2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar sizce bebisin boyu nasil.biraz minik geldi bana. 6+0 hafta.sat a gore de ultrasona gore de oyle. Bebis 2.75 kese 15.24

Benimde hic kanamam olmadi yerlesmeye dair.
Ya kizlar kese hangi degerde gorunmeye baslar. Henuz doktora gitmedim. Gorenler ne zaman gordunuz bebislerinizin keselerini

canım adayken doğum iznine ayrılırsan adaylığın uzar daha sonra eş durumu için ağustosta tayin isteyemeyebilirsin. Doğum izni de 4ay, 2ay önce 2ay sonra doğumdan sonra. Ama istersen önceki 2ayı doğumdan sonrada kullanabilirsin :)

canım adayken doğum iznine ayrılırsan adaylığın uzar daha sonra eş durumu için ağustosta tayin isteyemeyebilirsin. Doğum izni de 4ay, 2ay önce 2ay sonra doğumdan sonra. Ama istersen önceki 2ayı doğumdan sonrada kullanabilirsin :)

Canım tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ne güzel inşallah böyle sorunsuz gider

Z zeyas evet alttan baktı. 15 gün sonra yine gidicem ozaman karından bakıcakmış.
Anladım canım benim randvumda persmbe günü 6+1de bebişiim 4.1 mm di ama kalp atışı yoktu karından baktı. Oyuzden sordum sana. Bebeğin boyu doktoryn ufacık bir işaret hatasından bile değişir zaten minicikler kalp atısını duymussun ya gerisne takılma rahatla artık bebişin sninle.inş hep böyle güzel haberlerle devam eder .hepimiz için

Benimde hiç kanamam olmadı çok şükür:)
Akşamda kardeşim ekşili erişteli çorba yapacak inşallah o rahatlatır beni:)

Allah korusun ya saglikla kucagina al insallah canim

Bugün ultrason muayenemiz vardı. Kesemizi ve çok minik kalp atışını görebildik.5+5 şiz. Vajinal ultrasonla görüldü. Ayın 28 de 2. Kontrolümüz. Darısı diğer annelerimize.

Morusevenkız merhaba,

Bende diabet hastasıyım. Her hafta hastaneye gideceğim. Geçen hafta cuma gitmiştim, bu günde gittim. Insülin Değerlerini oturtmaya çalışıyoruz. Gece insulinimi bazen unutuyorum. Malum çok uykumuz geliyor.

QUOTE="MoruSevenKiz, post: 42201654, member: 680894"]Kızlar kan verdim bugünde. beta hcg 658 çıktı. Cuma günü 154 dü.. Asıl kadın doğumcum izinliymiş bugün aksi gibi. Yarın görüşcez kendisiyle. kanı verdim. sonucumu aldım. endokrin doktorumla görüştüm diyabetimle ilgili. Şekerim çok allak bullak çünkü. Yarın yine hastane yolu göründü bana. Şimdilik durumlar böyle.[/QUOTE]

Kalp atışını duyan arkadaşlarım bir sonraki kontrolünüz ne zaman? Ben 2 farklı doktora gittim biri 2 hafta sonra gel dedi biri 1 ay sonra sizde durumlar nedir?

Abidik Gubidik dediğin gibi salatalık yedim o rahatlattı beni biraz daha önce hiç yememiştim artık elimde salatalıkla gezerim:))

İyi bari sevindim canım :) gece yatarken sütü ısıt tarçın ve bal koy.Yatakta iç hatta hemen uyu gece daha az uyanirsin.Ben iki gecedir daha rahat uyuyorum.Tarçın mide bulantisini hafifletiyor sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…