2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
merhaba arkadaşlar size bişi sorucam
ya bu kese aceba ne zamn görünecek beni dr salı günü çağırdı ve 5+1 olcak vajinal ultrasyon istemiorum karından görünürmü aceba yoksa biraz dahamı beklesem doktora gitmek için bilemedim yaa

Boy 1.70 kilo 58.5

Ben de aynı durumdayım. Normalde titiz ve düzenli biriyim. Şu son bi haftadır varyaa kolumu kaldıramıyorum. Mide bulantısını biraz daha tolere ediyorum ama bu halsizlik beni mahvetti. Yine dayanamayıp bişeyler yapmaya çalışıyorum ama küt yine yatıyorum

kızlar özel bişi sorcam ama eşim bebeiş zarar görür diye istemiyo. hergün isteyen adam..
pazartesiden beri yapmam diyo.
istiyo canı ama korkuyoz ikimizde..
ne yapcam ya
anlayışlı olması iyide
erkek nefsi nasıl dayanırki
ne yapmalıyım
aldatır falan diye korkuyom

tatlım ilk bebek yaş 29 sat:18/07/2015 mdt:24/04/2016 şehir kocaeli boy 161 kilo 60
mersah22 tablo için ellerine sağlık beni de eklersen sevinirim :)

ya niye bu kadar takıosun hepimiz aynı durumdayız kardeş olduk resmen :) dişini sıkacağın bi iki ay daha zaten 3 aydan sora artık yapabiliosunuz öle kötü şeler getirme aklına bi insan bozuksa seninle yaparkende başkasıyla olur öle şeleri takıntı yapma rahat ol sadece biraz sabır

5.haftada 3000 hcg ile karından kesin gözükür. 1500 hcg sonrası vajinal da gözükür.

Canim güzel dusunelim güzel olsun. Ins. Öyle birşey olmaz. Hem şimdi bebisin varlığıyla inş. Öyle birşeye adım atmaktan utanır lar inş. Bence ilk 3 ay çok çok onemli. Bebek sahibi olmak ne kadar zorlaştı günümüzde. Ve bir o kadarda düşük ler. Azıcık daha sabır. Açıkçası bebeğim iyi olsun o büyüsün 9 ay boyunca biraz sabredicez. Benim ilk gebeliğimde bebeğim karnimda oldu. Tarifsiz acı bir duygu. Rabbim beteri nden korusun. Hayırlısıyla sağlıkla alalım bebisleri kucagimiza

5.haftada 3000 hcg ile karından kesin gözükür. 1500 hcg sonrası vajinal da gözükür.
hımmm canım benim en son salı günü 603.8 di aceba bu hata salıya kadar 3000 olurmu mümkünmü yaaa bence ben bu haftada göremem gibi vajinaldende korkuorum bi kaç kötü yorum gördüm yaa ultrasyondan sora kanaması başlayan düşük yapan falan korktum valla

canım eşini en iyi sen tanırsın , öyle gözü dışarda biri miki canım olmaz öyle sey takma kafana , erkekler ıcınde bebeklerı cok degerlı zarar vermek istemeyebilirler .

Canim diğer gebeliğimde hep karindan bakılıyor du karnimda oldu. Olunca bazı şeyler bahane. Ins. Hepimiz sağlıkla kucagimiza alırız. Dr um ilk 3 ay yanılma paylarını önlemek ve erken müdahele de bulunabilmek adına hep vajinal bakacagini söyledi. Ins. Rabbim Miniklerimizi korur. Dr una güveniuorsan baksin vajinal. Ama tahminim karindan da görebilirsin gibi.

Canım sagol moral oluyor bunları dusununce bizim bir takım maddı sorunlarımız vardı ondan 1 de kalmaya karar vermıstık , bakalım kısmet ,
Anliyorum canim ,en azindan dogal yoldan hamile kalabiliyosun.ikinci tup denememizde tuttu cok sukur ,tedavi masraflari bizide sarsti ama en azindan muradimiza erdik ,bereketiyle gelir bebisin merak etme ,allah hayirli kapilar acsin ,bunaltmasin kimseyi

bak canım salı 603 ise, 2 gün sonra yani perşembe 1206 olur (2 katı) 2 günde 2 katı olur. sen 3,000 de git karından baksın eğer illa karından diyorsan. vajinal ultrason zarar vermiyor. vajinaya birşey girmesi , ilişki de dahil zarar vermiyor. cinsel ilişki yasağı geliyor bazı durumlarda, peki o niye diye düşünenler için de cevap şu. cinsel ilişki sonucunda yaşanan orgazm rahmi kastığı için, eğer kanama var ise, cinsellik yasaklanıyor. kanama yoksa yasak da yok.

canım eşini en iyi sen tanırsın , öyle gözü dışarda biri miki canım olmaz öyle sey takma kafana , erkekler ıcınde bebeklerı cok degerlı zarar vermek istemeyebilirler .
Cnm ,zorlasa dahami iyi ,ilk aylarda iliskiye girmemek lazim ,anlayisli olmasina sevin bence, aldatacak adam zaten yapar yapcagini bosuna uzme kendini

haklısın canım herşey olacağına varıo allahın elinde ama yinede ne bilim benim zaten biraz kasık ağrılarım var ondanda ürküyorum biraz inşaallah karından görünebilir ya inşallahhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…