2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım sen nasılsın Alper nasıl özlemişim sizleri. Gönüle ne oldu?
Canım iyiyiz çok şükür çocuğun pesindeyim bende aksama kadar alperde iyi bu ara biraz ishal ve huysuz muhtemelen diş çıkarmaya çalışıyor, bende özledim seni bı gittin tam gittin gitme özletme kendini
Gonulun kızının burnu kanamis onun sonuçları çıkacakti bugun inşallah iyidir

Sizin ufaklıklari okuyunca yime bir düşünce aldi beni bu saatte... anlamada sıkıntımız yok fakat hala tek kelimemiz yok.ih ih diyerek isteklerini belli ediyor gösteriyor vs. Kitap alio beraber göstererk okumaya falan çalışıyorum ama yok alip alip atıyor.tv karşısında oturttugum yok.kizim da gormedigim her sey oglum da var. Bir sey oldugunu zannetmiyorum ama onlem amaclı cocuk psikiyatriye gotureyim dedim.ona da sira yok çünkü 1 tane var ilimizde...

Ohh iyi çok sevindim geçmiş olsun canım ama neden kanıyormus ki
Sagolasın canım.
Daha önce burnunu ellemıs olabılır sen gormemısssındır dıyo Dr bi öksürmeyle bı burnuna hafıf darbeyle kan akımı başlamış olabilir dıyor.
Krem verdı canım o kremı hergun surecegız. Yıne kanamaya devam ederse kbb doktoruna götürülecek kanama alanı yakılacakmış.
Sımdı aklıma gelıyor kızımda muhtemelen abısı gibi genız etı var. Gece cok horluyor burnu kuruduğu ıcınde kan akabılırmıs ama kızımın akşamüstü hep burnu kanıyor. Bayram sonra hem göz Dr ye hem de kbb ye goturecegım o neder onuda öğrenmiş oluruz canım.

Bızımkı uzun zamandır kendısı yıyor. Baya oldu. Pek dökmüyor artık üstüne. Doyduğu zaman sadece tabakda ne kaldıysa ya onu mıncıklar ellerını tabağın ıcıne sokar ya da tabakta kalanları tek TEK yere atar. Gözünden ayırmamak gerekıyor.
Bende ne zaman yedırmeye çalışsam aksılenıyor negecerse elıne fırlatıyor kızgınlıktan çığlık cıglıga ağlıyor bıde.
Sımdı yavaş yavaş ben yedıreyım dıye alıştırmaya çalışıyorum onu. Gıttıgımız yerlerde sorun oluyor. Sımdı yazın cok da gezerım ufak ufak başladım bakalım nasıl olacak.

Her çocuk bırdegıl canım. Kardesıyle bıle kıyaslamaya gelmıyor. Normaldır bence bı sorun olacağını düşünmüyorum ama ıcınde kalmasın götür yınde bır Dr yoksa sen rahat edemeyeceksın galıba.
Kitap degılde küçük hayvanlar alın ona yoksa eğer onlarla bı hıkaye anlatır gıbı oyun oynat. Belkı oylesını ıstıyor çocuk.

Canım içini ferah tut canını sıkma ama çok iyi gözlemle oglunu tabi..gerçekten dediğini yapıyor mu,oyuncaklarıyla anlamlı bir şekilde oynuyor mu arabasını sürüyor mu mesela gibi , inşallah seni rahatlacak bir doktor bulursunuz canım

Görüncemin oğlu 2.5yaşında bir iki kere baba harici hiç birşey konuşmadı doktor ona dahi normal dedi bazı çocuklar böyle herhalde

Görüncemin oğlu 2.5yaşında bir iki kere baba harici hiç birşey konuşmadı doktor ona dahi normal dedi bazı çocuklar böyle herhalde
Bı tanıdığımızın oğlu 4-5 yasında başladı konuşmaya. Oğlumla bı kaç gün arayla doğmuşlardı. Hatta ana sınıfına gıderken akıcı bı konuşması yoktu. Sımdı duzeldı tabı.
Dr ona da bı problem YÖK dıyordu.

Insallah bakalım kizlar.en yakınımda abimin oglu yegenim var 3 yaşından sonra konuştu doktor tavsiyesi ile 2 sene krese gitti yarim gun.kuzenimin oglu var 2 yaşını geçti o da aynı hala kelime yok anne baba dışında her seye ih ih diyor...

Evet kulağa mantikli geliyor geniz eti olabilir canım KBB detaylica baksın bencede tekrardan çok geçmiş olsun çocuklara birşey olmasın

@TaeYang ve hepınıze gelsın kızlar sorum
Büyük kızım Zeynep 4 yasında buluyorsunuz. 2 oldu durduk yere burnu kanıyor baya bı akıyor sonra duruyor. Neden olur bu bılenınız varmı.
Canim butun mesajalri okumadim yazildimi.bilmiyorum ama kılcal damar catlamasi olabilir..benim.kiz kardesimin vardi cok kucukken surekli durduk yere oluk oluk kanardi en son ortaokuldayken yakti doktor ogün den sonra hic kanamadi

bende halida cok kullanıyorum esim cok cay döker haliya hemen cikariyo lekeyi hic iz bile kalmiyo

Canım baba dede da da falan da mı yok? Doktoru Ediz konuşmuyor dediğimde beklentimiz 6 10 kelime zaten demişti. Baba dede dahil.
Geçen hafta fark ettim ki farklı tonluyor.
Baba=> baba
Baaabaaa=> bak bak
Baağ => bu ne
Dede=>dede
Deeeedeee:=> nerde
En komiği geliyor
Meme=> meme
Meme' => yemek
Meeeeme => meyve
Mee>=> koyun
Meeemeeemm =>Merve'm arkadaşım olur kendisi
Dışardan bakınca toplam 3 kelime gibi geliyor insana. Ama tonlamalarla hallediyormuş bebe geri kalan her şey ıhhh ıhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…