2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
merhaba arkadaşlar
bu gün yatıyordum öğlen kalktım lavoboya gittim peçeteye kan geldi :KK17::KK57:hala geliyor rengi biraz koyulaştı ama
hastaneye gittim karından baktı. kese normal 14,2 mm dedi dr
5+5 im kalp ve bebek görmek için erken dedi.
çok korktum normal mi görülmemesi

merhaba arkadaşlar
bu gün yatıyordum öğlen kalktım lavoboya gittim peçeteye kan geldi :KK17::KK57:hala geliyor rengi biraz koyulaştı ama
kendine dikkat et,yatarak geçirmeye çalış,ayakta fazla kalma,iş yapma....ayakta kalırsan kanaman artar.çok dikkat et...

merhaba arkadaşlar
Canım cok mu yordun kendını ne yaptın dikkatlı ol lutfen yat dinlen iyice yatmak kanamaya iyi geliyo verdı mı progestan doktorun ignesini mi vuruldun

Canım bende patates haşliyorum şimdi. İnşallah yiyebilirim.Offfff şu mide bulantimiz bir geçse de aşersek keşke :KK70: bol bol yemek yesek kilo almaya razıyım umarım en kısa sürede iştahımız yerine gelir :KK71:
Canım her kötü oldugun da patatese de yüklenme kan sekerini birden yükseltiyo cokda masum degıl ama cok lezzeetlı bende cok sevvıyorum ama devamlı patates yıyerek gecırme alternatıf seylerde ara canım kendıne sebze corbası yayla corbası falan da yapsana kendıne hem tok tutar hem yogurt hem sebze faydalı en azından :kk77::21:

merhaba arkadaşlar
Gecmiş olsun bol bol yatıp dinlen.progestan falan vermediyse doktorun baska bi doktora daha git canım

Tebrik ederim canım. Darısı bizim de başımıza inşallah. Rahimde perde ile alakalı bir şey diyemeyeceğim ama sana sormak istediğim bişey var.ne kadarlıkken duydunuz kalp atışını?

Teşekkür ederim canım . Bugün doktora sordum 6 haftalık dedi. Buradaki takvimden daha geride gözüktü ultrasonda.

Canım cok mu yordun kendını ne yaptın dikkatlı ol lutfen yat dinlen iyice yatmak kanamaya iyi geliyo verdı mı progestan doktorun ignesini mi vuruldun
progestan vajinal kullanıyordum zaten devam et dedi. pazar parktaydık pıknık fln yaptık önceki gece de az uyumuştum ama ağır bişey yapmadım.
Gecmiş olsun bol bol yatıp dinlen.progestan falan vermediyse doktorun baska bi doktora daha git canım
başka dra gittim yarın kendi dra da gitsem mi randevum perşembeydi

İyi bari sevindim canım :) gece yatarken sütü ısıt tarçın ve bal koy.Yatakta iç hatta hemen uyu gece daha az uyanirsin.Ben iki gecedir daha rahat uyuyorum.Tarçın mide bulantisini hafifletiyor sanki :KK55:
Öyle denicem:) diyorum bebek olmasa açlık umrumda olmıcak ama şimdi dikkat etmek zorundayım diyorum. Oda daha çok stres yaptırıyo :) susam taneleri bize neler yapıyolar:emir_bebek:

Canım her kötü oldugun da patatese de yüklenme kan sekerini birden yükseltiyo cokda masum degıl ama cok lezzeetlı bende cok sevvıyorum ama devamlı patates yıyerek gecırme alternatıf seylerde ara canım kendıne sebze corbası yayla corbası falan da yapsana kendıne hem tok tutar hem yogurt hem sebze faydalı en azından :kk77::21:

Doğru söylüyorsun hep patates yememek lazım ben bugun ilk kez hasladim.Sadece bir tane küçük yiyebildim. Ama nafile geçmiyor bulantı ve yanma var daha kötü oldum bu akşam. :KK43:

Bu akşam herkes patates yemiş anlaşılan.
inşallah en kısa zamanda bebeklere faydalı şeyler yiyebiliriz. Şimdiden yarın ne yicemi düşünüyorum çalışmasam evde yine bişeyler yaparım ama çalışınca daha da zor oluyor :KK43:

progestan vajinal kullanıyordum zaten devam et dedi. pazar parktaydık pıknık fln yaptık önceki gece de az uyumuştum ama ağır bişey yapmadım.

icine sinmediyse bu doktor git bence canim persembeyi bekleme.progestanida o baslamistir heralde haberi olsun bence

merhaba arkadaşlar
Endise etme canim allahin izniyle birseycik olmaz

Canım bende patates haşliyorum şimdi. İnşallah yiyebilirim.Offfff şu mide bulantimiz bir geçse de aşersek keşke :KK70: bol bol yemek yesek kilo almaya razıyım umarım en kısa sürede iştahımız yerine gelir :KK71:
Sudan bile midem bulaniyor halbuki su delisiyimdir cok icerim gunde 3 litre icmemiz lazimmis ama 1.5 ancak içiyorum canim

Kendi dr.una git canim cok gecmis olsun yat kizlarin dedigi gibi elde olmasada stres yapmamaya calis bak benimde oldu sukur yirtmisim sende uzulmemeye calis tutunur bebisin sana sadece inan

X