2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Günaydın anneler bugun canavar gibi her seyi yiyesim var ama bu sefer de doktor izin vermiuo bu nasil is ya guluyum mu aglayim mi
Günaydin
Günaydin canim gecmis olsun inşallah 3.aydan sonra gecicek az kaldi cok zor yasayan bilir sari leblebi denesen birde
günaydın hanımlar...

Günaydin kızlar
Gunaydın kızlar ,
Bende 2016 Nisan annesi olacağım allahın izniyle , 17 Nisan muhtemel dogum tarıhı gorunuyor , benim 2. cocugum olacak kısmetse
Tebrikler allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin
Günaydın nisan yağmuru kokulu güzel bebişlerin anneleri Nasılsınız bugün?
Günaydin gune enerjik baslayip butun gun uykulu olan tip oldum

Ya kızlar aslında sayfa başına bi tablo yapsak nisan hamişleri, sat, tahmini doğum tarihleri,cinsiyet, isin vs.
herkeste var bi bizde yok 2016 mart anneleri de yapmış.Sıra bizde mi ne dersiniz?

kızlar kac kılo ile hamıle kaldınız ?
merhaba ben de bunu merak ediyordum çünkü kilolu bir hamişim malesef ben 74 kilo ile hamile kaldım çok az kilo almam lazım ilk hamileliğimde 69 ile hamile kalıp 80 kiloda bitirmiştim normal doğum yaptım yine öyle olsun istiyorum şimdi de 80 de bitsem diye hayal kuruyorum doktor zaten ekmeği hamur işi ve kızartmayı yasakladı. hayırlısı bakalım. iştahsızlıktan ve doktorun verdiği perhizden şimdi bir kilo verdim

bende ılk hamılelıgımde cok kılo almıstım ve cok zor verdım halada 2-3 kılo uzerıme yapıstı bunda daha dıkkatı olup sonradan cekmeyeyim diyorum gerçi su anda herkesin midesi bulanıyor zaten yemek yemek bile istemıyor ama benım ilk gebelıgımde bulantı olmamıstı ondanda belkı umarım bunda cok kılo almam.

Bende kilolu hamile kaldim 2 cocugum var ikisindede 20kusur kilo aldim su an 68 kiloyum boyum 163. Ilk hedefim ilk 3ay hic kilo almamak. 80 kg ile bitirirsem cok sevinicem.

Günaydın kızlar herkes erkenci ben gec kalktm sanırım ama gece hiç uyuyamadım cok sıcak geldı bana bu gece aramıza yeni katılanlar da hoş gelmiş sefa gelmiş

Bende kilolu hamile kaldim 2 cocugum var ikisindede 20kusur kilo aldim su an 68 kiloyum boyum 163. Ilk hedefim ilk 3ay hic kilo almamak. 80 kg ile bitirirsem cok sevinicem.
canım senin miden bulanıyor sen almazsın gibi geldı bana ben ilk gebelıgımde ilk 3 ay 4 kılo almıstım zatgen bılıyorsunuz 1,5 ayı yok gıbı ılk 3 ayın , Bunda agzımda yogun metalık tad var bakalım henuz şiddetli bulantım yok ama alır mıyım bilmiyorum .

Ya kızlar aslında sayfa başına bi tablo yapsak nisan hamişleri, sat, tahmini doğum tarihleri,cinsiyet, isin vs.
herkeste var bi bizde yok 2016 mart anneleri de yapmış.Sıra bizde mi ne dersiniz?
nasıl yapılıyor? biz de yapalım merak ettim örneği var mı?

umarım en az kilo alımı bizim için bebişler içinde sağlıklı kilo alımlarımız olur benim de bulantım olmamıştı ilkinde bunda da pek yok çok şükür ama bulantı+ kusma kadar zor gelen hamilelik migreni var ilkinde de olmuştu ve sonrasında bana miras bıraktı oğluşum feci bişi o da yer yer bulantı yapıyor insanda ama ağrı girince başına kilitleniyorsun ilaç da kullanamıyorum feci bişi umarım azıtmaz bazen yastıkları ısırdığımı bilirim ağrıdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…