2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
canım beta değerlerinin ölçümü aslında keseyi görmek için yapılıyor. kese görüldüyse bakılmıyor bile betaya. doktor gerekliyse zaten yaptırır tekrar. 1500 ile vajinadan 3000 ile karından gözükür. senin zaten eğer dış gebelik boş gebelik vb değilse gözükecek. sorulara gelince, şikayetlerin varsa hepsini sor. gerisini o söyler. zaten pek de bişey demeyecek. 2 hafta sonra gel kalp atışı için diyecek.

Çok teşekkür ederim yardımın için. Benim henüz hiç belirtim yok bi aksilik mi var diye endişelnmiyorda değilim. Inşallah güzel haberlerle dönerim. Ömrümün en uzun 1 haftasıydı :)

tabloya devam edemiyorum simdi tekrar kanamam basladi. sabah dr cagirdi. ins birsey yoktur.
progestan vermisti dr vajinal aldim ondan mi bilemedim. dua edin nolur cok korkuyorum
Canım cok gecms olsun iyi haberlerle dönüceksin inş haber et bize merakta bırakma canım Allah yardımcınız olsun

Soran ve iyi dilekler de bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Bir dr à daha gittik ılımlı hatta çok daha iyi konuştu

Kesin haftaya belli olacak duaları nızı bekliyorum
Canım sen nasılsın ya ben göremiyorum bitti hersey diyince ben düşük yaptın sandım sorun neydı doktor ilk ne demişti sana sonra ılımlı yaklastı ben bilmiyorum senin yasadıgın süreci canım merak ediyorum

Gozun aydin canim
Arkadasima yazmis banada ismini yollamisti cok etkili iyi geliyor demisti dr. Verdiyse zaten zararli olcagini sanmam
Kızlar sormam gereken birşey var. Yardımcı olur musunuz.. Diğer topiklerden cevap yazan olmadı
Tabikide yardimci olabiliriz inşallah
Soran ve iyi dilekler de bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Bir dr à daha gittik ılımlı hatta çok daha iyi konuştu

Kesin haftaya belli olacak duaları nızı bekliyorum
Ben inanıyorum bebisin saglikla dogucak dualarim seninle

Ben oglumdada kk.daydim cok guzel paylasimlarimiz oldu dostluklarimiz oldu yani girip bakman cok normal bende cinsiyeti cok merak ediyorum tabikide ilk once saglikli hayirli evlat versin allah ama bir kizim olsun cok isterim 2 duyguyuda tatmak
Benimde kızım var allah 2. Hamileliği olanlara gönlündekini nasip etsin inşallahhhh

Tesekkürler canım ne güzel bir destek inş bizde sende hayırlısyla mis kokulularımızı kucaklarımıza alırız

benim öğrendiğim gün 1559 du,karından gözükmedi.6000 e gelince keseyi karından gördük.

Canım benide yazar mısın sat 11 temmuz yaş 25 istanbul boy 168 kilo 55

Mesajım içinde kalmış
geçmiş olsun,benim de haziranda bi düşüğüm oldu.benim de 6.haftada gittiğimde kesenin 4+5 te kaldığı görüldü,sonra bhcg takibi yapıldı.yüzde 20 artış olduğu görüldü,kanamam başladı ..1 hafta yine de bekledik ama kürtajla alındı.

siz takibe alındınız mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…