2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Kizlar ya bide sunu sormak istiyorum benim gobek kismim da fazlalik var yani biraz gobekliyim bu ultrasyna etki edrmi yani kesyi gorurken veya kalp atsini duyarken .alttanbultrasynlada baktrmak istemiorum

Kizlar ya bide sunu sormak istiyorum benim gobek kismim da fazlalik var yani biraz gobekliyim bu ultrasyna etki edrmi yani kesyi gorurken veya kalp atsini duyarken .alttanbultrasynlada baktrmak istemiorum
Canım bence alakası yok o dediginle ne kilolu insanlar hamile kalıyor keseyi görüyorlar pitpit larida duyuyorlar

Merhaba, umarım bebeğini sağlıkla alırsın kucağına :) ben yengeç burcuyum, bebeğim akrep olacak. Annem de akrep burcuydu. Bir arkadaşım anne-kız döngüsü diyor.
yengeç ile akrep uyumu çok güzel olur. yengeçleri çok severim. valla hep içimden geçerdi ama Allahın işine karışılmaz, rabbim ne zaman isterse verir diyordum. eylülde evlendim şubatta çalışmalara başlamadık ama akrep olsun diye değil tabi :) ama tahmini tarihi görünce şok oldum. iyi ki takıntı yapmamışım zaten takıntı yapınca eminim bu kadar hızlı tutmazdı diye düşünüyorum. amin inş sende sağlıkla bebişini kucağına alırsın ^.^ demekki annemde beni bu zamanlarda yapmış diyorum

canim ben kapatmayi dusunmuyorum nerde rahat oluyorsaniz orda devam edin derim kimseye karisamam
Canım ozaman listeyi yapalım diger topiktekileri haberdar edelim buraya toplanalım. Önceden dediğim gibi Eylül annelerinin listesini kopyalanması denermisin üzerinde düzeltme yapalım. Bu arada randevune 1 saat kalmış hayırlı haberlerini bekliyorum merakla.:)

Çok teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun Şimdi deneyeceğim çok sağolun

benım de dort canım amınnn ınsallah... cok korkuyorum sakın olmak dusunmemek elde degıl. Rabbım bu sefer nasıp eder ınsallah hepımıze

hoşbulduk cnm 6. haftanın içindeyiz kesemiz göründü çok şükür kalp atışnı da duyabilirsek 21 martta tekrar gideceğim bakalım 9 ay beraberiz artık birbirimize güzel haberler veririz inşallah
Canım tebrik ederim öncelikle sağlıklı ve mutlu bir hamilelik geçirmeni dilerim.Benimde 21inde kontrolum kalp atışını duyacağız inşallah hayırlı haberlerini bekliyorum...

Liste yapılınca herkes buraya gelince topiğimizde şenlenecek birde sadece bu gülücüğü yapabiliyorum ben diğer şekilleri nasıl yapıyorsunuz kızlar

Canım Allah korusun inşallah bu sefer sağlıkla kucaklarsın. Peki ilkinde kalbi durduğunda kanaman falan olmadımı canım merak ettim kusura bakma üzmek istemem.

Hemen hemen ayni durumdayiz benimde 3 dusuk var bu 4.gebeligim ve ilk uzun suren gebeligim ins hayirli ve saglikli sekilde kucaklarimiza aliriz bebegimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…