2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım benim allahm güç kuvvet verir inşallah, hep demiyor muyuz çocuk da yaparız kariyer de diye, üstesinden gelirsin güven kendine :)
inşallah canım aynen orası öyle :) son haftama kadar çalışmayı planlıyorum inşallah rabbim nasip ederse tabi . Yinede tabiki herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için.

anladım canım hakkında hayırlısı olsun. :) iki iyi doktor bulman büyük şans senin için pendiğin neresindesin ben kurtköy tarafındayım
ben de kurtköydeyim. sabiha gökçene yakınız baya. aslında evin yakınındaki emseye gitmek istiyodum doğumda yakın olur diye ama bu hastane kısmet oldu.

Arkadaşlar yardım edin nolur.
Midem sürekli yanıyor. geceleri reflü yüzünden boğazıma kadar yanıyorum. reflüyü bi şekilde çözdüm ama mide yanması yaktı beni
Sizde var mı mide yanması? nasıl çözüm buldunuz?

keseyi gördünüz dimi canım ? çok heycanlıyım benım daha 4. haftam
ya ben onuda göremediiimm yani bugün bakılcaktı ama doktorumbugün için izine ayrılmış. hastaneye gidince öğrendim olmadığını yarın gidicez tekrar. ne var ne yok iyi mi kötü mü kese var mı boyutu ne kadar hiç bi bilgim yok şuan.

süt içmeyi dene canım. bi kaç yudum al. biraz bekle 10 dakka sonra tekrar al. böyle böyle içebildikce iç derim. benim öyle bi sıkıntım henüz yok ama süt geçirir belki.

ben de kurtköydeyim. sabiha gökçene yakınız baya. aslında evin yakınındaki emseye gitmek istiyodum doğumda yakın olur diye ama bu hastane kısmet oldu.
bende yakınım sabiha gökcene 5 dk. epeyce yakınmışız. emsey çok ucuk fiyat veriyor ya üstelik bi kac arkadaşım memnun kalmadı. remedy de uzak sayılmaz yakın hatta

Merhaba herkese, burası epey ilerlemiş. Umarım aranıza ben de dahil olurum. Bu arada matsiyahoje ve Z zeyas ben hastane olarak Emsey düşünüyordum. Burda hastanelerle ilgili pek de bilgim yok. Remedy i sevmiyorum aşırı kalabalık. Başka tavsiyeniz var mı?

canım remedy hastane olarak çok güzel değil evet kalabalık ama hem ayşe hanım hem uzay hanım çok iyi. acil bir durumda yada doğumda ikisinden biri mutlaka orda olacak o çok büyük nimet. emsey pahalı evet. bide ersoy var ondaki doktorlardan pek memnun kalmadım bi fisun hanım var iyi diyebileceğim ona da bikaç kere gittim çok yorum yapamıycam.

bende yakınım sabiha gökcene 5 dk. epeyce yakınmışız. emsey çok ucuk fiyat veriyor ya üstelik bi kac arkadaşım memnun kalmadı. remedy de uzak sayılmaz yakın hatta
doğru canım emsey kimbilir kaç paradır. remedy'ye şimdiden fiyat sormalı mı acaba ne dersin? sen senin hastaneye sordun mu?

bölge hastanesini düşünebilirsin arkdasım gidiyor memnun bayan bir doktor ama adını hatırlayamadım şimdi. emsey düşünüyosan bir dene ozaman memnun kalmazsan devam etmezsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…