2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Canım aynen hepsi var, acıya rağmen emziriyorum , normalde sağardım ama son zamanlarda sağamıyorum daha kötü oluyor ucu, emziriyorum sık sık indi bayağ şiş bezeler , herşeyi denedim en iyi gelen garmastan Pomad, öğrenmişti dişlememeyi ama üst dişler başladığından beri ısırıyor ara ara, yapacak bişey yok katlancaz artık...

Isırması bişey degil o yaralar olmasa

Bebegim sabah uykusundayken kanepeden dustu bugun. cok sukur bisi olmadi ama hala uzuntuden oluyorum. baktim derin uyuyor balkondaki kuru camasirlari toplim demistim. lanet olsun su ev islerine, lanet olsun benim gibi dusuncesiz bir anneye

Bebegim sabah uykusundayken kanepeden dustu bugun. cok sukur bisi olmadi ama hala uzuntuden oluyorum. baktim derin uyuyor balkondaki kuru camasirlari toplim demistim. lanet olsun su ev islerine, lanet olsun benim gibi dusuncesiz bir anneye
Canım üzme kendini daha bu neki çook düşüp kalkacaklar kendini suçlama bu yüzden olacağı varmş şukur bşyi yok

Abartma bu kadar canım. Çocuğu fırlatmadın ya aşağı, olcağı varmış olmuş. Bizimkide geçen sabah uykusunda düştü. Uyanıkken tutup kalkcam diye düşüyor olabilir şeyler bunlar.

Canım üzme kendini daha bu neki çook düşüp kalkacaklar kendini suçlama bu yüzden olacağı varmş şukur bşyi yok
saol destegin icin canim
Abartma bu kadar canım. Çocuğu fırlatmadın ya aşağı, olcağı varmış olmuş. Bizimkide geçen sabah uykusunda düştü. Uyanıkken tutup kalkcam diye düşüyor olabilir şeyler bunlar.
Olabilir canim haklisin. ama ben baskasi benim gibi bakamaz diye isimden ayrildim. sirf onun icin eve kapandim. o yuzden boyle hatalar yapinca kendimi cok sucluyorum

saol destegin icin canim

Olabilir canim haklisin. ama ben baskasi benim gibi bakamaz diye isimden ayrildim. sirf onun icin eve kapandim. o yuzden boyle hatalar yapinca kendimi cok sucluyorum
Haklısın canım bizim oğlanda ana dizinde yatıyordu bende temizlik yapıyordum emniyetide takılıydı ama ağırlığını vermiş yana doğru ana diziyle beraber yıkıldı şükür bşy olmadı ilk kez düşürmüştüm ve korkmuştum anlıyorum seni beterinden korusun Allah

Eveet bir hafta süren kabızlık hikayemizin sonuna geldik cok şükür.kayısı,armut,kabak,zeytinyagı,duphalac şurup ,hiicbiri kâr etmedi.yavrum aglıyodu yaparken.artık dayanamadm fıtil verdim,yarım saat icinde kaka olayı tamam.oh be
niye bukadar uzun sürdü bilmem

saol destegin icin canim

Seni cok iyi anliyorum yaa.ayni benim gibi dusunuyorsun. Elif de kum taş falan cikinca bakamiyor muyum ben cocuga diye uzulmustum.dedigin gibi.izne ayrildim.evdeyiz surekli.

Ana dizi ne oluyor canim

Kizlar bizim duzelen uykularimiz iki gundur yine harap.gece tuvaletim gelmesin diye su icmiyorum o kadar yani dusunun. Cunku elif cik hic musade etmiyor.tum gece sözde uyuyor ama hep mik mik.kafa bi saga gidiyo bi sola. Hatta bazen ciglik atiyor. Gece boyunca yanindan ayrilamiyorum. Gecen seferde boyle oldu iki haftaya yakin.sonra bezinde kumlari gordum. Yine mi agrisi var yavrunun acaba

Mrba anneler öncelikle hepinize tskurler benim gibi sizi uzaktan takip eden annelere verdiginiz bilgiler için...bir sorum olcakti özelikle Tostikdana sana ....benim kozim dogdugundan beri huysuz kakasida bazen kabiz ishal degosiyodu ve çok kusuyodu belden asagisi kasiniyodu ama kilo alımı iyiydi geçenlerde test yaptık ve kanında alerji çıktı ama inek sutu yumurta alerjisi çıkmadı ki bir yas alti kan almak suretiyle yapilan testler dogru sonuc vermiyo diyolar doktor bana ve kızıma diyet verdi sut sut ürünleri yumurta etde yeme etkileşim olur vs dediler biz yaklaşık onbeş gündür diyetteyiz fakat degisen hicbise yok işin kötü tarafı biz sut vs bise yedimizdede kabaran kızaran bi yer yok geçende sadece poposu çok pisik olmuştu kremlerle geçirdik ...sorum suki böyle huysuz olan birsürü bebek var veherşeyi yiyipiciyo acaba ben huysuz diye evham yapip kendjme ve kızıma iskencemi yapıyorum kalsiyum alamıyoruz kızıma istedimi yediremiyorum ve en kötüsü tadı çok kötü olan o mamalardan yemiyo zorla yediyorumki ki eskiden hip içerdigayet likir likir su an ne ben nede o mutlu değil acaba ben bosunami evham yapiyorum bana bi care lutfen

Sen bir sebeb buluyorsun ben onuda bulamıyorum. Gece 10 dk da bir kalkıyor yatağın içinde tur atıyor sabah uyuyor. Ben anlamadım 1 aydır böyleyiz gece olsun istemiyorum artık. Doktor taş için bi ilaç verdi mi döküyor olmasın

Ayy kıyamam miniğe yaa bebeklerde kum dökmeyi ilk kez duydum ben inşallah çabucak geçer ya nasıl oluştu acaba ailede varmıydı böyle bi yatkınlık

Bizimkilerin huyu aynı bu aralar dediğin gibi sebepsiz geceleri uyumuyor gündüzleri 1 saat falan uyuyor bnde gece olmasını istemiyorum hiç ya çok zor geliyo tam uykuya dalacağm oğlan mıkır mıkır ayakta sallamak istemeyen ben geceleri ayaktan indiremez oldum uyusada uyusam diye sen doktora götürdün mu hiç biz gittik ama hasta değil dedi bu gun burnu akmaya başladı grip başlangıcımı bu rahatsızlığın sebebi anlayamadım diş yok meydanda hiç sizde varmıydı diş

Canim bizde de oyle. iki gun gulucukler, oyunlar, harika uyku sonra alt ust oluyor hersey. bir sure sonra gene bir iki gun iyi gidiyor. artik iyi gidince ne zaman bozulacak diye korkuyor insan

Canim kendine haksizlik etme. Benimki uyanir uyanmaz hatta uyanmadan ne alakysq kosa kosa kendini yataktan firlatiyordu. Kamerali telsiz aldim. Ona ragmen 2 defa daha dustu ve ben oturuyordum hicbir is yapmadan kamerqya bakiyordumm nasil becerdin dersen... olacagi varsa oluyor... ayrica esim de bana kiziyor senden yemek temizlik vs bekleyen yok otur kizla ilgilen dinlen vs diyor. Eee guzel de o bebek eller yerde geziyor temizlik olmasa nasil olcak? Her dk işeme sıcma ... kiyafet yikanmazsa nasil olcak? Sen ise gidip geliyosun utusuz gomlek pa tolon nasil gidicen? Ek gida basladik nasil diyim cocugum yemek yok ekmegi recele banip ye?
Mecburuz guzelim mecburuz bu hengameyi yasamaya.. kendini sakın suclama.. bizde bayilmiyoruz canhıraş kostutmaya amma mecburuz.. onlar icin hepsi..

Merhaba anneler bir sorum olacaktı. Bebeğimin kakası biraz sert ve ceviz kadar yapıyor bir süredir. Kakası da kokuyor. Kabızlık desem ek gidayi da azalttim bayağı. Neden oluyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…