2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Sıvı olarak ne icebiliyorsan onu içmeye çalış canım. Benim midem sudan bulanirdi hamilelikten de önce ama yudum yudum aralıklarla içince dokunmuyor. Maden suyunu da çok seviyorum ben süt icemiyorum
Sütü bende icemiyorum kendimi bildim bileli içine nesquik falan koyunca anca ama sut ürünlerini tüketmek cok önemliymiş onu dengelememiz lazım

Sıvı olarak ne icebiliyorsan onu içmeye çalış canım. Benim midem sudan bulanirdi hamilelikten de önce ama yudum yudum aralıklarla içince dokunmuyor. Maden suyunu da çok seviyorum ben süt icemiyorum

bende maden suyunu cok seviyorum, bazen elma suyuyla karistirip iciyorum. Ama maden suyunu fazla tüketmek iyi degilmis. Bugün doktoruma gidince bunuda sorcam bakalim o ne dicek.
ben sicak olunca icemiyorum sütü soguk sorun olmuyor.

6+4 diye doktorun mu dedi haftasını. Çünkü SAT tarihin benden 2 gün önde çarşamba biz 7+0 olucaz senin 7+1 oluyor salı. Duyulur inşallah canım en azından erkende olsa ritmi ve yolk saç görülebilir
Belki sali gunu gittigimde farkli bi gunde cikabilir. Cunku degisip onde gidenlerde olabiliomus. Bakalim sali gunu bi gelse de gorsem artik :)

salatalikda su ihtiyacini karsilyor ve bagirsaklari calistiyor cacikta yapabilirsin kabizlik icin sapatalik cok iyi canlar
bende öyleyim canim normaldede fazla su icemem. Limonlu suyu bende iciyorum yudum yudum ama ondan bile midem bulaniyor artik

6+4 diye doktorun mu dedi haftasını. Çünkü SAT tarihin benden 2 gün önde çarşamba biz 7+0 olucaz senin 7+1 oluyor salı. Duyulur inşallah canım en azından erkende olsa ritmi ve yolk saç görülebilir
8 mart sali gunu yapilan ultrason bu cnm. Burda yazio 4+4 die

Eklentiler

• Screenshot_2016-03-08-22-53-53-1.png
    395,3 KB · Görüntüleme: 47
Madensuyunu sademi içiyorsunuz kızlar ben elmalı maden suyu içiyorum zararlımı yoksa aynımı. Hergün içmiyorum zaten ama aklıma geldi meyveliler asitli içeceğe mi giriyor?

bende maden suyunu cok seviyorum, bazen elma suyuyla karistirip iciyorum. Ama maden suyunu fazla tüketmek iyi degilmis. Bugün doktoruma gidince bunuda sorcam bakalim o ne dicek.
ben sicak olunca icemiyorum sütü soguk sorun olmuyor.
doktorlarimiz sade olan.maden suyunu tavsiye ediyor canim ben her aksam yyemek sonrasi iciyorum hem midem.sikismiyor hem rahatliyorum

Birde bugün çok duygusalım moralim bozuk gibi. Normalde 5 kişilik liseden kalma arkadaş grubumuz var hepimiz evlendik şimdi ayda birgün akşamları toplanıp oturuyoruz. Bugün WhatsApp ta kızlar özledim ne zaman oturuyoz yazdım. 3 tanesi pazar günü oturmuş haber etmemişler buna bile içim üzüldü kırıldım hamilelikten galiba çocuk gibi ağlıcaktım. Niye haber etmediniz dedim son yarım saatte haberleştik ani oldu falan dediler.yine toplanalım dediler bende küstüm çok duygusalım çoookkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…