2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Oğlumu da hiç saçı yoktu 3 kere kel yaptık gurlesti kızımıza da 3. Kel yapisimiz inşallah gürleşir. Bence kesin sıcaklar geliyor rahat eder yoksa zaten hareketliler cok cok terliyielar

Ben hiç dert etmiyor um ama eşimi zor ikna ettim hiç istemedi .koku onda Allah'ın izniyle uzar. Oğlumun saçını 3 kere kel yaptık anca saçı oldu kızımıza yaptık 3. Kez inşallah gürleşir . Zaten cok terliyirlar

Bizimkide kirpi kafa maşallah o kadar gür ki her zaman terliyor :/

Bende senın gbı dusunuyordum ama aynen senın cocukların gbı olan komşum var oda okadar yaş aralgı oldgu için şikayetcı buyuk çok kıskanıomus hatta onunkı 7 yada 8 yasında dusun bazen banada yemek yedr dıomuş o derece .benım işlwrım varken kardesını hiç oynatmaz dıo hatta şikayetcı bıle oluyormuş kardesım benımle yasıt olsaydı beraber oynardık diomuş bu yuzden kafam karstı .venım kızım emmıyor çok anne delısıde degıl bende 2.yı yasları yakın plsun sonra uzun bı ara verıyım dıyorum bılmıorum Rabbım bılır tabıkı

Selamün aleyküm arkadaşlar kızının saçını 3. Kez kel yaptık inşallah artık gür gelir saçlar
Bende cumartesı kestrdım ama kele cesaret edemedı arka kısa on bıraz daha uzun sekıldr kestrdım çoğu işe yaramıyor dedı genetıklık faktoru çok etkılı dedıler bende kıyamadım inş sznkı gür glr

Bnde ilk defa kestrdım kıyamadım üçlar güçszdu onları aldırdım

Hayırlısı olsun bu durumda herhalde çocuktan çocuğa değişiyor dün parkta gördüm misal çocuk 7yaşında kardeşi 1 öyle tatlı oynattı korudu kolladıki çok hoşuma gitti anası hiç bakmıyor bile oda güvenmiş abiye :)

Ne guzel valla bende suan hiç istemıyordum ama işte bılmıyorum bi ılmlık olustu içimde buda Allahtandır dıe dusunuyorum zaten ha deyıncede olmuo olsun dıene kadar zaman gececk bakalım

Bence de ideal yaş farkı diye bişey yok tamamen yaşam şartlarıyla ilgili yaş az olsa da bazı sorunlar var yaş çok olsa da kaldı ki ikizler bile kavga ediyor,birbirini kıskanıyor inat ediyorlar.
Bence anne rahat edeceği zaman çocuk yapmalı yani ilk çocuk kendi kişisel bakımını sağladığında wc öğrendiğinde kendini biraz kurtardığında yani

Herkesin fikri farklı olabilir tabi. Rabbim herşeyin hayırlısı ni versin. Arasında az yaş olduğu zaman biri kucağında biri bacağına yapışmış olarak yasiyorsun. Çünkü oda anneye muhtaç oluyor

Herkesin fikri farklı olabilir tabi. Rabbim herşeyin hayırlısı ni versin. Arasında az yaş olduğu zaman biri kucağında biri bacağına yapışmış olarak yasiyorsun. Çünkü oda anneye muhtaç oluyor
Sende haklısın tabıkı aynen herkes farklı dusunuyor mesela ben apartmanda otruyorum 5.kat ve asansor yok kardesı olursa dısarı cıkmak istemez dıolar buda iyi bişey gbı geldı ama bılmıorum tabı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…