2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ben 2 martta yaptirdim 1000.0 deger 4 martta yaptirdim 3544.5 neredeyse 4 kat yukselmis canim diktorumda benimde tahmin iki kat olarsa hesapladim 14.178 diye ama 3-4 kat yukselmisde olablir canim

Selam 2016nn en heycanlı anne adaylarııı :):)

bebişleriniz için herker neler yiyor içiyor nelerden kaçınıyor birazda bebişlerimizin sağlığı için günlük tükettiklerimizi paylaşalım :)

kizlar ben cok az su icebiliyorum bulantimdan dolayi. Acaba bebise zarar veriyormudur

Canım su icemesen de başka şeylerle dengelemeye çalış. Ben limonlu su. Maden suyu. Ayran 1 litre kadarda su tüketmeye çalışıyorum. Ben suyu normalde de icemezdim önceden günde 1 bardak anca icerdim şimdi yudum yudum içmeye çalışıyorum

icemiyorum canim. Günde 5 bardagi bile bulmuyor bazen.
ozaman bol ayran maden suyu tüketmeye çalış sıvı tüketimi çok önemli komposto yapıp içebilirsin. birde içtikçe içesin geliyor bir gün kendini zorlarsan ertesi gün daha rahat içersin bi şişe doldur ve onu gün boyu tğketmeye çalış sürekli yannda bulunsun.

bende öyleyim canim normaldede fazla su icemem. Limonlu suyu bende iciyorum yudum yudum ama ondan bile midem bulaniyor artik

ayran ve komposto iyi fikir canim, belki onlari icebilirim. Limonlu su iciyorum ama ondanda midem bulaniyor bir süre sonra

bende öyleyim canim normaldede fazla su icemem. Limonlu suyu bende iciyorum yudum yudum ama ondan bile midem bulaniyor artik

Sıvı olarak ne icebiliyorsan onu içmeye çalış canım. Benim midem sudan bulanirdi hamilelikten de önce ama yudum yudum aralıklarla içince dokunmuyor. Maden suyunu da çok seviyorum ben süt icemiyorum

6+4 diye doktorun mu dedi haftasını. Çünkü SAT tarihin benden 2 gün önde çarşamba biz 7+0 olucaz senin 7+1 oluyor salı. Duyulur inşallah canım en azından erkende olsa ritmi ve yolk saç görülebilir
Yok 8 martta gittigimde ultrasonla bakti 4+4 cikti onun ustune sayiyorum suanda 6+4 degil zaten 22 martta randevu gunu 6+4 olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…