2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Günaydın güzel hamişler! Dün aksamdan beri perişanım.Ne yesem kusuyorum.Gece çok rahatsizlandim. Su bile icemiyorum vücudum susuz kaldı.Bebek için zorla süt içtim onu da çıkardım.Hersey ekşi ve bozuk gibi Ben önden gidiyorum galiba. Erken gebelik mi anlamadım Nasıl geçecek bu günler Bir de uyku düzenim değişti.Gece 12 de bayilip uyuyorum resmen sabah erkenden gözlerim fildir fildir. uykum var uyuyamiyorum. Analık zor işmiş anneme sarılıp öpcem onu bugün

Canım şu an yapacağın şey dua edip beklemek Bebeğin seninle bence bazı Dr lar saçmalıyor burda kaç arkadaşın başına geldi korkma şimdi çoğu normal seyirinde devam ediyor hamileliğine inşallah senden de güzel haberler Alıp seviniriz hem 5+0 da kalp atışı alamamak çok normal neredeyse 7.hafatalarda duyuluyor burda olumsuz bir şey okuyunca inan çok üzülüyorum Allah'ım hepimizin yardımcısı olsun bebeklerimize güç versin can versin güzel haberlerini bekliyorum canım

Günaydın annişler. İnşallah ugün de musmutlu
Haberler alırız sizlerden. Benim vücudumun üst kısmı yanıyor klima altında yatıyorum resmen.ama alt kısım üşüyor.ayaklarım özellikle.çorapla yatıp çorapla kalkıyorum.nasıl iş anlamadım.

günaydınnn

her yediğimi çıkarmasam da benimde midem çok fena kusmamak için kendimi çok zorluyorum ama hiç bir şeyde yiyemiyorum nasıl geçecek bu günler bilmiyorum

üzülüyorum da bebeğimi istediğim gibi besleyemiyorum kilo verdim 1,5 hafta da

Üzülme canım hersey olacagına varır sen dua et Allaha tefekkür et hakkında hayırlısını versın bebeğin senınle olsun inşallah

kızlar şu imzayı nasıl yapıyorsunuz ilk sayfada ki gıbı yaptım beceremedım ?

benımde ayaklarım üşüyor ve agzımda hep metalik bir tad

canım sakın üzülme allah kısmet ederse hiç bir şey mani olmaz bebeğını saglıcakla alırsın kucagına

Günaydınnn,
1 hafta oldu öğreneli, ilk olacak allahın izniyle. İlk zamanlarda çok bel ağrısı çekmiştim, yerini mide bulantısına bıraktı. Sabah akşam öğürüyorum kusma da olmuyor, anneleri şimdi daha iyi anlıyorum anne olmak zor meziyet. naapcaz bu mide bulantısını, halsizliği??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…