2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

öle deme ya istenmeyen Bebek falan , hisseder annesi seni yapma canım yazık... kucağına alınca biter gider herşey ama şu psikoloji ile sonradan üzüleceğim şeyler söyleme

öle deme ya istenmeyen Bebek falan , hisseder annesi seni yapma canım yazık... kucağına alınca biter gider herşey ama şu psikoloji ile sonradan üzüleceğim şeyler söyleme
Cikamiyorum kizlar bu psikolojiden cikamiyorum. bana kalsa hala aldiririm bu bebegi ( sure gecti tabi o ayri) sadece yrn obur gun kizimla imtahan olmaktan korktugum icin dokunamadim bu bebege. yoksa hala istemiyorum hala hic birsey hisssedemiyorum ona karsi. belki kipirtilarini hissedince degisir duygularim dedim ama olmadi. kendimi adapte etmeye calisiyorum buda yavru bu da kuzu diyorum kendime bazen boyle bi isinir gibi oluyorum sonra geciveriyor.. bu sefer de nasil bu kadar ruhsuz olabilirim icimdeki yavruya diyip kendime birde bu yuzden kiziyorum...

vala ben zamanında bebek aldırdım cunku hazır degıldım anne olmaya sartlar desen cok kotuydu, kızımı hersey tamamken hem ben hem esım ısteyerek dogurdum aradakı farkı anlayabılıyorum, ben olsam su an hamıle kalsam aldırırım cunku ıkı cocuga geklecek sunacak gucum de sabrımda yok ama sen bır yola bas koydun artık ıyı tarafından bakmaya calıs yoksa dogunca hep ıkı cocuk arası ıstem dısı ayrım yapacaksın ve bunu o hıssedecdek, benım bır arkadasımda ıstenmeyen cocuk olarak dogmus ve bu ona hep empoze edılmıs su an dalgasını gecıyor ama kucukken travma yaratmıs ...

O dogdugu zaman senin gozlerinin icine bakacak ve seni kosulsuz sartsiz sevecek. Sen niye ona bunu cok goresin. Onun su an istedigi tek sey. Senin onu sahiplenmen.elini karnina koyup sevmen.

Burada suçlu kim peki? Bebek mi yoksa dikkat etmeyen eşin ve sen mi? Bunun acısını bebekten çıkaramazsın hiçbişey hissetmiyorum diyemezsin. Aldırmadıysan onuda en az kızın kadar sevmek zorundasın portakal. Biran önce bu psikolojiden çık. Bir suçlu arıyorsan git eşinden çıkar acısını ona tavır trip yap. Kızdım sana bak şimdi o sabinin ne suçu var?

Tüm yorumlarda gördüğün ve seninde aslında farkında olduğun üzere canım,
Masum bebeğin suçu yok onu koşulsuz sevmelisin,
Kendini toparlamaya çalışman iyi olacak bundan sonrasında...
Sayfalarca yazalım herkes aynı şeyleri yazacak o sebeple kısa kesiyorum ve bir an önce normal seyrine dönmeni umud ediyorum ...

Tuzsuz tereyağını nerden buldun her şeyde tuz var ya peynir de veriyorum ben o da tuzlu lor yapıcam ilk defa bakalım nasıl olacak arada tuzlu yiyo inşallah zararı olmaz
ben lor yapıyorum.
1 kilo sütü kaynat.
içine bir su bardağı yoğurt koy bir iki taşim daha kaynat ..
süz
süzdüğünü siz içine tuz atıp ayran gibi için.
lorlarıda birer kaşık strece koyup dondurucuya atıorum 6 kaşık çıkıyor akşamdan çıkartıp dolabın alt kısımına koyuyorum. sabaha çözülmüş oluyor

bende aynı şeyleri yaşadım meğer hamileymişim.
sonrada düşük yaptı ik hafta önce

bende aynı şeyleri yaşadım meğer hamileymişim.
sonrada düşük yaptı ik hafta önce
Valla canım korunuyoruz biz kondomla ama buna rağmen kalırsam pes adetimde gecikti 15 gun olacak ki emzirirken normal diyorlar gecikmeyi migrene bağladım ben baş ağrısını miğde bulantısını Allah bilir yine ondan gelen herşeye razıyız

Yazdığını görünce bebeğini soracaktım ki yazmışsın üzüldüm tabi Allah en iyisini bilir

Canım ben temmuz ağustosta adet oldum sonra 2 ay olmadım gebelik testi yaptim cikmadi bisey ve bu ay adet oldum yine. Benimde migrenim var hafif ağrım başlayınca yarim fincan turk kahvesi içiyorum ı ağir ilâçlar yerine. Allah şifa versin :)

Yapsam mı diye bnde düşündüm ama yoktur ki emziriyorm gecikmeler normalmiş olursada napalım artk 4 gözle bekliyorum adetimi :)ah ah o migren çok kotu bşy yaa baş ağrısı bulantı da yapıyo nasıl akıl edemediysem çay çok iyi gelirdi kafein iyi geliyor galiba oğlanda rahatsız olunca aklıma gelmedi işte kusmalar falan öldüm öldüm dirildim bu gün şükür iyiyim baya çubuk falan yedim bulantıya iyi geliyor

Bebegim kabızdı kızlar iki gundur aglayarak yapıyor kakasını tabi taş gibi.az önce yine yaptı daha iyi görunuyor ama yine agladı.popoda çatlak oluşmuş olabilir mi?doktora göturmeme var bi iki hafta
Buarada çig havuç iyi gelirken,pişmiş havuç kabız yapıyormus.bugun yaptıgm corbayı anlatayım,guzel bagrsak calıstırıyor
Kabak,bezelye,sogan kaynatıp blendrdan gecirdim.zeytinyagı ekledim,veriyorsanız kuzu kıyma da koyuyorum,lezzeti yerinde
muhallebiye uzun bi süre ara vercem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…