2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hayırlısı ne ise o olsun diye dua et canım. Ben Nisan ayında düşük yaptım. Lese bozulmaya başlamıştı dr istersen ilaca devam edelim dedi ben istemedim.oluruna bıraktım.rapor alıp hep yattım sadece.sonra düştü tabi.bu sefer 10 günlük tura gittik.günlerce otobüs yolculuğu yaptık.bozuk yollarda sallanarak yaylalara çıktık.merdivenlerden düştüm.ama çok şükür tutunmuş bebeğim. Bu öyle bir mucize ki eğer olmayacağı varsa önüne geçemezsin. Dilerim olur duaların kabul olup kucağına alırsın ama Kendini yıpratma sakın. Senin elinde olan bir şey değil. Ve sakın isyan etme niye olmadı diye. Sadece hayırlısını dile
Kesinlikle isyan etmiyorum. Rabbim en iyisini biliyor. Nasbimizde kucagima almam varsa zaten olur. Eger yoksa ne kadar çırpınsam ne fayda. Sadece kizginim oda insanlara hayat bu kadar ucuz degil. Yoksa Rabbime teslimim bir evlat verdi cok sukur. hemde dunyanin en tatli cocugunu :)

Bilgiler için teşekkürler kızlar matsiyahoje matsiyahoje , Z zeyas .

Emseyden vazgeçtim. Şuan ev borcumuz da var. Çok fazla geldi fiyatı. Ersoy a gitmiştim ama ben de beğenmedim. Bölge ye gidiyorduk. Güzel temiz bir hastane. Fiyatlarını öğrenmek gerek. Remedy e kızımı götürmüştüm, 1 saat sıra bekledik içerde de 5 dakka kaldık. Aşırı yoğun, hiç sevmedim. Ama dediğin doktorlar alternatif olsun. Bir de fiyatları öğrenirsen beni etiketle canım.

Bu arada Z zeyas senin hastanen hangisi?
Ben kartalda umut hastanesine gidiyorum.bilgenin fiyatlari normal seviyelerde sanirim.ersoyun doktorlari gercekten kotu

Kesinlikle isyan etmiyorum. Rabbim en iyisini biliyor. Nasbimizde kucagima almam varsa zaten olur. Eger yoksa ne kadar çırpınsam ne fayda. Sadece kizginim oda insanlara hayat bu kadar ucuz degil. Yoksa Rabbime teslimim bir evlat verdi cok sukur. hemde dunyanin en tatli cocugunu :)
Rabbim korktuguna ugratmasin ins. Hepimizi vicdanli doktorlarla karsilastirsin rabbim

Kizlar cumadan beri ne yaptigimi bilmiyorum dünya basima yikildi sanki. Cuma tam 5+0 da gunduz normal ilk randevumuzu aldik muayene oldum karindan kese gorundu hersey normal denildi mutlu mesut geldik evimize. Birkac saat sonra kanamam basladi fazla olunca acile gittim. Baska bi doktor kesenin cok kucuk olduğunu düşeceğini soyledi. Hazirlayin kurtaja aliyoruz dedi yikildim. Ama yok dedim sabah normal denildi simdi ne oldu dedim cevap vermediler. Zorla degil isteseniz bekleyin mecbur geleceksi zaten dedi bende o halde ciktim hastaneden. 3 gun boyunca agladim. Bugun ankaraya geldik bi periontolog bulduk. Muayene etti evt kese kucuk biraz dedi.kalp atisni da alamadık. Muhtemelen bu gec dollenme dedi Ama yolk kesesi gorundu bikac test yapildi. Hcg de bakildi ilk yaptigim teste gore hergun iki kati artmis. Doktor bence sorun yok buyuyecek bu bebis dedi. Kanamayi takma bebise zarari yok rutin olabilecek bisey dedi. Cok uzattım biliyorum ama cok doldum. Bilmiyorum bebisim benimlemi degilmi ama vazgecmeyin kizlar. O beni birakana kadar ben onu birakmicam. Bazi doktor musveddeleri ne derse desin. Hergun onlarca hamile gorunce bu isin bizler icin onemini unutuyorlar. Kasap gibiler. Cok Canimi yaktılar.
Bencede siki siki tutuncak bebegin umudunu yitirmemene sevindim cok gecmis olsun malesef bazi dr.lar oyle bendr keseyi gormeye gittigim ilk dr dis gebe yapti saka gibi keseyi dis gebelikle karıştırdı birde yuzume soyledi nasil ciktigimi agladigimi bilmiyorum ayni gun baska dr gittim kese var kist bile yok dedi seninde karsina boyle patavatsiz bir dr çıkmış

kızlar iyi akşamlar giremedim bi kaç gündür. bugün kese 2 cm olduğunu gördük. beyaz bir nokta gösterdi ordan bebek oluşucak dedi. kasıklarım aprıyor bi de kahvemsi akıntı oluyor ben pek dinlencek fırsat bulamadım açıkçası onla da alakalı olabilir. yeni hamileleri tebrik ediyorum hamile kalmayı bekleyenlere dualarımı yolluyorum ALLAH en kısa zamanda en hayırlılarını nasip etsin

Zaten 3aylıkken bıraktı zorla emzirdim çalışmasaydım daha iyi ayın 31 inde süt iznim bitiyor şimdi Allahın izniyle iki tane olcaklar aklım kalacak offf offf
Oyy Allah yardımcın olsun canım zor bebegın için daha zoe acıkcası cok mınnak ıcım gıdıyo boyle kucuk bebeıslere kım bakıcak pekı

Kizlar cumadan beri ne yaptigimi bilmiyorum dünya basima yikildi sanki. Cuma tam 5+0 da gunduz normal ilk randevumuzu aldik muayene oldum karindan kese gorundu hersey normal denildi mutlu mesut geldik evimize. Birkac saat sonra kanamam basladi fazla olunca acile gittim. Baska bi doktor kesenin cok kucuk olduğunu düşeceğini soyledi. Hazirlayin kurtaja aliyoruz dedi yikildim. Ama yok dedim sabah normal denildi simdi ne oldu dedim cevap vermediler. Zorla degil isteseniz bekleyin mecbur geleceksi zaten dedi bende o halde ciktim hastaneden. 3 gun boyunca agladim. Bugun ankaraya geldik bi periontolog bulduk. Muayene etti evt kese kucuk biraz dedi.kalp atisni da alamadık. Muhtemelen bu gec dollenme dedi Ama yolk kesesi gorundu bikac test yapildi. Hcg de bakildi ilk yaptigim teste gore hergun iki kati artmis. Doktor bence sorun yok buyuyecek bu bebis dedi. Kanamayi takma bebise zarari yok rutin olabilecek bisey dedi. Cok uzattım biliyorum ama cok doldum. Bilmiyorum bebisim benimlemi degilmi ama vazgecmeyin kizlar. O beni birakana kadar ben onu birakmicam. Bazi doktor musveddeleri ne derse desin. Hergun onlarca hamile gorunce bu isin bizler icin onemini unutuyorlar. Kasap gibiler. Cok Canimi yaktılar.

Canım bana da kesen anormal bebeğe benzemiyor,degerin anormal kürtaj olman gerekiyor diyen bir doktor oldu.Senin gibi çok ağladım başka bir doktor buldum kalp atışını duydum.herseyin normal olduğunu söyledi. Ufak bir kanama geçirmiştim yattım sürekli.Hareket etmedim desem yeridir.Şimdi hersey normal.Sende dinlen bol bol strese girme bebegine inan.Sakın üzme kendini ve başka bir doktor bul en kisa zamanda

Gözlerim dolu dolu oldu. Allah yardımcınız olsun bebişine de sana da güç kuvvet versin. Iyiki vazgeçmemişsin. Hayırlısıyla sağlıkla tutunup büyür inşallah.

çok sevindim doktorunun yorumuna. aramızda bir gün var ve aynı günler bastırmış olacağız. yarın değerini ve o güzel doktorunun sana vereceği güzel yorumlarını bekliyorum :) ben doktora gidemediğim için bana fikir olucak canım. Allah bebeşlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.
Amin canım yazarım merak etme.

Kızlar ya maşallah size bugün pek takip edemedim sizi fakat döndüğümde de size yetişemeyeceğimi anladım bu ne hız maşallah maşallah :KK66: inş bu şekilde hep güzel şeyler paylaşırız, birbirimizin sorularını, endişelerini gidermek için birbirimizle yarışırız ve ağzımızın tadı hiç bozulmaz (her iki manada da) ii uykular güzel hamilleri...:):):)

Günaydın anneler :anneadayı::KK200:bugun canavar gibi her seyi yiyesim var ama bu sefer de doktor izin vermiuo bu nasil is ya guluyum mu aglayim mi :KK53::mad:

ben yaşadım,kahvaltıyı çok güzel edince midem bulandı,sofrayı toplayamadım,öğürmekten...eşim sen kesin hamilesin dedi...inşallah hamişsindir :)
cnm ya çok saol yorumun bana umut verdi :KK200:çnku hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum adet olacakmışım gibi geliyor bide sende akıntı olmuşmuydu cnm

X