2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
14 hafta sonra tekrar buluşup bakalım hangi anneler hangi ananeler doğru tahminde bulunmuş

Canım aklına kötü olan hiçbir ihtimali getirme pozitif düşün. Benimde ilk bebegimin kalp atışları durdu ama aklıma onları getirmiyorum hiç herşey güzel olacak inşallah

Ayyy maşallah herkes erkek hissediyor. Bende kiz olmasını isterim ama erkek hissediyorum bakalım ne olacak
Doğrusu biz de eşimle kız olmasını çok istiyoruz, her ne kadar annelerimiz erkek olsuğundan emin olsalar da Tabi Rabbim en önce sağlıklı olmasını nasip etsin o ayrı :)

Doğrusu biz de eşimle kız olmasını çok istiyoruz, her ne kadar annelerimiz erkek olsuğundan emin olsalar da Tabi Rabbim en önce sağlıklı olmasını nasip etsin o ayrı :)
Amin canım. Tabi ki önce sağlık gerisi teferruat. Bizde henüz ne kiz ne erkek ikisi de yok o yüzden ne olursa olsun yeterki sağlıklı olsun

Canım aklına kötü olan hiçbir ihtimali getirme pozitif düşün. Benimde ilk bebegimin kalp atışları durdu ama aklıma onları getirmiyorum hiç herşey güzel olacak inşallah
saol canım kendime ep güzel olcak hersey diyorum ama yapcak bişey yok insanın aklına geliyo

Hiç kendini de bebişini de üzme annesi, bak 40 gün geçmiş ruhu üflenmiş demekki, sen üzülürsen o da üzülür, yarın duyarsınız inşallah kalbini, endişelenme :) yatarken bol bol ezbere bildiğin sureleri oku, öylece uykuya dalarsan rahat uyursun inşallah, yrn da bize güzel haberler yazarsın :)

inşallah canım cok saol dediğiniz gbi olur umarım

tatlım 4 hafta 5 günlükken kesyi gördük. 6 hafta 2 günlükken de bebişi gayet net gördük, kalp atışını duyduk, çok şükür şuanda ultrasona göre 6 hafta 4 günlük oldu
merhaba , hayirli olsun guzel haberler oncelikle , benim doktorum da 6 + 3 u bekle ultrason icin dedi. Zayif degilsen , vajinal ultrason tercih et, dedi kalp atisini duymak icin , diye ekledi.
Iki sorum olacak , ultrason karidan mi bakildi? Bir de karindan bakildiysa , zayif bir anne adayi misiniz?
Dokturun onerisini dinlesem mi dinlemesem mi bilemedim. Vajinal muayenelerden nefret ediyorum cunku.

Kotu sey düşünme canim Allah'ın izni ile duyacaksın tabi ki :) pozitif dusunki bebisede yansısın bu :)

Sağol tatlım, darısı ve daha güzel haberler sana da inşallah :) 2 seferde karından baktı ultrasonla.. Öyle çok zayıf değilim ama göbeğim yok, belki o etki etmiştir bilemedim şimdi.. Şöyle bişey yapabilirsin belki, doktordan önce karından bakmasını, göremezse vajinal bakmasını rica etsen kabul eder heralde.. Sıkıntısız görürsün inşallah :)

Kızlar bişey sorucam bende d vıtamını eksikliği cıktı ve saglık ocagı ndaki dr vitamin yazdı içmemde bi sakınca olurmu bilemedim kullanan varmı

Hamileyken bende de d vitamini eksikliği vardı ama 3. Aya kadar ilac veremeyiz demişti doktor. Bol bol güneşe çık demişti. 3. Ayimdan sonra da devit 3 yazdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…