2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Keseyi görmeye gittiğimizde bebişi görünmüyodu sadece keseyi gördük 77mm
Ama bu sefer bebişi de gördük, 55mm nohut kadar fln bi yuvarlaktı :)) darısı tüm anne adaylarına inşallah canım
Cnm ben anlamadım bebeği ne zmn ve ne kadarlikken gordunuz

Cnm ben anlamadım bebeği ne zmn ve ne kadarlikken gordunuz
tatlım 4 hafta 5 günlükken kesyi gördük. 6 hafta 2 günlükken de bebişi gayet net gördük, kalp atışını duyduk, çok şükür şuanda ultrasona göre 6 hafta 4 günlük oldu

Bende cumartesi 6+2 olacagim doktor randevum ozamn insalkah keseyi bebegi ve kalp atisini duyar ve goruruz.
İnşallah canım benim sağlıkla görürsünüz bizimki nohut kadar olmuş, çok tatlı ya, görünce duyunca daha farklı oluyor herşey

Hanimlar bebeklerinizin cinsiyetini ne hissediyorsunuz?? Anne hissedermis bi demeyelim mi kimler tutturabilecek cinsiyeti :) ben ERKEK hissediyorum .
ben bişey hissetmiyorum ama annem de kayınvalidem de biz daha onlara haber vermeden rüya gördüklerini ve oğlan olacağını söylüyolar, bakalım

Aslinda saglikli olsunda. Kiz erkek farketmiyor ama annenin hissettigi olurmus bakalim kimlerin hisleri kuvetli :)

Canım ben de aynı senin gibiyim. Bulan tim ya da aşermem yok. Aslına bakarsan bebek bana baştan beri.pek belirti vermedi. Şimdi de çok su içmeye başladım.ondan mi yoksa ,bebekten mi olduğunu bilmediğim sık idrara çıkma var. Ve evet göğüs hassasiyetim fazla. Dururken değil ama uçları uzerimi değişirken bile acıyor. Sorun olduğunu düşünmedim hiç. Kan testimiz yükseldi, ultrasonda da sıkıntı görünmedi. Belirti arayıp kendimi yormak istemiyorum ben mutluyum

Canim bende senin gibi daha şimdiden daralmaya başladım. Hatta bugün az hareket etmişken derin bi nefes alma ihtiyacı hissettim. Kalpten filan degildir canım uzme kendini çok çok küçük çünkü bebek. Bu kadar organları bağlayacak etkisi imkansız olamaz . Simdi olsa olsa mide bulandırıyor ışte o da kendi yapmıyor da hormonlar aşırı yükseldiği için yapıyor Kansızlık da nefes darlığı yapar. Testler yapildikca açığa çıkar herşey. Ben bugün verdim bakalım.Kan testlerini. Sen de kansızlık vs baktır bi istersen aklından çıkar hiç olmazsa

Kızlar aranızda izmirde otuRan varmı ?varsa hangi doktora gidiyosunuz doktor seçemiyorum tavsiyelerinize ihtiyacım var

Demek bütün anneler aynı rüyayı görüyo benimki de ben gebe olduğumu söylemeden bikaç gün önce ablama bahsetmiş rüyamda gördüm kucağında erkek bebek vardı diye. Bakalım tutturucaklar mı :)

Aynen Dediğin gibi canım bende hiç belirti yasamadim ama bugün kan tahlili yaptırdım gittikçe sonucum yukseliyo çok sukur her hamilelik aynı olmuyor demek ki ben daha doktor muayenesine gitmedim 28 martta inş o zaman gorecegim bebeğini

arkadaşlar ben geldim... ama kkorkarak geliyorum...inşallah herkes sağlıkla alır bebeğinikucağına ve tabi ki bende...çok yeni benim daha bu günki değerim 36 çıktı...haftaya perşembe kontrolüm var...
Hosgeldin canim ins hayrli guzel haberlerini alirz burdan :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…