2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
8 den sonra bişey yeme demiş ya ben akşam 8 den sonra yiyorum zaten 12 -1 gibi uyuyorum.sabah bulantı çok oluyo yiyemiyorum kahvaltıyı öğlen yapıyorum ikindi ceviz kuru üzüm kuru kayısı atıştırıyorum ama akşam daha iyi yiyorum.

Konuyu gayet iyi biliyorum eşim ve ben bu konuda araştırıyoruz Almanya'da evlere gelen ebelerimiz oluyor doğumdan önce ve sonra onlarada danistik kendi doktoruma da bebeğim için sağlıklı ve bir sıkıntı olmadığını söyledi Türkiye'de maalesef böyle bir inanış var ama Avrupa bu ard arda emzirme çok sık yapılan birşey tandem nursing deniyor merak edersen arastirabilirsin. Heralde bir anne bebekleri için en iyisini düşünür öyle değilmi herkesten çok. Zaten doğuma kadar biraktirmis okurum ilk ağız sütünün doğacak bebeğin içmesi icin. O kadar çok sağlıklı doğan bebek varki bu şekilde doğan nasıl bu kadar kesin bir yargiyla karnındaki bebeğe zarar veriyorsun diyebiliyorsun. Rabbim ikisininde rızkını verir evelallah

Yuksek ihtimal hamile kalabilirsiniz yumurtlama donemnıze denk gelmiş cunku :)

Benim bulantım yoktu arkadaşlarla şakalaşmıştım hatta .ama sanki bebişim beni duymuş gibi al sana bulantı dedi galiba.dün akşamdan itibaren çok fena bulantı var ama affedersiniz istifra etmiyorum. sadece uyuyunca rahatım ne yapayım ne yiyeyim şaşırdım ne yapıyorsunuz bulantıya karşı

Kızlar bişey sorucam bende d vıtamını eksikliği cıktı ve saglık ocagı ndaki dr vitamin yazdı içmemde bi sakınca olurmu bilemedim kullanan varmı

arastirmaya gerek yok diye dusunuyorum zaten oglunuz 6 aylik degil 2 yasinda diyorsunuz burdaki doktorlarimizda okumus iyi hekimler Dioktorlarimiz var kuzenim kizi 5 aylikken hamile kalmasi uzerine birak demesi bence sacmalik degil diye dusunuyorum cunku ilk agiz sutu ilk 3 ayda basliyor yavas yavas doguma kadar tabi siz bilirsiniz ben sizi uyarmak istedim yoksa ne yapmak istiyorsaniz onu yapin saygilar

Kızlar bişey sorucam bende d vıtamını eksikliği cıktı ve saglık ocagı ndaki dr vitamin yazdı içmemde bi sakınca olurmu bilemedim kullanan varmı

Ben aşılama sürecince kullanmistim. D vitamini hamilelik öncesi ve sonrası için önemli ama yine de gittiğin doktora da danisabilirsin

Arkadaşlar çok hızlı bi göz attim konuşmalara kacirdiklarim olmuş olabilir ama benimde hiç mide bulantim yok sadece göğüs hassasiyeti var azıcık uç gün ince falan daha fazlaydı birde idrara çıkıyorum bu kadar kötü biseye yoktur demi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…