2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ay düzelmedi mi Hala Esin tez zamanda düzelir inş canim

ay com ya Allh yardımcın olsun bence de bebek uyurken kız da annenleyken düşünme gerisini uyu sende valla gözüm korktu benim kendi ailem bile olamicak yanimda esimin ailesi var onlarda benle kalmaz ektim çalışıyo çocuğuna bakıyo kaynanam bana pek faydası olmicak Allh yardımcınız olsun inş beterin beteri var diyelim

52-53 yaşında cnm annem. Çocuk bakmak zor gelio gerçekten. Kızımda daha çok kalmşlrdı. İki çocuk ağır geldi galiba. Kimse durmuo. Annem biraz sosyal. Tam sosyalleşmenn zirvesndeykn benm çocuk bakımına zaman ayırmak ağır gelio belkide. Ben işte annem evde olunca ister istemez beklentm oluo. Kendime engel olamyrm. Dua edin de çabucak geçsin bu günler inş

Aynen cnm. Erkek olmak varmış

of of of be edizcik büyüyünce seni hiiç üzmemeli haberi olsun

Cnm seninde Allah yardmcn olsn. Allah kurtarsn diyeym. Gözün korkmasın inşallah. Allah m dağına göre kar verirmş. Taşıyacak gücün var demekki öyle düşün. Bende her zaman yalnız daha iyi derim yalnızken insan isterm ama gerçektn yalnızken kendi kendime halledyrm ama başkaları devreye girince iş uzuo. İnşallah rahat geçer doğumnda sonrasıda

Ahhh keske canım valla su durumda bir yardımcı şart ama ne mümkün, 1 2 yıl sık dişini sabret elbet çocuklar azıcık daha büyüyünce rahata kavusursun canım başka çare yok maalesef
valla bu yardımcı isi çok iyi olur bana da ama gel gir ki bu fransada nerden bulacam doğru düzgün birini

Canim inş herşey güzel olur Allah yardımcınız olsun allahtan senin kızın uykuları iyiydi en azından geceleri kizindan yana sıkıntı olmaz sen ayırmış miydin odasını

Canim inş herşey güzel olur Allah yardımcınız olsun allahtan senin kızın uykuları iyiydi en azından geceleri kizindan yana sıkıntı olmaz sen ayırmış miydin odasını
evet cnm ayirmistim ben baya oluyo uykularımızda iyi Allhtan ama en küçük bi ses te uyanabiliyo gelecek bebiş inş çok ağlak olmaz yoksa uyandirabilir küçük ablasını

Arkadaşlar başka kimse cüz almayacak mi ? 3 ay var nerdeyse bir cüz okursunuz ya da birine okutturursunuz . Hadi bakın hayır katılmış olacaksınız

Ayakkabı aldığınız ınternet sıtesı varmı guvenılır. Ayakkabıya ıhtıyacım var ve bı kaç mağazaya baktım begenemedım. Ya cok taşlı ya da cok spor. Orta hallı bırsey bulamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…