2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım belki yazdın ben kaçırdım ama cinsiyet belli oldumu?

Gecmis olsum canim. senin gibi dikkatli bir annesi oldugu icin bebegin cok sansli. en kisa surede atkatirsiniz insallah
Su kapiya takilan hoppalalar var onlar i kullansan acaba rahatlarmisin. bende alicam ama henüz almadım. evde değilim haftaya alicam

Hatta bebek güvenlik kayislari var tasma gibi
Bende tavana asilandan var canim. cok egleniyor ama yanindavolursam. gozden kayboldugumda yaygarayi basiyor
Birkac gun ara ver canim. benim oglum da oyle olmustu. ara verince duzeldi. disler de istahsizlik yapiyor bu arada

Hmm diş çıkmadı daha kabarmıştı brz ama ara verelim ek gıdaya bi kaç gün düzelir umarım

Canım brokoli bende vermiştim ve o gece çok fena gaz yapmıştı
Hatta bende yemiştim
Doktor yaşına kadar verme dedi, anne sütünün tadınıda değiştiriyormuş sende yeme dedi

Canım brokoli bende vermiştim ve o gece çok fena gaz yapmıştı
Hatta bende yemiştim
Doktor yaşına kadar verme dedi, anne sütünün tadınıda değiştiriyormuş sende yeme dedi
Aaa demek ondan biz oğlumla ikimiz bi kaç gündür pırt pırt zort zort gaz çıkarıyoruz gazman olduk valla:) eşim sevmez pek yemedi onda yok gaz maz bnde üşüttük mu yoksa diyordum meğer ondanmış :)

Kizlar kendimi cok kotu hissediyorum. regl tarihim geldi ama olmadim ondanmi yoksa evdeki mutsuzlugummu bilemiyorum
Esimle normalde aramiz iyi ama konu bu izin gunune gelince fos cikiyo malesef. her hafta birsey cikiyor. bir gununu bizim icin bosaltamiyor. dun sordum yarin isin varmi diye yok tum gun bosum dedi. sabah onda cikti sanayiye gitti aksam dort bucukta geldi.
Oglumu tek basima gezdirdim disarida agladim bi suru. eve geldim duramadim yine agladim. gelmeden gecikme sebebini soyledi ozur diledi ama icim hic ferahlamadi. kalan zamani telafi edicem gelince dedi. ben de onemi yok zaten gunden geriye ne kaldiki dedim.. uzatmadim.. eve gelince de konuyu hic acmadim cunku artik ayni seyleri konusmaktan biktim usandim...

Eziyet zaten hep dis cikana kadar oluyor. bas gosterdimi sorunlar bitiyor. supriz bi dis geliyor demekki annesi <3
ay inşallah canım yaa çıksada kurtulsak valla :)

Canım bu sorunlar genel olarak bizde de oluyor işten güçten bize vakit pek ayıramıyor üzülüyorum bnde ama bizim için çalışıyor napsın bide eve gelince şu telefonla uğraşmayı bıraksa kızmıcam da eve geldiğinde hemen nette gezmeler fln arada bi oynuyor oğlumuzla hakkını yemeyeyim kocişkomun iyidir ama bu huyunu hiç sevmiyorum benimde adetim 10 gun geçti olmadım yumurtlama belirtisi oldu bu gün şeffaf akıntım oldu bklm ne zmn gelecek beklemedeyim bu konuda anlıyorum seni eminim bi çoğumuz böyle sorunlar yaşıyordur

O torbalardan taktik canim.zaten tam cis yapma vaktiydi. Bezi kuruydu.Doktorun asistani takti.emzirdim.5 dakika icinde yapti.yine asistan aldi. Baktir canim.ne olur olmaz.dr bizi baya bi telaslandirdi.deger cok yuksekmis.tasa donmus olabilir dedi
Can'ım şeffaf zerrecik dediğin bastırınca yumuşak degildi demi çünkü bi kaç kere bende gördüm ama bez zerreciği gibi yumuşaktı çok çok geçmiş olsun

Can'ım valla iki dişimiz çıktı üstler geliyor çok huysuz kusuyor iştahsız görsen bilmiyorum vallahi ne olacak halimiz

Can'ım valla iki dişimiz çıktı üstler geliyor çok huysuz kusuyor iştahsız görsen bilmiyorum vallahi ne olacak halimiz
kıyamam yaa üst dişler daha kötü galiba napcz bilmyrm ağrı kesici jeller fln idare etcez artk naplm bide jel fln sürmedim ben hiç sürsem yer onu yalaya yalaya zararı olurmu ki acaba Kesin yer yani ağzına aldığı herşeyi yiyor bizim oğlan çnki

Kızlar bebekler için yıkarken kullanılan şapkalar varya ondan aldım 8 tl. eskiden ağlardi banyo da . artık aglamiyor yuzun su degymedigi için. en son çıkarken yüzünü yıkıyorm . Bu sorunu yaşayan varsa alıp kullanabilir . ben civil den aldım babyJem marka . nette de var. bebek banyo şapkası

İyi geceler kızlar, bebeğimin günlük uykusu, yedikleri, bez değiştirmeleri, doktor kontrolü gibi bilgilerini tutmak için basit ve kullanımı kolay bi android uygulama yazdım. Siz de kullanmak isterseniz BebeTakvim adıyla Google markette bulabilirsiniz. Uygulama bedava ve reklam içermiyor.

Iyi hadi.cok sukur biz tam tersiyiz.elifcik suyu asiri seviyor.kafasini yikarken yuzunu suya dogru ceviriyor.iyice yuzune gelsin diye :)

Malesef aynen oyleydi canim.bezden dusmus gibi.sagolasin.
Can'ım o bezdendir emici tanecik kum dökse Allah korusun sert sert olur ki eşimin böbreğinde taş var döktüğü taşları bizzat gördüm Kaya gibi yani yumuş yumuş degil hangi degeri yüksek çıktı kültür yaptırmadan sakın çocuga ilaç verme ben kum oldugunu düşünmüyorum Eger öyle tanecikse şeffaf ve yumuşak kum olur mu olursa ben şok Çok çok geçmiş olsun

Bizim icin cabaladigini biliyorum canim ama bir gununi bosaltmak bu ara zor degil. ozellikle sordum hic isin yok dimi diye. ben de kuafore gitmek, suslenmek, esim oglumla birseyler yapmak istiyorum. eve gelince ogluyla ilgilenir simdi hakkini yemek istemem ama ben de bir insanim neticesinde. ayda bir bile olsa kadin oldugumu hissetmek istiyorum

Durumlar çok farklı degil:/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…