2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
İyi akşam lar bu ay yumurtlama vs boş gecmedik bata 3 gün var test yaptım negatif şimdi sormak istediğim sigara kullanıyor um bundan dolayı hamile kalamiyo olabilir miyim bırakmak istiyorum ama birakamadim daha yardımcı olur musunuz lütfen

Mrh canim ,bende senin gibi endiseliydim ,transferden bu yana hicbir agrim ,hicbir sikayetim olmadi .halende yok ,ben carsamba keseyi gordum sukur ,sakin endiselenme herkeste belirti olacak diye birsey yok ,
Belirtin olmadan sağlıklı olmana çok sevindim Allah yavrunun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bende sağlıklı olduğunu bilsem şikayetim olmaması işime geliyor. Özel bir okulda öğretmenim malesef bi süre iş arkadaşlarımdan saklamam gerekecek. Çok teşekkür ederim canim

Ya bozma canım moralini ben hcg de baktıramadım. Ama evde yaptığım testte silik çıkmıştı kan testi yaptırdığım gün yine aldım idrar testi en azından koyulaşıp koyulaşmaması ile bi yorum yapıcam kendimce :/

İyi akşamlar canım sigara yumurta kaliteni etkilemiosa zannetmiyorum bende sigara kullanıodum ama bence hamile kalmadan bırak sigarayı nikotin bandı yada sakızı dene şimdi ben çok zorlanıorum canım çok istio ama bebeğe zararlı die içemiorum stres içindeyim keşke baştan bıraksaydım

allah razı olsun canım. Nasıl su serptin içime anlatamam.. Dediğin gibi belirtiler hepsi aynı. Ve bu benm 3. Gebeliğim. Diğer ikisiyle a dan z ye aynı herşey..

benmde ilk ikisi duştu.. Rabbim bebeğini bağışlasın. İnşllh hamilelik topiklerinde beraber takılmak nasip olur. İnşllhh

benim öğrendiğim gün 1559 du,karından gözükmedi.6000 e gelince keseyi karından gördük.
Ay bakıyorum 5 hafta olanlar keseyi gördük vs diyince insan panikliyor. Hamile kalmaya çalışma sürecinde de topikleri okuyup evham yapıyordum bıraktm biraz attım kafadan. Şimdi yine başladım insan düşünüyo takıyo ister istemez. Ama ben inanıyorum ve hep hayırlısı ise olsun dedim. Nasip değilsede şimdilik hayırlı zaman değilmiş diycem.

Teşekkür ederim canım cevabın için ilk hamileligimde günde 2 tane falan içmiştim şimdi bırakmak istiyorum ama olmuyo gerçi hamile kalsam mecbur en icmiycem

Cnm ,sigara elbette kisirliga sebep olabilir ama hamilelik olusmamasi icin ,bir suru etken olabiliyo ,eger 6 ayi gecerde hamile kalmazsan ,oncelikle esin sperm testi versin ,sadece kadin faktorlu dusunmeyin ,son zamanlarda erkeklerde sperm hareketsizligi ,ve azligi artmis durumda ,ne kadar erken tani o kadar iyi ,simdi herseyin tedavisi mumkun ,sadece zaman kaybetmemek onemli

Allah hepimizden razı olsıun canım benim inşallah rabbim sanada isteyen herkeze nasip etsin bu evlat konusunda ben öle çok çektimki ilk bi sene olmadı soraoldu düüştü sora olmadı 11 ay sabrettim rabbimşimdi nasip etti ve ölekorkuorumki yine aynı şeler olacak die allaha emanet eldenbişi gelmioki onuniçin demem oki saabret allaha dua et dünya imtihan dünyası inş rabbim mucizeni nasip etmiştir ama dediğim gibi bu gnleride değerlendir her ihtimale karşı

valla ister istemez evham oluyoruz..hamile kalmak zor,sağlıklı gebelik zor...ben 2 yıldır uğraşıyorum.şubattan beri 3 aşılama oldu..3.sü tuttu ama sevincimiz 20 gün sürmedi,sağlıksız gebelik boş gebelik tarzı bişi oldu,düşükle sonuçlandı...3 ay ara verin dediler,temmuzda adet oldum,nasılsa olmaz dedik,o da tuttu...şimdi benim de kafamda deli sorular...kalbi atacak mı?sonunu görecek miyiz? bhcg kaç olmuştur,gidip ölçtürsem mi allahtan gelene razıyız,inşallah güzel olur.

Tesekkur ederim iyi dileklerin icin ,allah sanada kucagina almayi nasip etsin,sorunsuz bir hamilelik gecirmen dilegiyle

haklısın her ihtimale karşı değerlendiricem ..
sen duşuğunun sebebini araştırmadın mı canm.. Benm ilk duşuğumde doktorlar geçiştrdi birşey olmaz normaldr dedi 2. Duşukte araştırmam sonucu ciddi bi kan pıhtılaşmam olduğunu oğrendim.. Keşke sende araştırsaydın

Soran ve iyi dilekler de bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Bir dr à daha gittik ılımlı hatta çok daha iyi konuştu

Kesin haftaya belli olacak duaları nızı bekliyorum
Dualarımız seninle canım, Rabbim hepimizin bebişlerini sağlıkla sıhhatle kucağımıza almayı nasip etsin inşallah

Canım bence erken davranmışsın bende senin gibi gitmiştim negatif çıktı. Negatif çıktığında pazar günüydü perşembe adetim çok gecikti diye doktora gittim 6.6 çıktı.

Sperm testini düşündük ama biraz daha bekleyelim dedik 11 yasında oğlum var ve 11 yıldır korunuyorum bununla da alakalı olabilir die düşünüyor um bu 3. Ay dı korunmasız

en az yüzde 60 artmalı diye biliyorum.karından gözükmemesi normal.1559 da benim de gözükmedi.Doktorum 6400 ü bekleyelim dedi.inşallah değerlerin yüzde 70 bile olsa artar.kesen gelişir,bebiş oluşur,kalbini ferah tut.

Canım bence erken davranmışsın bende senin gibi gitmiştim negatif çıktı. Negatif çıktığında pazar günüydü perşembe adetim çok gecikti diye doktora gittim 6.6 çıktı.
ayy gerçkten mi canım.. Allh razı olsun ferahlattın beni yaa.. Nette 5 gun içinde kanda çıkar diyince umutlanıp yaptrdım ama sonucu gorunce çok uzuldum.. Ama içimden bir his bnce hamileyim dio.. Çunku onceki gebeliklerimle birebir aynı sonuçlar var.. İnşllh senin dediğin gibi olur..
peki negatif çıktığında kaç gun olmuştu ovulasyon olalı canım..

Aslında düşündüm cnm araştırmayı ama ilk gebeliğimde nasılsa olmuo die ilaç içtim çok ağır ilaçlar sora 18 saat yolculuk yaptım. hamile olduğumu hiç düşünemedim yani benim hatalarım büyüktü onun için araştırmadım sebebsiz düşmedi çünkü

anladım canm. O zamn inşllh bu gebeliğin iyi sonuçlanır inşllhhh..
darısı benm başıma artık..
senin 2. Gebeliğin belirtileride aynıydı değil mi canm.. Ben umutlanmalı mıyım sence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…