2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sıze bır sorum var öncelıkle kızım hapsurmaya başladı sabah hastalık ılerlemeden nasıl durdurum ve bırde kızım iştahsız yemıor zayıf herneyse kaynana fikri geliyor .o cocugunu yazda olsa kışta olsa sararmıs kocaman olmuş hala üstunu acıo dıe sarar bıde baglarmıs bana dıyor kı onunda iştaha etkısı var ustu acık yatıyorsa iştahsz olur dıyor sızce boylemı

Üstü açık olunca karnı mı agrıyor ağrıyınca yemek mı yıyemıyorda ondan mı ıstahsız oluyormus :)))
Ihlamur papatya çayı ıcır canım.

Ben hiç duymadım ama belki bir hikmeti vardır onun için ahkam kesmek istemem.

TaeYang ve hepınıze gelsın kızlar sorum
Büyük kızım Zeynep 4 yasında buluyorsunuz. 2 oldu durduk yere burnu kanıyor baya bı akıyor sonra duruyor. Neden olur bu bılenınız varmı.

Burun içinde eğrilik vardır belki canım annemi de oluyordu ameliyat oldu

Kılcal damar çatlaması olabilir canım benim vardı lise son sınıftaydım

Yarın sabah Dr ye götüreceğim. Gözümün önündeyken oldu burnunu karıstırdı desem öyle de olmadı. Bırde cok yoğun kıvamlı bı kandı. Cok koyu ayran gıbı. Cok endıselendım o yüzden. Tek taraflı burun kanamasıydı. Bakalım yarın Dr ne dıyecek.

TaeYang ve hepınıze gelsın kızlar sorum
Büyük kızım Zeynep 4 yasında buluyorsunuz. 2 oldu durduk yere burnu kanıyor baya bı akıyor sonra duruyor. Neden olur bu bılenınız varmı.
Canım çok geçmiş olsun burnuna bişey sokmuş olmasın? Ya da burun içindeki damarlardan da olabilir. KBB doktoru görsün bi bence

Kızlar aranızda bulaşık Makinesi parlatıcısı ile halıları silen varmu
Cok duydum halı koltuk sılenı ve memnun kalanı. Bı arkadaşımda sılıyor tertemız yapıyormuş. Hatta dusakabını mutfak dolaplarını sılenlerde varmış tertemız oluyormus. Bende alıp denıycem ama unutuyorum. Bımınkı renksız ya onu daha çok tercıh edıyorlar.

Canım çok geçmiş olsun burnuna bişey sokmuş olmasın? Ya da burun içindeki damarlardan da olabilir. KBB doktoru görsün bi bence
Yok canım parmağını bıle sokmadı burnuna :))
Her ıkısınde de yanındaydım oyuncaklarıyla oynuyordu. Soruyorum zaten hıc bırsey yapmadım dıyor. Bırde baya koyu bır kandı.

Üstü açık olunca karnı mı agrıyor ağrıyınca yemek mı yıyemıyorda ondan mı ıstahsız oluyormus :)))
Ihlamur papatya çayı ıcır canım.
Güçsz kırgın olurmuş canı bişey istemzmıs .iştahszlgndan dolayı kan verdırmıstık demır biraz dusuk cıkmıs .demır ilacı verdı vıtamın ilacı verdı bakalım bı degsklık olacakmı

Selamün aleyküm. Bu mübarek cuma gununde rabbim affedilmedik ginahimizi bırakmasın inşallah, sağlık sıhhat huzur mutluluk,şifa ,hayırlı helal riziklar versin inşallah,evlatlarımızi vatanımıza milletimize ailemize hayırlı evlat etsin inşallah, tüm müslüman alemine huzur barış bolluk bereket versin inşallah,ramazan bayramına ulaşmayı nasip etsin inşallah.hayirli cumalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…