2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
benimde 1 düşüğüm var..kürtaj zamanı dr um testler yapmıştı ona baktım bende yoktu..eğer varsa testlerin ondan bakabilirsin :) inşallah ta sağlıkla kucağımıza alırız :)

İnşşh canm Amin... Ben istersem yapr mı doktrum, ya da doğuma kadar corospin mi içsem...

Merhaba canım bende oyleyim haftanın belli günü kursa gidiyorum 15 dakikalık yol nefes nefese kalıyorum. Arkadaslarda goren 9 aylık gebesin diyor

Aynn canm annem de bana Diyr daha yolun başındasın Allh yardımcımız olsn İnşlh bi adaptasyon dönemdir vücut hamileliğe alışınca geçer... Sigara da hiç içmedim çok şükr ama kalbimde üfürüm var onla mı alakalı Bilmiyrm çok endişeliyim bu yüzden...

Hormonlardandir sanirsam vücut normalden başka bi hale alışmaya çalışıyor.

bendede oluyor canım aynen. kansızım ve demir eksikliğim var

Ben de kalbimde üfürüm var hamile olmadn önce de belirli Aralıklarla oluyrdu böle şimşd daha da arttı... Ama çok çay içiyrm çaydan vazgeçemeyrm çayı azaltsm süper olur.. Çay da Demir eksikliği yapar...

hamilelere cay kahve kola yasak canim doktorun soylemeliydi kafeinden dolayi.. bence icme derim

Teşekkürler ilginiz için burda hep birbirimizden çok şey öğreniyoruz oğlum 1 yaşında bu arada. Evet Allahtan iyi hekimler var Türkiye'de biliyorum doktorlarim var orada da benim demek istediğim büyüklerimiz alışılagelmiş hurafeler bana emzirersen çocuğunun kemikleri erir diyen teyzeler oldu daha neler neler Allah tüm bebeklere ve annelere sağlık versin gerisi bos

evet kesinlikle çay çok içme içeceksen açık iç ama 3bardaktan fazla içme. bebeğini düşün

hamilelere cay kahve kola yasak canim doktorun soylemeliydi kafeinden dolayi.. bence icme derim

Benm doktrum Bebek tam Canlansın onu bekllyr herhalde sinir oldm... hiç bişy demedi uyarmadı ilaçları ben sölüyrm... Corospin alıyım dedim bekle bi kalbi atsın Dedi... Evt canm azaltmm şart halen sağlıksız besleniyorum...

evet kesinlikle çay çok içme içeceksen açık iç ama 3bardaktan fazla içme. bebeğini düşün

Günde 3 bardak mı,, kaç bardak içtiğim söylemiyim kızlar kafayı yersiniz.. Şöyle diyim her oturuşta 3... Ama bugn den itibaren sadece 3 bardak içecm İnşlh, çok şükr açık ve şekersiz içiyrm...

Kızlar yediklerimi hiç hazmedemiyorum sürekli bi öğürme var sizde de varmı ? Kusamiyorum da migdem agriyor bide

bebeklerimiz için kendimizden ödün vermeliyiz. önce olmuyor olmuyor dedik şimdi böyle şeylere nazlanıyoruz. yapmayalım arkadaşlar lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…