2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar merhaba

Neredeyse ayda bir mastit oluyorum
Geçen ay ikisi birden bu ay sağ göğüs oldu 3.gün bugün , doktora gideceğim , acaba apse bezemi oluşturdu acıyor dokununca süt doldukçada sızlıyor , varmı olanınız

Artık dana eti verilebiliyor mu,kıyma kuzu olsun demisti,beyfendiye ayrı et alacaksak yandık

Kardeşi geliyor,annesini biraz dinlendirmeye karar vermiş.aferim kuzuya
Ilkgozagrım canim benim yaaa ondan gelen herseye boynum kildan ince hele boyle guzelllikler yapinca annesine tadından yenmiyooo..
Rabbim dunyada iskence goren tum bebeleri melekleri korusun durdursun onlara yonelen kem dusunceleri..

İnşallah söylediğin gibi duzene giriyordur artık seninki:) darısı başımıza diyelim tam tarifindeki gibiyiz suan
Valla tam girdi diyemem ama egerki bizim zilli bu kadar bile duzeliyosa her cocuk duzelir umidindeyim.. tez zamanda uykulu gunleriniz olsun canim

Canım devit'i kesme konusunda birkaç doktora danıştın mı? Ya da kan testiyle d vitaminine baktırdın mı? Bana biraz ilginç geldi
Dvit ile hic ilgisi oldugunu sanmiyorum diş mevzusunun. Biz 9.aya kadar hic kullanmadik

Artık dana eti verilebiliyor mu,kıyma kuzu olsun demisti,beyfendiye ayrı et alacaksak yandık
Ya kizlar ben valla vazgectim artik bebeise yri yemek yapmaktan cunku kesinlikle yemiyor. Bildiginiz yetiskin yemegi lezzetindde olmayan yemekleri yemiyor kesinlikle... bende artik ne pisiriyrsam ondan veriyorum abartiya kacmayan yemeklede kizartma falan haric yani

Bu arada cogunuz gormussunuzdur ama sleepy pazar gunune kadar kampanyada kizlar 5 paket istediginiz beden +12 paket islak mendil 100 tl. Kapida masrafsiz odeme secenegide var

Cok guzeellll.tam arkadas olacaklar simdi.

Heh şöyle ya. Bu yazdığını okuyunca çoook sevindim. 2. Prenses geliyor hoşgelsin. ablasıyla arkadaş olacaklar büyüdüklerinde çok güzel olacak :)

Maşallah canım ne güzel arkadaş gibi olacaklar çok sevindim rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah

UYKusuz geceler tam gaz devam. Dün gece gaz oldu neden hala gaz sancısı çekiyoruz anlamıyorum gaz yapacak birşey yemedim de vermedimde. Sadece köfte yedik onun içinde 2 diş sarımsak vardı. Başkada bişey vermedim. Altını açınca kaçıyor çıplak popo parkeye oturuyor ozaman üşüdü diye düşünüyorum.

Bu arada kızlar a101 in soffio bezini aldım dünden beri kullanıyorum güzel. Gece bağlamadım cesaret edemedim ama gündüz bağladığımda bir sorun görmedim denenebilir. Deneme boyu var zaten 9 lusu 3 lira. Böyle devam ederse gündüz bunu gecede komiliyi bağlıcam. Primada var elimde 5 beden 120 limi ne onu kullansam mı kullanmasam mı kararsız kaldım :)

Canim benim de arada emince beyazliyor ama senin farkli mi bilmiyorum. ben goguslerim acidiginda lansinoh kullaniyorum basindan beri cok memnunum
Kizlar 8 ayligiz ve hala dis yok devit 3 u 4 aylikken kestik bingildagi erken kapaniyor diye acaba onun etkisi var mi
Ben nerdeyse hic kullanmadim. kis geldigi icin son bir haftadir kullaniyorum. disler cok erken badladi
fildisisahili yorumum yarım kalmıs.mama sandalyesi icin yani ayak ucundaki renkli kısımlar var hani,onlar tedirgin ediyor beni
Ha anladim simdi canim. merak etme oldukca saglam. kendim taktim hatta zorlandim baya uzun borusu bir de. ayaklar da disariya dogru acildigi icin bebek sallasa da yikilma olasiligi az diye dusunmustum. insallah hic sorun yasamayiz

Tuz ve salca kısmına tedirgin oluyorum sadece.

gurtmingotam gecmis olsun tekrar. bisi cikmamasina cok sevindim. ben de iki kere gittim neyi var bu cocugun diye. en azindan icin rahatlamistir.
Sağol canım Allah razı olsun bende çok sevindim hasta değilmiş ama bu uykusuzluğun sebebi gerçekten diş mi anlayamıyorum kızarıklık şişlik yok çnki sadece bi beyazlık var o kdr ayakta sallıyorum geceleri biraz uyusada uyusam diye şu kış bi çıksın ilk işim odaları ayırıp uyku eğitimi vermek olacak çok fazla alıştı sallanıp uyumaya bu süreçler yüzünden

Hava aydınlıkken sorun yok ama hava kararınca bşy oluyo bizim oğlana ama çok şeker şeyler yapmaya başladı yaa yerim onu ben kendisi otururken pırt yapıyor sesine kahkahalarla gülüyor çok tatlı oluyor yaaa Bide namaz kılar gibi yapıyor kendini otururken elleri dizlerinde sonra secde yapar gibi öne atlıyor aslında yıkılıyor da o an sanki namaz kılıyormuş edasıyla yapıyor çok seviyorum oğlumu ya ne kadar uykusuz bıraksa da canımı çıkarsa da yorgunluktan evlat bambaşka bşy miş

Düşüncenin değişmesine çok ama çok sevindim:)) İnan sen öyle yazınca kızıyordum ama kırılırsın diye yazmadım hiç . en iyi arkadaşı kardesı olacak kızının çok mutlu günleri olsun inşallah.hem artık tecrübeli bir annesin:)

Uyku eğitimi verirken gece sütten kesin oldum ben . sıcak kompres yapıp onun üzerine elektrikli makinayla sagdim . ve katilaşan süt bezeleri Süne Süne aktigini gördüm resmen. 3 gün falan bu şekilde uygulayinca geçti . Bu tam olarak mastıt mi bilemiyorum ama acı,şişme ,titreme ve üşüme yapmisti hatta bir gece wc ye bile giderken birileri kolum gidiyordu çok üşüme yaptı .

Bende bunu düşünmüştüm gece emzirmeyi kesince göğüsler taş gibi olacak nasıl yapıcam diye. Çünkü 4 saat emmediğinde ağrım oluyor. Mastit olmuşsun sende.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…