna rezervasyon için bakıyorum 17-23 Nisan arasında yer yok hiç birinde kalmamış kalan otellerde baya pahalı içime dert oldu bu balayı işi :110:

Gerçekten mi :KK57: ben de panik oldum :KK43: ağvayı düşünüyor musunuz? Nişanlım orası yakın her zaman gideriz diyor :S

Gerçekten mi :KK57: ben de panik oldum :KK43: ağvayı düşünüyor musunuz? Nişanlım orası yakın her zaman gideriz diyor :S

ağvayı biz düşünüyoruz yani o da seçenek olarak aklımızda. ağva beyaz ev özellikle :KK36:

Ağvaya bakmadım canım hiç. Fethiye, antalya falan oralara bakmıştım ben hep.

sen kararlısın yani ille güney olcak :KK70: biz antalyada yaşıcaz zaten o yüzden oraları pek istemiyorum bende. nasılsa yine gideriz diye:KK16:

X