2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım hiç üzülme.ilk üç ay bebek depomuzdan besleniyormuş.bence bulantının sebebi Elevit.kullananlarda mide bulantısı yapıyormuş

Canım günde 1 tane 0,4 clexana kullanıyorum bir tane de bebek aspirini ikisini aynı anda sabahları alıyorum benim Sınırda pıhtılaşma tam yok ama daha Öncesinde düşüğüm olduğu için verdi Dr Um
Anladım canim şifa olsun. Benim var pıhtılaşmam hemde yüksek oranda. 2 gende de homozigot. 0 4 clexan ve coraspin alıyorum hergün. Bende biraz endişe ediyorum yeterli gelecekler mi diye. Diğer gebeligimde bebek hiç buyumuyordu 2 hafta geriden geliyordu beslenemedigi için. Ins. Igneler aspirin ler şifa olur. Allah bize bagislasin miniklerimizi

Allah yardımcın olsun canım iş yeri sıkıntılı olunca hamılelık daha zor geçıyor ptronlar bunu hiçbizaman anlamazlar benmde eskı patronum benım karım sabah geldı çalıştı ısten doguma gtti diyodu ve anlamıyodu asla allahtan orda hamılelık yasamadım benm cok sukur bunlantım baslamadı ama sımdı bıle ıse gelmek ıstemıyo canım kendını yormamaya calıs leblebı cubuk kreker ve nanelı seker le bastrmaya calıs bulantını

Günaydın kızlar benmde randevum 11,00 de bakalım heyecanlıyım eşimi götrmucem yanımda kalp atısını duysun ıstıyorum ben oda sımdı zor 10 gün snra falan olur heralde kan testlerımı yaptrdım sağlık ocagına hem kayıt açtırdım cok sukur degerlerım iyi çıktı hcg de perşembe 2607 cıktı bugun dahada artmıstr cunku carsamba dayanamayıp yaptrmıstım 1543 cıkmıstı 1 günde baya bı artmıs keseyı görücem inşallah bugun

Allahin izniyle duyarsin inşallah minik pit pitlari
Gecmis olsun canım bu sekilde calismak cok zor
Canim bendede oluyor bel agrisi
Günaydın arkadaşlar

Gunaydin kizlar 2 gun once asiri kanamayla doktora gitmistim bebekle ilgili degil dedi ama sonucta hamilelikte normal degil yani igne verdi doktor simdide pihtilasmis kahverengi sekilde geliyo hic kalim kalmadi mide bulantilarim sisdetlendi
Günaydin kızlar
Günaydın annecikler
Saat 10 da randevum var. 5+1 im inşallah keseyi görüp iyi haberlerle dönerim
Guzel haberlerini bekliyoruz
Günaydın kızlar çok kötü grip oldum çok fenayım Ne yapıcam şimdi ben
Cok gecmis olsun dr.unu arasan belki onercegi birsey vardir
Günaydın kızlar 10:20'de dr raandevum var ama evden çıkacak gibi değilim sürekli bir öğürme hali Midem resmen boğazımda of

Guzel haberlerini bekliyoruz kizlar

Kuzum senin bat ın ne zaman. Bat tan 14 gun oncesi yumurtlama tarihindir. Yumurtlamadan da en erken on gun sonra kanda cıkıyor. Senin hesabın cok erken geldi bana
bat 7 eylul.. Ben bu konuyu doktorla konuştum.. Bat.tan 14 gun once değil.. Yumurtlamadan 14 gun sonra bat. Gelirmiş.. Doktor dedi ki yumurtlama sabit değildir herary farklı gunlerde gelebilir...

Gunaydın annecikler, tansiyonlarınız nasıl, ben bebe aspirini de kullanıyorum ama normalden dusuk cıktı. Hamilelikte duser mi acaba nabız

bat 7 eylul.. Ben bu konuyu doktorla konuştum.. Bat.tan 14 gun once değil.. Yumurtlamadan 14 gun sonra bat. Gelirmiş.. Doktor dedi ki yumurtlama sabit değildir herary farklı gunlerde gelebilir...
Aynı sey aslındada hadi hayırlısı. Bakalım, guzel haberlerini bekliyoruz, yumurtlama konusunda emin olmak icin ovulasyon testlerini de deneyebilirsin aklında bulunsun

Canım arkadaşım bölge hastanesi oya hanıma gıdıyor cok memnun. Bayan istiyorsan düşünebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…