2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kesinlikle canim. Ben zaten artik baskasi demeden soyluyorum.biz 8 ayligiz ama biraz kucuguz.minik minik gidiyoruz diyorum.olsun olsun iyi o diyorlar.ters etki yaratmaya calisiyorum.
Aynen canım ben de artık öyle diyorum biz biraz minyonuz diye.. Onların saçma sapan konuşmalarına bir nebze engel olurum belki diye.. Bir de yanlış anlamayın ama diye baslamazlar mı, ayyy bak düşündükçe sinir oluyorum:) neyse biz bebislerimizin keyfini çıkaralım:)

Insallah cabuk gecer bizimde ona gerek kalmadan duzelir ya insanin morali bozuluyor acikcasi
amin canım inşallah. morelini bozma canım Allah dermansız dert vermesin. sen devamlı takip et ona göre çocuk ortopedisine götür. ben kendim gibi bunu yapaşayan hiç bulamadım bişey olursa burdayım

Benim oğlumda öyle ya hep prizlere kablolara peteklere tv kpnsouna yöneliyo emekleyerek gidiyo ayağa kalkıo gecen sehpanın üstündeki mumluğumu kırmıştı ödüm koptu uzak mesafe yinede gitmiş duvara bile tırmanıyo .Sonumuz düşmek tabiki.. birde bu priz kablolarını nasıl yok edebilirim acabaa cekip duruyo.. tv de duvara astık mecburen..

Ya haberlerde cok duyuyoruz tv düşüyo cocukların üzerine,cok tehlikeli.gercekten de korkuyu bilmiyolar.buaralar çiçeklerim hedefte.banyoyu keşfediyo.yakında klozet kapagna da kilit takıcaz gördum ebebekte bi de (uyku konusunda işime yaramasa da) super dadının kitabını almıstım,istemedigimiz hareketlerde cocuklara 'tehlikeli' kelimesini kullanmalıymışız,onlar icin hayır anlamına eşdegermis

Evet kizlar idrar tahlil sonucumuz geldi.kizim kum döküyormus gercekten. Bezde gorduklerim dogruymus.hatta kalsiyum degerimiz baya fazlaymis.bobreklerde tas bule olismus olabilir dedi dr.onumuzdeki hafta nefrolojiyle gorusup film test tahlil yaptircaz.yavrumun geceleri huzursuzlugu bu yuzdenmis.dualariniza ihtiyacimiz var.

etin fiyatından haberi var mı bu çocuğun:))) maşallah ona

Wuuuhu çok sevindim. Gel tabi ama atkı şapka mont ne bulursan alda gel, buz gibi buralar

Su kapiya takilan hoppalalar var onlar i kullansan acaba rahatlarmisin. bende alicam ama henüz almadım. evde değilim haftaya alicam

Hatta bebek güvenlik kayislari var tasma gibi

Geçmiş olsun canım. tez vakitte iyileşir inşallah . sebebi neymiş acaba bir şey söyledi mi doktor

Canım hoşgeldin bayadır yoktun grubumuzda eksilen baya arkadaşımız var yoğunluktan giremiyorlar haliyle seninde hakkında hayırlısı olsun o doğum zamanında neler yaşadığını biliyorz Allah yardımcın olsun inşallah miniğinide öpüyoruz :)

Geçmiş olsun canım inşallah çbucak iyileşir
]

Geçmiş olsun canım yaa küçücük bebişte nasıl olmuş hayret inşallah önemli bi durum değildir çabucak geçer

İyi geceler kızlar netim bitmişti yoktum birkaç gündür iyiyiz şükür oğlumda bnde huzursuzluk arada bir oluyor ama diş gelmedi henüz ek gıda da yemek istememeye başladı nedense istemiyor sdece emiyor zorlamıyorm bende ama yetiyordur inşallah sütüm kilosu 9800 falan olmuş 6 aylıkken 9200 du doktorumuz memnun olacak mı bklm 9 ay kontrolünde geçenlerde brokoli verdim oğluma severek yemişti kakasından çıktı olduğu gibi bu kotu bşy mi bilmyrm ama vermedim bida zar zor parmağımla pekmez peynir yumurta falan yalatıyorum yksa yemek istemiyor neden bu konuda isteksizleşti anlamadım iyiydik aslında kendisi güzelce yiyordu böyle işte annişler yuvarlanıp gidiyoruz günler ne çabk geçiyor bebişler yaşına girecek 4 ay snra özlüyorum bazen minik hallerini halen minik ama çok hızlı büyüyorlar Allah acılarını göstermesin hiç kimseye

Atales geçmiş olsun canım. Ben de bezde goruyorum o beyaz seffaf damlalardan da önemsemiyordum bezden oluyordur diye. Bi acile gittiğimizde dr idrar istedi ama alamadık bi türlü hep torbanın dışına yaptı. Bari bı gidi baktirayim. Nasıl verdiniz idrarı?

Şaka maka 4 aylık hamile oldun portakal :) maşallah 3 nüzede. Sana zor olacak belki ama ikiz gibi büyüyecekler
Zaten basimiza gelecek belliydi aslinda. Kizima hamileligimde dr'a test sonucunu attik watsapptan sacma sapan bi deger vardi kagitta. Dr muhtemelen ikiz bu dedi biz ikiz diye bekledik hep 8.haftada kesinlesti tek kalp atisi vs.. ama bak ikizi denginde kardesi geliyor kismetse

Hamile misin

O torbalardan taktik canim.zaten tam cis yapma vaktiydi. Bezi kuruydu.Doktorun asistani takti.emzirdim.5 dakika icinde yapti.yine asistan aldi. Baktir canim.ne olur olmaz.dr bizi baya bi telaslandirdi.deger cok yuksekmis.tasa donmus olabilir dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…