2016 Mayıs Anneleri- Dua Grubu

dagatesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2014
3.211
3.690
37
Kızlar biliyorsunuz yasin okuyalım demiştik grupta. Ama orada arada kaynıyor mesajlar ve ileşimde kopukluk oluyor. Yasinlerin okunmasını / dualarının yapılmasını vs buradan paylaşalım dedik Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 ile. Ben diyorum ki yarın sabah 11 e kadar yasinlerimiz okunmuş olsun. Her hafta birimiz duasını yapar. İlk hafta için gönüllü yoksa ben yapabilirim.

R rojin2 dygctn04 dygctn04 semisotu semisotu kromozom99 kromozom99 ebruuli91 ebruuli91 paintress paintress elinay19 elinay19 eryesil eryesil _Lavin_ _Lavin_ mavikelime mavikelime
Tamamdır canım ben bugün okurum inşallah :KK68:

Ben duasını yapmayı bilmiyorum da bu akşam okur işaretlerim inşaAllah annişler

Kızlar bizim bu akşam düğünümüz var. Gece de geç geliriz eve. Ama duada da bulunmak istiyorum. Ben yarın okusam, bağışlamayı yarın yapsak olur mu?

Bi de her gün birine mi okuyacağız? Ben oldukça yavaş okuyorum yeni öğrendiğim için.

Kızlar bizim bu akşam düğünümüz var. Gece de geç geliriz eve. Ama duada da bulunmak istiyorum. Ben yarın okusam, bağışlamayı yarın yapsak olur mu?

Bi de her gün birine mi okuyacağız? Ben oldukça yavaş okuyorum yeni öğrendiğim için.
bugun persembe canım. yarın duasını yapacagız zaten. yarın cuma vaktine kadar okuyabilir misin

Kızlar listemiz olsun herkes yanına okudu okumadı yazsın böylece takip işi de kolay olur ne dersiniz ? yeni arkadaslar geldikce bu listeye ekleriz. Bu arada bilmeyenler için acıklamıs olayım bu mesajı cevapla deyip QUOTE kısımlarını silip kendi isminizin karsısına okundu yazarsanız işlem tamam :KK66:

1. Hafta
dagatesi dagatesi - okudu
Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345
R rojin2
dygctn04 dygctn04
semisotu semisotu
kromozom99 kromozom99
ebruuli91 ebruuli91
paintress paintress
elinay19 elinay19 -okudu
eryesil eryesil
_Lavin_ _Lavin_
mavikelime mavikelime

Arkadaşlar maalesef ben Yasin'imi yetiştiremeyeceğim.
İnşallah daha sonra aranıza katılırım.
Allah kabul etsin.

X