2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.benim içimden kız gecti

Kızlar bugün öğlen evimize çıktık şükürler olsun ev de devam edeceğiz buhar tedavisine.cok ama cok zorlandım çok yoruldum.gece yazarım ayrıntıları güler misin ağlar mısın oldum tam
Ahhh L Larendee ne zaman bunalsam aklıma sen geliyorsun sana dua ediyorum Allah yardımcın olsun...

Kızlar bugün öğlen evimize çıktık şükürler olsun ev de devam edeceğiz buhar tedavisine.cok ama cok zorlandım çok yoruldum.gece yazarım ayrıntıları güler misin ağlar mısın oldum tam
İyi bari insan evinde daha rahat oluyor tabii yardım eden insan olunca İnşallah yanlız değilsindir canım

Hayırlı sağlıklı evlat olsun insallah canım kız geçti içimden

Cok gecmis olsun.allahim kimseyi evladiyla sinamasin.cok zor bir durum.rabbim bir daha yasatmasin.

Amin canım kimseye yaşatmasın inşallah Rabbim

Geçmiş olsun canım evlat acısı ile sınanmak çok zor rabbim bir daha yaşatmasin inşallah

Amin canım gerçekten çok zor yaşamayan anlamaz ama kimse de anlamasın inşallah

Bir ara emziği kayboldu benim kızın bir gece emziksiz uyuttum sıkıntı da yaşamadım aslında ama beni de emmediği için parmak emmeye falan başlarsa diye korkumdan ertesi gün yenisini aldım. Emzik gerçekten kurtarıcı. Oğlum kullanmamıştı kızı doğar doğmaz alıştırdım büyük rahatlık

Aynı korkular bende de var ama bir şekilde Rabbim verecek inşallah kolaylığını. Üstesinden geliriz Allahın izniyle. Cinsiyet tahmin olaylarından anlamıyorum ona yorum yapamıycam

Geçmiş olsun evde daha rahat olursun. Günden güne daha iyi olur zaten kuzucuk da

Aynen elhamdülillah cnm. İnsan ikisine de ayrı ayrı kıyamıo. Kızımı çok seviodm. Oğlumu dA sever mym ki nasıl olcak diodm ama çok zor gerçekten annelik. Yoğun bir merhamet duygusu. İkisini de ayrı ayrı kıyamıosn. İki bebekle diyeym gerçekten zormuş ama şuan bebek büyütmek eğlenceli gibi gelio tabi sadece tek bebek olsa. 3 numarayı iki numara anaokuluna falan başladktn sonra istyrm. İnşallah. En azındn gece uykusu yemesi tuvaleti düzene girdktn ve belli saatler evden uzaklaştğndabunu söylerken de üzülüo insan ama öyle oluo naapcan. Elbette büyüyck okula gitcklr yani

Günaydın kızlar hayırlı sabahlar

Bişey sorcm size bebeğinn kalbinde üfürüm çıkan var mydı. Kızımda yoktu dA oğlumda çıktı. Dün ünv hastanesne götürdm ekg çekldi herşey yolunda hafif bi üfürümü var denildi. 2 hafta sonraya eko ya gitcz. Dr. Ufak bi delik olablr falan dedi. Yani aslında tam olarak öyle mi demek istedi anlamadm. Genel bi bilgilendirme mi yaptı yoksa tam anlayamadm. Size sormak istedm. Hafif üfürümü olup kalpte hiçbir problemi olmayan oluo mu. Yoksa üfürüm varsa illa delik vs bi problem mi olması gerekio. Veya o ufak deliğin kapanma ihtimali vardır dimi

Selam Kızlar
L Larendee çok geçmiş olsun canım kuzuna. Çabucak atlatır umarım.

cnntrm emzik ve biberon meme reddi yapıyor ama. Ayrıca emzik bebeğin tok hissetmesini ve az emmesini sağlıyor, bu da süt azalmasına sebep oluyor. Sonra anne sütüm az diye mamaya başlıyor biberon veriyor, gelsin kısır döngü.

The_new üfürüm bazı çocuklarda olabiliyor çoğu masum üfürüm çıkıyor yani sebepsiz.

Hemde nasıl kurtariciymis çocuğun huyları değişti 5 günde huysuzluk çıkarıyor sürekli bakalım inşallah düzelir canım ya

Slm hnmlar nasilsiniz minnoslar nasillar opuyorum sizleri hamile olanlara allah yardimci olsun saglikli dogum saglikli minnoslar nasip etsin insallah iyi geceler :)
Bende seni soracaktım nasılsın merak ettim kızlar çok yoruyor galiba canım öpüyoruz seni

Ah sorma insan daha çok büyük olana üzülüyor ama hiç öyle düşünme geçecek bu günler az sabır bir seneye kalmaz rahatlarsın inşaallah daha bizimki doğacak da büyüyecekte rabbim sağlık versin hepsi geçiyor kalabalık aile olmak çok güzel olacak bence

Oyyyyy aramıza hoşgeldin :)) olsun Ama iyi yapmışin alışır zamanla bence tatlım tebrik ederim Senii :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…