2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Keseyi görmeye gittiğimizde bebişi görünmüyodu sadece keseyi gördük 77mm
Ama bu sefer bebişi de gördük, 55mm nohut kadar fln bi yuvarlaktı :)) darısı tüm anne adaylarına inşallah canım
maaşallah canım hayırlı olsun darısı başımıza inşallah bende pazar gidicem inşallah görürüz bebişi

arkadaşlar bende kansızlık olmadığı halde yüzüm sapsarı ve ellerim buz gibi..var mı sizde de böyle durum..

Merhaba kizlar ben geldim doktor dan anca yeni çıktım çok şükür bebis i de kalp atışını da gördüm çok şükür senin nasıl gecti@fatom
gozun aydin olsun canim doktor kac haftalik dedi sata goremi gidiyor bebisin senle aramizda bir gun var ama sali gunu 6+2 di duymadik tabi sata gore 6+2 di cok merak ediyirum bebislerimi rabbim kucaginada almayi nasip etsin cnm

canım progestan vajinal alınınca yan etkileri daha az görülüyor..ben oyle kullanmıştım..kan pıhtılaşması yoksa coraspirine gerek yok galiba..drumla görüştüm ben sadece folik alıyorum..

Kan pıhtılaşması var mı yok mu Bilmiyrm canm ama bi düşüğüm var bu sebeple almak istiyorm haftaya kalp atışı duyunca İnşlh konuşuruz Dedi.. Şimdilik ben de sadece folik asit içiyrm

Meraba anneler nasılsınız,, ben yürüyünce ya da merdiven çıkınca nefes nefese kalıyorum sizce normal mi, sizde de öle oluyr mu...

Merhaba kizlar ben geldim doktor dan anca yeni çıktım çok şükür bebis i de kalp atışını da gördüm çok şükür senin nasıl gecti@fatom
Gozun aydiiinn. Kac gunluksun bugun bu arada ultrason goruntusu sakincasi yoksa atabilir misin. Nasil gozukuo bebek. Ben en son gitigimde sadecr siya kese gozukuodu ici gozukmuodu daha cok kucuk oldugu icin. Kalp atisini duyunca neler hissettin :) ay cok heyecanli yaa :)

Kan pıhtılaşması var mı yok mu Bilmiyrm canm ama bi düşüğüm var bu sebeple almak istiyorm haftaya kalp atışı duyunca İnşlh konuşuruz Dedi.. Şimdilik ben de sadece folik asit içiyrm
benimde 1 düşüğüm var..kürtaj zamanı dr um testler yapmıştı ona baktım bende yoktu..eğer varsa testlerin ondan bakabilirsin :) inşallah ta sağlıkla kucağımıza alırız :)

Merhaba kızlar ben de Allah izin verirse kasımda doğum yapacağım :))) bugün 6+1. günümüz :))) geçtiğimiz cuma kesemiz 17mm di ve bebişimiz 2.23 mm di :)) kalp atışını gördük ama inşallah bu ctesi duymak için gidicez :))) Rabb im hepimize sağlıklı hamilelikler sağlıklı bebişler nasip etsin :)))
bu da bebişimizin resmiiii :)

Eklentiler

• SmartSelectImage_2016-03-12-08-29-37.png
    515,9 KB · Görüntüleme: 51
Massallah canim aramiza hsgeldin ins cmartesi gnude kalp atsni duyarsn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…