2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canım acildekiler bir şey yapmaya çekinirler zaten. Kendi doktoruna git ağrı için. Geçmiş olsun
Haklısın canım şimdilik şükür azaldı ağrım randevum da haftaya pazartesi bakalım bizim minnak nasıl çok heyecanlıyım bu sefer biraz daha büyümüş olacak ya daha net belli olacak artık 13. Hafta olacak

Kaç yaşına gelirlerse gelsinler bunlar hep olacak . Artık hayatımız boyle gececek

Kizlar merhaba ben 38gun oldu hasta olmadim test yaptim en iyi olanindan negatif cikti neden olabilir hamile olabilir miyim

Bizi haberdar et doktora gittikten SONRA
L Larendee kızlar gittim ama doktor hic ilgilenmedi yuzunu eksitti odasinda usg çatal vb hic bi sey yoktu usg ye git dedi gittim ordada 9 gun sonraya randevu verdiler yuh dedim sonuç olarak muayene olamadim boşa gittim geldim ve burası eğitim ve araştırma hastanesi!!

Devlet hastanelerinin bu uygulaması varya insanı sinir ediyor .doktorlardan hiç cevap alamazsın yüzüne baklmazlar . Özel hastaneler cok pahalı insan olarak hiç kıymetin yok (

Mrb kızlar. Ailemn yanına geldim. Dün dayanamadım artık iki çocuk. İkisi aynı anda ağlıo. İkisinnde öğle uykuları çakıştı. Birini susturuyrm diğerini alyrm o tam uyuyck diğeri başlıo. 12 de başladk saat 2 de uyudular ama ben bittim. O arada eşimle tel dn haberlştk. Eşimde annemlre yazmş benden habersiz. Akşama geldiler bizi almaya bugünde annemlrdyz çok şükür. Eşim yoğun oldğndn annemlr geldlr. Bi de eşimn annesi falan oğlumu görmeye gelmedilr. Annemlrle aynı şehrdelr ondan gelmek istemiodm. Onlara çocuk göstermeye mi gitcm diodm. Kızımda da aynısı oldu. Ben annemlre gelince gördüler falan filan. Eşimde gitmiicksn onlara diyip gönderdi. Annemlr görüşmüolar kv lerle orda da bi problem var zaten. Neyse şükür geldk. Artık Allah Kerim inşallah sorun yaşamayız

Yenidoğanlı kanguru alyrm cnm. Seninle konuştğmzdn beri sağmyrm biberon vermyrm. Masaj yapıyrm yağla sabah akşam baya rahatlıo. İyi gelio inşallah hafif bi şeklde atlatrz bugünleri

Gerçekten çok zor cnm. Hele bitane daha ilgi isteyen olunca dahada zor. Kızımda yoktu. Ama bunda var galiba. Sancı geldi mi beni görene kadar çığlık çığlığa. Çareszlk gerçekten zor. Sonum ailemn yanı oldu. Şuan oğlumla odadayz kızımla kardeşim babam annem ilgilenio. O dA beni aramıo oynuo. Onlar olmasa bana sarardı kesin. Onunla ilgilenmemi ister uyutmamı ister. Uyku zamanı da yaklaştı. Ne kadar kalayım bilmyrm. Gazı bitene kadar 3-4 aylk olunca dön diolar ama bilemyrm. Bakalm zaman. Ne gösterck. Hayrlsı

Oooo yalniz degilim ozaman cok strese girdim hic hazir degilim tekrardan ayni seylere daha uykumuzu duzene sokamadik bide inat zor bir cocuk benimki Rabbim hayirlisini versin

Ayy sorma her gecikmede panik yaptım sonra baktım ki düzen yok :)

Rahat olun kızlar benim 5aylik bir gecikmem var :)))) oğlum isten ayrıldım diye 15 dk da bir emiyor azıcık emmeyi kesse olurum herhalde :)

Biz son atak haftasını yasıyoruz 72.hafta hiç biri bukadar kendini hissettirmemişti haftalara bir bakayım atak mi dedim ki 72. Hafta en beteriymiş meğer herseye ama herseye ağlıyor öyle böyle değil kendini yere atıyor kafayı tak tak vurup tepiniyor bugün tam 3 saati parkta geçirdik orada en azından daha iyi zaman geçiyor evde oynatmaya az kalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…