2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Cnm ,iki gun sonra tekrarla testi 2 katina cikarsa hamilesindir ,2 hafta bekleyip bosuna stres yapma

Benim ilk degerim 473 tu ,sonraki 1280 test gunum 9 agustostu ,19 unda kese gorundu

Amin inşallah :) 30 yaşındayım 11 yasında oğlum var :)
Oh masallah ne guzel ,abla kardes gibi ,ben 38 yasindayim ve ilk gebeligim .cok ugrastik bizde ,tedaviydi ,ameliyatti normal olmadi ,ikinci tup denememizde tuttu sukur ,allah her isteyene nasip etsin ,beklemek cok zordu ,5 senemiz bebee ozlemiyle gecti

Kızlar merhaba, İstanbul- Pendik te olan arkadaşlarla daha önce hastane olayını konuşmuştuk. Ben hala doktora gitmedim. Eylülün 7-11 i arası gitmeyi düşünüyorum.

Hastane olarak önceliğim Bölge hastanesi. Kızımı birkaç sefer oraya götürmüştük. Gerçekten çok temiz, zaten yeniymiş. Doktorlar hakkında bilgim yok. KK nın geçmişinden bilgi edindim. Doğan Bey, Mustafa Bey iyiymiş. Önceliğim bayan doktor ama erkek olsa da farketmez. Buraya giden var mı? Bilgi sahibi olanlar yazarsa sevinirim.

Bu arada fiyatları da uygun. Emsey de normal doğum 2500 lira. Bölge de geçen sene normal doğum 500, sezeryan 800 liraymış.
Benim ilk doğum sezeryan olduğu için bu da sezeryan olur. O yüzden zorunlu sezeryana giriyorum.

Son düzenleme:
Senin adına çok sevindim Allah gönlüne göre versin inşallah hayirlisiyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim herşeyin iyisini bilir vereceği zamanida çok sevindim

Benim oluşan tek morluk da yayıldı evet.ama ben onun üzerine de yaptım.bir sağ tarafa bir Sol tarafa yapıyorum.
Cnm ,igneyi vururken b
Senin adına çok sevindim Allah gönlüne göre versin inşallah hayirlisiyla sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim herşeyin iyisini bilir vereceği zamanida çok sevindim
Cok tesekkurler canim ,tez zamanda da ogluna bir kardes gelir insallah

mersah22 varmi tatlim gelisme ,merak ettim iyimisin ,tabloya vakii ayirabildigin zaman benide eklermisin . Yas 38 ,ilk gebelik ,sat 10 temmuz ,beklenen dogum 14/04 boy 1.62 kilo 53

Arkadaşlar benim bu akşamdan beri açık kahverengi, koyu kıvamlı akıntım geliyor peçeteye az az. Korkuyorum normal mi bu? Lütfen cevap verin

Cıkmıyor cnm, sen hissediyorsan hamilesindir ama sabredip kanda cıkmasını bekleyeceksin hele bi eylul gelsin ☺

Arkadaşlar benim bu akşamdan beri açık kahverengi, koyu kıvamlı akıntım geliyor peçeteye az az. Korkuyorum normal mi bu? Lütfen cevap verin
Canım bol bol dınlen cok yorma kendıne devAmlı uzanmaya calıs progestan kullanıyor musun sen kullanmıyorsan doktoruna sorup vajınal yoldan kullanmaya basla yan etkısı az etkisi cok fazla inş kısa süre de gecer korkma

Ya canım cevap yazdığın için teşekkür ederim. Tuvalete gitmeye korkar oldum akşamdan beri. Çok yoğun bir akıntı değil diye sakin kalmaya çalışıyorum. Progestan kullanmıyordum, pazartesi randevum var soracağım doktora. Bu hafta çok yoğun çalıştım onun etkisi midir acaba? Allah'ım hepimizin bebeklerini korusun.

Kizlar bir haftadir giremedim sanirim once telefonum tamirdeydi ardindan pazar gunu full calistim aksamina kanamam basladi pazartesi sabah hastanede aldim solugu neyse ki bebegimde bir sıkıntı yoktu fitil olarak progestan basladik 1 hafta yaticaksin dedi rapor yazdi doktorum yarin kontrolum var kanamam carsamba gibi durdu mide bulantilarim korkunc mutfagima adim atamiyorum kapisi kapali girdigim anda ogurmeler basliyor komsumda yada kayinvalidemlerde yiyorum yemek oda ne kadar yemek denirse hep peynir ekmek cubuk kraker pirinc pilavi makarna baska ne yersem geri cikartiyorum bebegimi besleyememekten tedirginim müdürüm kasten rapor aldigimi zannediyor pazartesi aksam arayip siparis yazamadigim için bana telefonda demedigini birakmadi ben o an kendi canimdan basla sey dusunemez haldeydim ne siparisi magaza yansa umrumda degildi bide basiretim mi ne baglandi hic bir sey diyemedim kala kaldim o ortamda calismak istemiyorum isten ciksam haklarim yanacak birde borclarimiz var esime yuklenmek istemiyorum sadece kafam cok karisik pazartesi is basi ama gelin bana sorun bende havadisler boyle inşallah hepiniz ve bebisleriniz iyidir öptüm cok cok

Kırmızı kan gelmedıgı sürece korkmayn der doktorlar canım ama dıkkat et kendıne fazlalasmasın akıntın doktora gittiginde söyle muhakkak progestana baslatabılır canım uzan haftasonu hep eşin yapsın işleri bıkac gün geçer inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…