2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
bide üniversiteye başladığım ilk yıl gece sessiz sessiz ağlamıştım tabi herkes duydu ne kadar sessiz olsada

birisi daha varmış benden

Saol canım inşallah hayırlı olur :) yok lise tercih etmedim bu kez ortaokul ama 1600 öğrencisi var sınıflar 50 kişiye yakın bilmiyorum ya yağmurdan kaçarken doluya tutulmam umarım :/
Ay biraz öyle olmuş ben ortaokuldan çok bıktım. Çok şımarık çok çok çocuksu gelecek sana bide gürültüleri de çok lise gibi değil

Hmm kan ilaci iciriyorum da oda dislerinde kararmalara sebep oldu oyuzden fircalasak die dusundum

Hmm valla ben bole seylere dikkat etmeye calisiorum dis fircasi macunu faln ama esim pek sallamaz normal firca aldik severek fircalior bazen isirio biraz fircalio oynuo ole

Ben fircaloyorum kızım fişlerini . Bebekler için olan dış macunu var ama onda kimyasal var
Çok gerekli değilse kullanma bence. Benim.kizimin dişleri çürüyor ondan fircaliyoruZ
Bide ben sey duydun birinin doktru karbonatla silin demisti bende fircasina azcik karbonat eksem faydasi olurmmuki yoksa zararlimdr gerci doktor demis ama bilemedim

Evet yeni bir soru daha adet olup hamile olma ihtimali varmi .temizleneli bir hafta oldu yada olmadi nese bu aksam iftardan sonra bir migde bulantisi anlatamam yanimda posetle oturdum pek boyle bulanti huyum yoktur bir suphe dustu icime of keske vucudmzda bi yermzde belli olsa hmile oldgmz

Bide ben sey duydun birinin doktru karbonatla silin demisti bende fircasina azcik karbonat eksem faydasi olurmmuki yoksa zararlimdr gerci doktor demis ama bilemedim
Evet yapılıyor . Ben önce eczaneden aldığım pamukçuk için kullanılan karbonatlı yarım çay bardağı suda açıp bezi ona batırıp onunla siliyorum ama ise yaramadi onun için fircaloyorum

Evet böyle olanlar var :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…